NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 
Dr Mayer Eisenstein

Dr Eisenstein - rozbicie fiolki szczepionki

Dr Eisenstein opowiada, jaka była reakcja na pomysł, aby rozbić fiolkę szczepionki przed pracownikami CDC... :)
Urywek z wykładu dra Eisensteina pt. "Dlaczego moja klinika praktycznie nie ma żadnych przypadków autyzmu?" (Why My Practice Has Virtually No Autism) z konferencji "Second Annual Conference on Autism Spectrum Disorders" w Troy, Michigan - Marzec 2010r.

Dr Mayer Eisenstein – Superbugs

Przez ponad 50 lat medycyna próbowała zwalczać choroby zakaźne antybiotykami, lekami przeciwwirusowymi i szczepionkami. Wszystkie trzy z tych podejść okazały się nie tylko nieskuteczne, ale mogły przyczynić się do pogorszenia problemu.

Dr Eisenstein radzi, aby utrzymywać odpowiednio wysoki poziom witaminy C i D w organizmie, co zmniejszenia ogólną liczbę zakażeń. Również radzi, aby przyjmować sporą ilość probiotyków, gdyż istnieje wystarczająco dużo dowodów na to, że utrzymanie zdrowej flory w jelitach pomaga w walce z chorobami....


Przeciwnik szczepień P.A.Taylor i jego artykuł w „The Lancet” w 1881 roku – dr Mayer Eisenstein

P.A. Taylor – członek Parlamentu i niestrudzony krytyk szczepień, który walczył w Parlamencie i poza nim o zniesienie przymusu szczepień. W Izbie Gmin, w kwietniu 1879 r. powiedział, że spotkał dziesiątki osób, które oświadczyły, i że szczerze wierzyły, że ich dzieci zmarły przez szczepienia.

Zebrano idealnie zdrowe dzieci, aby je zaszczepić. Wykonano nacięcie na ramieniu, które po kilku dniach stawało się obolałe, a od niego ból rozprzestrzeniał się po całym ciele, aż te dzieci w końcu umierały, w męczarniach. Bez względu na to, czy rodzice mieli rację, czy nie, musieliby być całkowicie bez serca i współczucia, gdyby wierząc w to, że szczepienia są niebezpieczne, poświeciliby swoje dzieci do poddania się tej operacji. Istnieje pewna ilość dowodów, podobna do tego z powyższym, które są całkowicie przytłaczające dla szczerego badacza, ale są one ogólnie traktowane z pogardą przez łatwowiernych sędziów na rozprawach o nie wstawienie się na szczepienia i notorycznie utajniane zarówno w świeckich, jak i medycznych czasopismach, gdzie w kilku przypadkach dowody przeciwko szczepieniom, jakie odnotowano w takich czasopismach były szybko napiętnowane jako "granie na korzyść anty-szczepionkowców.”” (Zobacz „The Lancet”, 21 sierpnia, 1881)

Artykuł P.A. Taylora – „ANTI-VACCINATION”, 1881


Nieszczepione dzieci są zdrowsze! - Dr Mayer Eisenstein


Mississippi – największa wyszczepialność a zarazem największa umieralność noworodków – dr Mayer Eisenstein

„Korelacja nie zawsze oznacza związek przyczynowy… A może. Stan Mississippi niedawno się chwalił, że są na samym czele, jeżeli chodzi o wyszczepialność – 99,7%. Czego wam nie powiedzieli, lub czego nie chcą powiedzieć, to fakt, iż Mississippi (MS) również ma najwyższe wskaźniki umieralności niemowląt w USA! Interesujące… Stan o największym ucisku, jeżeli chodzi o prawo „szczepionkowe”. Mississippi i Wirginia Zachodnia nie uznają zwolnień religijnych. Ale wydaje mi się, że powinni zacząć się zastanawiać nad zmianami, ponieważ zamiast być tak dumni z ich 99,7% wyszczepialności - może powinni zacząć się przyglądać, co powoduje ich wysokie wskaźniki śmiertelności noworodków. Korelacja nie zawsze oznacza związek przyczynowy… A może. A mieszkańcy stanu Mississippi – edukujcie się, zanim zaszczepicie…”

