NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Wideo - polskie str. 6

Łuszczyca 2-letniego Wiktorka wynikiem zniszczonego systemu immunologicznego szczepieniami

Pani Lidia Trawińska jest dietetyczką, która leczy swoich pacjentów dietą fenotypową . Do jej gabinetu trafiają dorośli i dzieci w różnych stadiach zaawansowania swojej choroby. Jednym z pacjentów jest również 2-letni Wiktorek, który miał bardzo zaawansowaną łuszczycę na całym ciele. Jego organizm zareagował tak pod wpływem zniszczenia jego układu immunologicznego w wyniku szczepień. Po terapii sokami i komorze hiperbarycznej jego organizm zaczął oczyszczać się z toksyn co również zaczęło dawać odzwierciedlenie na jego skórze.

Więcej córek już nie zaszczepię – historia pani Alicji Kamińskiej (20.02.2014)

Pani Alicja Kamińska jest matką dwóch córek, które w wyniku szczepień doświadczyły powikłań poszczepiennych tych mniej drastycznych jak zapalenie płuc oraz tych poważnych z ciężkim powikłaniem neurologicznym włącznie. Gościem w studio jako przedstawiciel strony medycznej jest pani dr Dorota Sienkiewicz, która jest pediatrą i specjalistą rehabilitacji medycznej, która w swojej pracy jako rehabilitantka zaczęła dostrzegać coraz więcej dzieci z problemami neurologicznymi. Każda z historii takiego dziecka dotkniętego neurologicznym problemem była wiązana przez jego matkę ze szczepieniem. Pani doktor zaczęła się przyglądać temu problemowi związku choroby dziecka ze szczepieniem bliżej………..

Janusz Zagórski pozwany przez firmę farmaceutyczną & Inwigilacja portali antyszczepionkowych przez Unicef (03.02.2014)


Padaczka u malej Oli po szczepionce 5 w 1 i rotawirusowej (2013)

- Wielu rodziców buntuje się przeciwko szczepieniom słuchając takich historii ja ta małej Oli.

Po drugiej szczepionce 5 w 1 + rotawirus, za które…. To była szczepionka wykupiona prywatnie, Oleńka zatrzymała się w rozwoju, mało tego – dostała napadów padaczkowych, które wyglądały na początku jak taki przetrwały odruch moro. Natomiast okazało się, że niestety zapis EEG jest nieprawidłowy, diagnoza – padaczka………. o np. teraz mamy napad…………”

- Ola była wcześniakiem, urodziła się z niedowagą. Jej mama jest przekonana, że ze szczepieniem córki powinna była poczekać.

- „Oleńka powinna teraz tak biegać, śmiać się ze swoją siostrą starszą, którą ma – 3-letnią Julcię, no niestety no tak to wygląda jak wygląda, dziecko jest cały czas na rękach, nie uśmiecha się, ma bardzo uszkodzona układ centralny-nerwowy. Każdy napad padaczkowy upośledza po prostu kolejne komórki nerwowe, tak? Także, no narobiliśmy naprawdę no wiele, wiele szkód tym szczepieniem na pewno dziecku.”

Porażenie mózgowe po szczepionce – historia 4-letniego Maksa (29.01.2014)

Gdy miał 3 miesiące, lekarze podali mu zintegrowaną szczepionkę. Jego stan nagle się pogorszył. Zapadł w śpiączkę, a gdy się obudził był apatyczny, miał drgawki, przestał się prawidłowo rozwijać. Diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce. Brytyjscy lekarze, którzy podali mu w szpitalu szczepionkę nigdy nie potwierdzili, że to powikłania po szczepieniu. Rodzice, teraz już 4-letniego Maksa, nie zgadzają się z tym. W studiu Dzień Dobry TVN swoją historię opowiada mama Maksa Pani Aneta Szendera w towarzystwie Pani dr Bożeny Ryczkowskiej, pediatry.

