NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Zespół Stevensa Johnsona, piorunujący rak i amputacja kończyny – powikłanie poszczepienne u 4-miesięcznej dziewczynki w Belgii

„U 4-miesięcznej dziewczynki po podaniu szczepionki "Infanrix hexa" (sześciowalentna – Błonica, Tężec, Krztusiec, Hib, Polio, WZW B) i "Prevenar 13" (przeciwko pneumokokom, reklamowana jako zapobiegająca zapaleniu opon mózgowych) rozwija się zespół Stevensa-Johnsona, który początkowo daje objawy podobne do grypy, a następnie wywołuje bolesne i bardzo widoczne wysypki.

Jeśli wpiszesz ten zespół do przeglądarki, praktycznie wszędzie otrzymasz informację, że to skutek uboczny podania leków lub szczepionek. Ale to nie koniec historii, tylko jej początek.”

Matka pisze:


"U mojej córki rozwinął się piorunujący rak kości udowej po szczepionce podawanej w udo, które pozostało spuchnięte i zaczerwienione. Po dwóch miesiącach amputowano nogę.
Początkowo nie powiązaliśmy raka ze szczepionką.

Dopóki pielęgniarka nie spytała nas, czy podawana tam była szczepionka..."


Źródło:
https://disquisendo.wordpress.com/2017/11/03/vaccini-reazioni-avverse-dal-belgio/?fbclid=IwAR2dicbAhge3_pnbXdRezAP0EzhVJ70yySlQ8IJ7jwO1ENL2cTWi2M2LBsc

 

Taki sam Zespół Stevensa Johnsona wystąpił po DTaP

u Izzy, 18 miesięcznej zdrowej dziewczynki

Kreator www - przetestuj za darmo