NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Córka Pana Janusza doznała zapalenia mózgu po szczepionce przeciwko krztuścowi …. wg polskich lekarzy miała żyć 6 miesięcy! Teraz dziewczynka ma 14 lat!

Babcia: Jak się dowiedziała, że dziecko ma chorobę Krabbego….

Ojciec: 2 miesiące po urodzeniu płakała strasznie, to był taki płacz jakby obdzierał człowieka ze skóry i w tym momencie poszliśmy do lekarza. Stwierdzono chorobę metaboliczną, śmiertelną, gdzie dziecko miało skończyć życie około 6-ciu miesięcy.

Babcia: Tak to pieniędzy kosztowało, wszystko, te badania, w Holandii, w Stanach, że myśmy po prostu byli tak wykorkowani z pieniędzy, że on umówił się z lekarzem we Wrocławiu. Chciał swoje organy oddać, nerkę dla ratowania własnej córki. Tak po prostu walczył, że to się wydawało, że my się wykończymy. Wszyscy sąsiedzi nas wspierali, cała rodzina płakała, pomagała nam. Siedział ten chłopak, Pani redaktor przy komputerze do godziny 3 nad ranem ….

Ojciec: …. 4, a rano jechałem do Prokocimia załatwiać sprawy. Do Lublina, do Poznania. Ja siedziałem w samochodzie, nie żyłem …. Ja 20 kilo schudłem ……

Babcia: …. I po całym świecie szukał, w Polsce i wszędzie ratunku dla dziecka. Za 6 miesięcy miało umrzeć, rozumie Pani? Powiedzieli, że będzie żyło i umrze przez uduszenie.

Jaworowicz: Ale dziecko żyje?

Ojciec: Tak.

Jaworowicz: Chwała Bogu …

Ojciec: Dzięki mojemu działaniu. Ja się nie poddałem, szukałem pomocy na całym świecie. Znalazłem ją w Stanach u pani profesor z Filadelfii. Tam jeszcze raz badania były wykonywane i wyszło, że to jest błąd laboratoriów polskich. To była taka sytuacja, że dzieci, które są szczepione na krztusiec szczepionką żywą …. Ta szczepionka powoduje tak jakby porażenie mózgu i dziecko po tej szczepionce wyje bo go po prostu …. Tak jakby mu obdzierało mózg!

Jaworowicz: A jak się okazało, że oni się pomylili, to powiedzieli „Przepraszamy”?

Ojciec: Nikt nie powiedział mi „Przepraszam”!

****************************************************************************

 

Fragment z programu „Sprawa dla reportera” (31.01.2019)
https://vod.tvp.pl/video/sprawa-dla-reportera,31012019,40822993

Kreator www - przetestuj za darmo