NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Akcja „Czerwona Kartka”

Akcja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP:

OPISZ NA KARTCE CO SPOTKAŁO CIEBIE I TWOJE DZIECKO PO SZCZEPIENIACH ORAZ W GABINECIE LEKARSKIM LUB NA PORODÓWCE I PRZYŚLIJ DO NAS

PZH podaje, że w Polsce ma miejsce tylko ok. 1800 NOP i powikłań poszczepiennych rocznie na ok.12 milionów podanych dawek szczepionek. Stanowi to tylko nikły procent prawdziwej skali tych zdarzeń. Chcemy to zmienić, jak również inne problemy związane z łamanie praw pacjentów.
Czy NOP (niepożądany odczyn poszczepienny) Twojego dziecka został zarejestrowany? Czy dziecko otrzymało odpowiednią pomoc medyczną? Czy wykonano badania mogące w wiarygodny sposób potwierdzić lub wykluczyć związek problemów ze szczepieniem? Masz żal do rządu, który przymusza do szczepień, a nie bierze żadnej odpowiedzialności za powikłania? Czy w związku z rezygnacją ze szczepień źle Cię traktują w placówkach służby zdrowia, krzyczą, przymuszają do podpisywania oświadczeń oraz straszą śmiercią?

Opisz swoją historię na czerwonej kartce (lub na białej używając czerwonego długopisu), dopisz nazwę akcji #czerwonakartka, zrób zdjęcie i wstaw na naszą tablicę na FB https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop lub wyślij na juso@stopnop.pl
#czerwonakartka dla złego systemu i odpowiedzialnych za to urzędników i lekarzy łamiących prawa człowieka i konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia i życia!

Podpisz również nasze petycje i pomóż doprowadzić do koniecznych zmian.
http://www.petycje.pl/7000
http://www.petycje.pl/9970
http://petycje.iozn.pl/szczepienia/

Kreator www - przetestuj za darmo