Dr Mayer Eisenstein – Ebola

„Witam, tu doktor Mayer Eisenstein. Mój świętej pamięci mentor, dr Robert Mandelshon powiedział: „Lekarze i firmy farmaceutyczne nie odpuszczą jednego leku lub leczenia, dopóki nie znajdą bardziej niebezpiecznego, którym będzie można go zastąpić.” Straszyli nas grypą, w 2009 roku mówili, że przez świńską grypę umrą tysiące ludzi na ulicach. Nie wydaje się, aby się zmienili. A społeczeństwo przyjmuje coraz mniej szczepionek. Więc teraz mają coś nowego – Ebolę. Będą nas straszyli Ebolą. Upewnią się, że będziemy tak wystraszenie Ebolą, a potem powiedzą, nie mamy jeszcze szczepionki przeciwko Eboli, ale niedługo będziemy mieli, a do tego czasu – zaszczepcie się przeciwko grypie. To nie ma sensu. Szczepionka przeciwko grypie nigdy nie działała. Ale tak będą mówić. Zapamiętajcie moje słowa, które tu właśnie usłyszeliście…” 

Straszenie Ebolą - dr Mayer Eisenstein

„Witam, tu doktor Mayer Eisenstein. Słowo „Ebola“ wywołuje strach. I o to chodzi Centrum Kontroli Chorób. Chcą nas wszystkich wystraszyć Ebolą. Chcą nas wszystkich nastraszyć Ebolą, żebyśmy wzięli szczepionki, które nadejdą, przeciwko Eboli. Czy powinniśmy być zmartwieni? Nie wiem. Ale dr Tom Fieden, dyrektor CDC mówi, że „to nie jest kwestia CZY to nastąpi, ale KIEDY Ebola pojawi się w USA”. To jest ten sam lekarz, który pozwolił dwóm Amerykanom na powrót do kraju, aby być leczonymi na Ebolę. To nie ma sensu. Podczas, gdy mamy świetne zaplecze lekarskie w Afryce, on zorganizował ich przylot do USA. Pierwsza osoba – lekarz, wysiadła z samolotu i poszła do szpitala. Jego stan był nazwany krytycznym. Druga osoba – pielęgniarka, przyleciała 2 dni później, i ponieważ o niej się mówiło, że jest w lepszym stanie, to została przeniesiona na noszach… Oj, wizerunek publiczny, public relations. Jaka jest prawda? Nie wiem, jaka jest prawda. Ale to jest to samo CDC, które straszyło nas SARS, straszyło nas ptasia grypą, straszyło nas w roku 2009, że epidemia świńskiej grypy zabije tysiące Amerykanów. To samo CDC, które przed kilkoma tygodniami odkryło, że jedno z ich laboratoriów było zanieczyszczone wąglikiem i ospą! To wszystko jest trudne do rozeznania…
Ale mogę wam powiedzieć, co oni nam mówią. Nie zawracajcie mi głowy faktami, nie martwcie się tym – my opracujemy szczepionkę i taki będzie koniec tej historii…” 

AAP twierdzi, że rtęć jest bezpieczna!

Absurdalne stwierdzenie Amerykańskiej Akademii Pediatrii.

