NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Dwie śmiertelne ofiary odry w Szwajcarii od początku roku

Wraz z „falą odry” zaczyna się chyba fala zgonów na odrę, osób które były na nią krótko przed śmiercią zaszczepione. Teraz aby odsunąć podejrzenie, że to szczepionka zabiła zaczyna się ludziom mieszać w głowie, że byli szczepieni za późno!!! Po Niemczech http://szczepienia.manifo.com/dorosla-chora-osoba-na-odre-zostala-kilka-dni-przed-smiercia-zaszczepiona-–-za-pozno jest to kolejny przypadek, tym razem w Szwajcarii, że osoba zmarła na odrę bo szczepionka była podana za późno …..

Opracowali kolejny slogan manipulacyjny „Szczepionka za późno podana.” :-)

 

 

„Genewa - Dwie osoby zmarły na odrę

w Szwajcarii od początku roku. W sumie liczba zachorowań na odrę w tym roku wzrosła do 155, ogłosił wczoraj Szwajcarski Federalny Urząd Zdrowia Publicznego.

Około 30-letni mężczyzna zmarł zgodnie

z informacjami, na odrę po tym, jak zaraził się od krewnych. 67 godzin po tym jak miał kontakt z wirusem, zaszczepił się. Jednak szczepienie nastąpiło zbyt późno - zmarł krótko po wystąpieniu pierwszych objawów.

Co do drugiej śmiertelnej ofiary, chodzi o około 70-letniego mężczyznę, którego system immunologiczny został osłabiony przez chorobę nowotworową. Jak się zaraził,

jest niejasne według Federalnego Urzędu.

Zmarł kilka dni po wystąpieniu zapalenia płuc związanego z odrą.

Służba zdrowia z naciskiem wezwała do szczepienia. Nie chodzi tylko o ochronę osobistą, ale także o ochronę osób szczególnie narażonych, których nie można zaszczepić z powodów medycznych.”

Kreator www - przetestuj za darmo