NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Jeremiah i Tommy - szczepionki wywołały u nich sepsę doprowadzając do amputacji kończyn

Jeremiasz urodził się zupełnie normalnie, a przez obecny szalony reżim szczepionkowy rozwinął się u niego wstrząs septyczny, który doprowadził do hiper zapalnego stanu, prowadzącego do amputacji rąk i nóg.

Posocznica jest przede wszystkim [niepożądanym] wynikiem szczepienia, ale u niemowląt i małych dzieci to zatrucie krwi jest prawie w 100% następstwem szczepień. Na posocznicę cierpi ponad 75.000 dzieci rocznie w USA, ponad 200 codziennie;
dzień w dzień!

Nie możesz wstrzykiwać toksycznych trucizn i modyfikowanych wersji chorób dzieciom i myśleć, że to nie spowoduje niezliczonych chronicznych zaburzeń, zniszczenia zdrowia i życia. A jednak lekarze nie przyznają, że spowodowali takie szkody podawaniem szczepionek. [„30 lat podaje szczepionki i w życiu nie widziałam NOPa”]. Udają, że posocznica lub zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych pochodzi od wirusa unoszącego się w szpitalu lub w domu dziecka. Nie. To jatrogenne (spowodowane przez lekarza) zatrucie krwi.
Tommy’emu (poniżej) amputowano kończyny z powodu zapalenia opon mózgowych wywołanego szczepionką. Żadnych przeprosin od lekarza, który go zaszczepił.

Jeremiah Cox

Publikacja
(06.01.2020)
Kreator www - przetestuj za darmo