„Witam, tu doktor Mayer Eisenstein. Amerykańska Akademia Pediatrii , lub jak lubię ich nazywać: Amerykańska Akademia Farmaceutyki, złożyła następujące oświadczenie na swojej stronie o immunizacji: „Wielu rodziców martwi się o możliwe efekty uboczne szczepienia u swojego dziecka, oraz czy ich dziecko naprawdę potrzebuje te wszystkie szczepienia. Dezinformacja obfituje w Internecie, co sprawia, że trudno jest znaleźć wiarygodne źródło informacji.”
Cóż, powiem wam, że TO na pewno nie jest wiarygodne źródło. Pozwólcie, że przejdę do ich kolejnego stwierdzenia: „Tiomersal, Aluminium i inne składniki. Szczepionki zawierają wiele składników, które sprawiają, że są bezpieczniejsze i bardziej skuteczne. Należą do nich tiomersal i aluminium.” HALO! Pobudka Amerykańska akademio Pediatrii. Jak śmiesz podawać taką dezinformację?
Tiomersal, związek rtęci, jest toksyczny! TOKSYCZNY! I to nie czyni ich bezpieczniejszymi . To sprawia, że są one bardziej niebezpieczne. Wiecie, jaka jest na to odpowiedź, rodzice?
Nie szczepcie, zanim się nie doedukujecie. A kiedy się doedukujecie, jestem pewien, że nie zdecydujecie się zaszczepić.”

CDC - Przestań Karmić Piersią i Zaszczep!!! - dr Mayer Eisenstein

Naukowcy z CDC twierdzą, że matki powinny przerwać karmienie piersią w celu zwiększenia „skuteczności” szczepionek!
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20442687

„Witam, tu dr Mayer Eisenstein. W badaniu z 2010 roku „Pediatric Infectious Disease Journal” stwierdził…. ODKRYŁ: „Hamujący efekt mleka matki na zakaźność żywej doustnej szczepionki przeciwko rotawirusom”. Odkryli, że kiedy kobiety karmią piersią, to szczepionka nie spowodowała wytworzenia się przeciwciał. Więc zamiast stwierdzić, że być może szczepionka jest problemem, posłuchajcie, jaka jest ich interpretacja: „Niższą immunogenność i skuteczność szczepionek przeciwko rotawirusom w biednych krajach można częściowo wytłumaczyć prez wyższe miana IgA i neutralizujące działanie mleka matki……
Strategie w celu przezwyciężenia tego negatywnego wpływu , takie jak opóźnienie karmienia piersią w czasie immunizacji, powinny być ocenione.”
O mój Boże! Umieszczasz truciznę w ciele dziecka, a następnie gorliwie szukasz sposobu, jak nie tylko umieścić trucizny w ciele dziecka, ale również powiedzieć matce, żeby nie karmiła piersią.
Niewiarygodne! Kiedy zakończy się ten 200-letni eksperyment wstrzykiwania toksyn dzieciom?”

25 mln wolnych od szczepień – dr Mayer Eisenstein

„Witam, tu dr Mayer Eisenstein. 25 milionów dzieci, których rodzice zdecydowali się, żeby ich NIE SZCZEPIĆ. Wow, nie mogę uwierzyć w ta ilość. A wiecie gdzie znalazłem tę liczbę? W filmie, który został wydany w tym tygodniu, sponsorowanym przez Centrum ds. Kontroli Chorób i przemysł farmaceutyczny, pod tytułem „Niewidzialne Zagrożenie”. Cóż, wiecie, kilka tygodni temu donosiliśmy o tym, jak propaganda przemysłu farmaceutycznego tak naprawdę spowodowała to, iż mniej ludzi się szczepi, niż wcześniej! I w artykułach wielu gazet pisano o tym, że „promowanie odnosi odwrotny skutek”. Więc wydaje się, że z tym jest to samo. A ich największym argumentem jest to, że jeżeli nie będziemy szczepili, to będziemy mieli powrót epidemii odry, świnki, ospy wietrznej…
Cóż, pozwólcie, że zadam jedno pytanie………
Nigdy nie podawano szczepionek przeciwko cholerze, dżumie, gruźlicy, szkarlatynie, żółtej febrze (* W USA nie stosowano szczepionki BCG). A te choroby zniknęły! Wydaje się, że jedyne choroby, jakie mamy spośród chorób zakaźnych wieku dziecięcego są to te, przeciwko którym podawano szczepionki! Ciekawe….
Czy to możliwe, że szczepionki POWODUJĄ odradzanie się tych chorób?
Nie wiem… ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak jest.” 

Kreator www - przetestuj za darmo