NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Starsza samotnie mieszkająca kobieta krótko po 2 dawce szczepionki na Covid już się nie obudziła

Starsza samotnie mieszkająca kobieta zaufała ludziom z telewizora i innym środkom masowego rażenia …. fałszywym prorokom …. że szczepionka uchroni ludzkość od „strasznego” wirusa, zapobiegnie zachorowaniu i śmierci …. a w szczególności, że dzięki niej powrócimy do normalności!

 

 

Ta owa Pani żyła sobie spokojnie przez ponad rok w czasie wielkiej „pandemii”, nie umarła co jest najważniejsze, być może żyła w strachu dzięki informacjom, które płynęły z mediów. Być może nie miała wokół siebie osób, które odwiodły by ją od tej decyzji zaaplikowania sobie do organizmu eksperymentalnego specyfiku, a być może ufała bardziej „specjalistom” z telewizora i medykom, którzy z obecnej pandemii czerpią niewyobrażalne zyski ….

 

Sąsiadka tej starszej Pani była zaniepokojona, że nie wychodzi ona z mieszkania, nie odbiera telefonu, w oknach jest ciemno, a wiedziała, że kobieta przyjęła 2 dawkę szczepionki na C o v i d – 19.

Zaniepokojona wezwała służby aby weszły do mieszkania …. Zastali widok, który jak się okazuje widzieli nie pierwszy raz, kobieta nie żyła. Sąsiadka poinformowała ratowników medycznych, że starsza kobieta 2 dni wcześniej przyjęła 2 dawkę szczepionki.

 

Już nie tylko zwykłe osoby chcą ostrzec przed zabójczymi szprycami, ale już sami ratownicy medyczni przerywają milczenie i zaczynają informować i pokazywać co się dzieje ….

 

 

Komentarz ratownika medycznego jest na tyle jasny i zrozumiały, że nie trzeba być bardzo rozgarniętym aby go zrozumieć: „Pani już się po 2 dawce nie obudziła … i tak to wygląda … już jest sztywna.”

 

 

To powinna być przestroga dla tych, którzy tak bezgranicznie ufają mafii medycznej albo pragną dostać paszport szczepionkowy żeby jechać na upragnione wakacje. W wielu przypadkach okazuje się tak, że paszportu nie doczekają a świstek zwany „certyfikatem” szczepionkowym okazuje się biletem w jedną stronę …..

 

 

Należy jeszcze dodać, że zgon musiał nastąpić krótko po szczepieniu ponieważ przez te 2 dni próbowano nawiązać kontakt z tą Panią, ale ona już wtedy nie żyła …..

 

Kto na tym zyskał?
1. Odciążony został system medyczny.
2. Świadczenia rentowe czy emerytalne nie zostaną już wypłacone.
3. Zwolniło się mieszkanie do którego trafią nowi lokatorzy, a być może i nie polskiego pochodzenia ….

 

 

Aktualizacja: 14.05.2021

Kreator www - przetestuj za darmo