 

Źródło: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/porazenie-mozgowe-po-szczepionce,112340.html

Kosztowna rehabilitacja Maksa z porażeniem mózgowym wywołanym przez szczepienia (31.10.2013)

Chociaż w materiale nie ma ani słowa o szczepieniach to jednak z innych źródeł znamy historię Maksa, który obecny swój stan zdrowia zawdzięcza szczepieniom, ale reporterom „Kroniki” taki mało istotny szczegół umknął niestety uwadze………
Gdy miał 3 miesiące, lekarze podali mu zintegrowaną szczepionkę. Jego stan nagle się pogorszył. Zapadł w śpiączkę, a gdy się obudził był apatyczny, miał drgawki, przestał się prawidłowo rozwijać. Diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce. Brytyjscy lekarze, którzy podali mu w szpitalu szczepionkę nigdy nie potwierdzili, że to powikłania po szczepieniu. Rodzice, teraz już 4-letniego Maksa, nie zgadzają się z tym. Wrócili do kraju, aby w Polsce walczyć o swoje dziecko zapewniając mu opiekę na najwyższym poziomie, opiekę, której w Anglii by nigdy nie otrzymali…………….

Źródło: http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/31-x-2013-godz-2200/12879118

Śmierć 6-miesięcznej Basi z Kutna 2 dni po szczepieniu

W Kutnowskim Szpitalu Samorządowym zmarła niespełna 6-miesięczna Basia, którą rodzice przywieźli do szpitala, gdy stan dziewczynki zaczął się pogarszać. U małej Basi stwierdzono zapalenie płuc. Dwa dni wcześniej Basia została zaszczepiona szczepionką zintegrowaną 6w1. Do zaistniałej sytuacji dołączył jeszcze brak karetki, która przetransportowałaby umierającą dziewczynkę do Łodzi, na karetkę czekali 3 godziny. 9 minut po przyjeździe karetki Basia zmarła. Basia jest 37 udokumentowanym przypadkiem śmiertelnym po tej szczepionce, którą otrzymała 2 dni przed swoją śmiercią.

Śmierć 6-miesięcznej Basi z Kutna 2 dni po szczepieniu (14.01.2014)

Śmierć 6-miesięcznej Basi 2 dni po szczepieniu (14.01.2014)

Tragiczna historia pół rocznej Basi, która zmarła 2 dni po szczepieniu (14.01.2014)

Dochodzenie po śmierci pół rocznej Basi 2 dni po szczepieniu (14.01.2014)

Śmierć pół rocznej Basi 2 dni po szczepieniu (14.01.2014)

6-miesięczna Basia umiera 2 dni po podaniu szczepionki 6w1 (14.01.2014)

Śmierć pół rocznej Basi w wyniku powikłań poszczepiennych (15.01.2014)

Niejednoznaczne wyniki sekcji zmarłej 6-miesięcznej Basi z Kutna w wyniku NOPu (15.01.2014)

Półroczna Basia z powikłaniami po szczepieniu zmarła bo zbyt długo czekała na karetkę (15.01.2014)

Basia z powikłaniami poszczepiennymi zmarła bo nie doczekała się karetki (15.01.2014)

Szczepionki - skuteczne czy groźne - śmierć 6-miesięcznej Basi (16.01.2014)


Szczepienia przeciwko grypie – dr n. med. Jerzy Jaśkowski kontra lekarze (29.10.2013)


