NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Sara Stevie, 26 lat temu w 1993 roku po DTP doznała krzyku mózgowego, zapalenia mózgu bo mózg zaczął puchnąć … ma autyzm

26 lat temu, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w 1993 roku - 8 dni po podaniu szczepionek Sarze, tych w wieku

18 miesięcy, poszła za bar w naszym pokoju rekreacyjnym i zaczęła krzyczeć krzykiem, którego nigdy wcześniej nie słyszałam - krzyk, o którym później dowiedziałam się, że nazywa się „krzykiem mózgowym” i jest umieszczony na każdej ulotce informacyjnej szczepionki DPT.

Wciąż pamiętam to tak, jakby było wczoraj. Od tamtej chwili jej i nasze życie zmieniło się na zawsze. Mieliśmy też jej śliczny różowy rower ze sklepu Toys“R”Us, w którym była zauroczona zanim została zaszczepiona, a ponieważ była chora w Boże Narodzenie, spała nienormalną ilość czasu, bo wtedy jej mózg puchł i dochodziło do uszkodzenia mózgu, o czym wtedy nie wiedzieliśmy. Ignorowała ten rower, tak jakby go w ogóle nie było pod naszą choinką. Nie postawiliśmy kolejnej choinki przez kolejne 2 lata, dopóki nie urodził się jej brat Colin.

Uszkodzenia po szczepionkach są bardzo realne, po prostu nadawane są tym uszkodzeniom różne etykiety, autyzm, ADD, ADHD, astma, różne choroby autoimmunologiczne, a także SIDS... Nie jestem pewna, jak blisko byliśmy od utraty Sary w to Boże Narodzenie... ale do dziś bardzo trudno jest mi sobie poradzić z tym, co się z nią stało... jako mama, mój żal, smutek i złość tak naprawdę nigdy nie zniknęły, i dlatego postanowiłam, że dalej będę udostępniać posty związane ze szczepionkami, a w 2020 roku jeszcze częściej będę to robić, tak jak gdybyśmy się wszyscy jeszcze nie obudzili. Będą łomotać do twoich drzwi i siłą szczepić, ponieważ chcą wprowadzić szczepienie dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie... oznacza to, że nie będziesz mieć ważnego prawa jazdy, chyba że się doszczepisz wszystkimi szczepionkami jakie będą wymagane.
Powiedziawszy to wszystko, Sara obudziła mnie, a ona jest moim największym nauczycielem w tym życiu... kocham cię Saro Stevie.

Neurolog dziecięcy z Kliniki Mayo potwierdził, że encefalopatia Sary

powstała w wyniku szczepienia

Artykuły w prasie o powikłaniu poszczepiennym u Sary

Siostra Sary, która urodziła się dziewięć lat po niej, urodziła się w domu z położną

i nigdy nie otrzymała szczepionki i nigdy nie była u lekarza!

Nie chcą przeprowadzać badań porównujących szczepionych z nieszczepionymi

w ogóle, ponieważ wiedzą, że nieszczepione dzieci są mądrzejsze i zdrowsze

niż szczepione, jak wiadomo.

Kreator www - przetestuj za darmo