Czy szczepienie przeciwko rakowi ma sens? – prof. Rudolf Klimek

Prof. Rudolf Klimek wybitny krakowski specjalista w dziedzinie biochemii, endykrynologii, ginekologii i położnictwa, udzielił wywiadu dla TV POLONIA CHRISTIANA na temat genezy powstawania raka i sensowności szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy HPV. Z tego krótkiego „wykładu” można dowiedzieć się, że główną przyczyną zmian w komórkach szyjki macicy, które stają się nowotworowymi tworami są czynniki środowiskowe typu: duża liczba partnerów seksualnych, palenie papierosów, alkohol, narkotyki, porody na życzenie (cesarskie cięcie), a przede wszystkim tabletki antykoncepcyjne, które prowadzą do rozchwiania gospodarki hormonalnej kobiety i zwiększają 5 krotnie ryzyko raka szyjki macicy. Wirus HPV stanowi jedynie 5% wszystkich raków szyjki macicy. Szczepionka obejmuje jedynie 2 lub 3 typy wirusa HPV, a jest ich ponad setka. Dlatego mając na uwadze, że większość przyczyn raka szyjki macicy to czynniki środowiskowe, a jedynie 5% to zachorowania wywołane przez wirusa, to lekarz, który mówi, że szczepionka na raka szyjki macicy pozwoli uniknąć choroby, po prostu kłamie.

 

Źródło: http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/20047

Cała treść wywiadu dostępna również w pdf: https://app.box.com/s/okbfd21bns7i0vb3q1zb


Rodzice nie chcą szczepić dzieci bo boją się powikłań poszczepiennych (03.01.2014)


Rodzice w Leżajsku nie chcą szczepić przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV)(18.11.2013)


Bioenergoterapeuta Ignacy Żarski o grypie i powikłaniach po szczepieniu

Ignacy Żarski od 17 lat leczy ludzi poprzez pobudzanie ich układu immunologicznego swoja energią. Po śmierci klinicznej odkrył w sobie te niezwykłe umiejętności. Od tej pory przywrócił do życia 9 osób, 900 kobietom przywrócił płodność, a niezliczonych ludzi uzdrowił. Do jego gabinetu w Krzywaczce koło Krakowa przybywają codziennie ludzie z całej Polski. Ignacy Żarski utrzymuje się z muzyki - grając na przyjęciach. Materiał nagrany jest w 2009 roku, kiedy to „panowała” fałszywa pandemia świńskiej grypy i pan Ignacy włączył się aktywnie do obalenia mitu o skutecznych szczepieniach przeciwko grypie i postanowił zareagować na wypowiedź rzecznika Praw obywatelskich, dr Janusza Kochanowskiego, który oburzony był postawą pani minister Kopacz, która nie chciała zakupić szczepionek, więc postanowił napisać do niego list.
Osoby, które zgłaszają się do pana Ignacego po pomoc to osoby nie z grypą czy powikłaniami po niej, ale osoby, które były zaszczepione i z tego tytułu doznały powikłań poszczepiennych.

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=iMl39R8Gh3U

Po szczepieniu mały Adaś stał się autystą (01.2013)

Adaś urodził się zupełnie zdrowy. Ma starszego brata i dwie siostry.
Zawsze radosny i ciekawy świata, rozwijał się dobrze do czasu szczepienia...
Po nim dostał wysokiej gorączki i przestał zupełnie mówić (choć wiele nie mówił nigdy)
pojawiła się cała masa dziwnych zachowań m.in.: nieustanne kręcenie się dookoła, przestał patrzyć ludziom w oczy i stracił nimi zainteresowanie, wkładał wszystko do buzi, czasami bywał agresywny, wiecznie krzyczał i płakał. Od prawie 3 lat Adaś jest intensywnie rehabilitowany. Rodzice stosowali wiele terapii (niektóre ewidentnie nie działały na Adasia, a inne przyniosły dobry skutek).
Chłopczyk nadal nie mówi, ale wydaje już jakieś dźwięki (czasem całe zdania przez siebie tylko rozumianym języku) ...ale patrzy w oczy i szuka kontaktu zwłaszcza z dziećmi. Smutno na to patrzeć jak Adam robi wszystko żeby pobawić się z innymi, nie potrafi -zupełnie nie wie jak do tego się zabrać... Jego rehabilitacja kosztuje majątek, a to dopiero początek drogi....

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=qtz6a32xB_E

Zachowanie 5-letniego już autystycznego Adasia, uszkodzonego po szczepieniu:
http://www.youtube.com/watch?v=CQMXS5-jZ1Q

Opinia o szczepieniach mieszkańców Lublina – sonda uliczna (10.2013)


Kreator www - przetestuj za darmo