NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Wideo - zagraniczne str. 7


F a b i o na Castingu w TV opowiada o swoim podopiecznym, niepełnosprawnym po szczepieniu Johannie (01.02.2014)

F a b i o L e n t i n i, 17-letni uczestnik castingu do niemieckiego reality show „Deutschland-sucht-den-Superstar” *(DSDS)* 01.02.2014 - opowiedział krótką historię swojej przyjaźni z Johannem, sparaliżowanym po zapaleniu mózgu w wyniku szczepienia 22-latkiem. F a b i o poznał Johanna w ośrodku gdy odbywał służbę cywilną jako wolontariusz, opiekował się tam osobami upośledzonymi, a Johann był jedną z takich osób.
Obecnie Johann pisze książkę o sobie, o swoim życiu……………….

05.02.2014 stacja R T L, która wyemitowała program *DSDS* w opisie do materiału nie wspomniała ani słowem, że zapalenie opon mózgowych u Johanna było wynikiem powikłań poszczepiennych, ale podała następujące informacje:
„Razem śmieją się i plotkują: F a b i o i Johann rozumieją się – także bez wielu słów. Oboje poznali się kiedy F a b i o został wolontariuszem i od tego czasu są najlepszymi przyjaciółmi. Dla mnie nasza przyjaźń się nie różni, on jest bardziej normalny niż inni ludzie bez upośledzenia….. I dlatego ci oboje także robią razem całkiem normalne rzeczy. Do 10 roku życia Johann był zdrowym chłopcem. Ale potem gwałtownie zachorował. Jego lekarz podejrzewał chorobę wirusową, wysłał go 2 razy do domu. Dopiero w szpitalu lekarze zdiagnozowali wylew krwi do mózgu. Od tego czasu dzisiaj ten 23-latek siedzi na wózku inwalidzkim, mówienie wychodzi mu z trudem. Życie Johanna mogłoby się inaczej potoczyć – uważa expert Suso Lederle, lekarz. Dokładne badanie mogłoby pomóc. Kalectwo Johanna – ale nie dla tej przyjaźni. I ze względu na to, że 23-latek jest dla Fabia tak ważny, opowiedział historię Johanna także podczas występu w *DSDS*.( w Polsce „Idol”)
Expert: Dr Suso Lederle Charlottenstr.4, 70182 Stuttgart”

Szczepionki - Konflikt interesów – „niezależni” eksperci finansowani przez branżę szczepionkową

Treść materiału:

„Rodzice od lat zastanawiają się, czy szczepionki są związane z zaburzeniami takimi, jak autyzm czy ADHD. Urzędnicy i niektórzy naukowcy twierdzą, że nie ma związku i są oni często popierani przez niezależnych ekspertów, ale do jakiego stopnia są oni niezależni? To może być zaskakujące, co Sharyl Attkisson odkryła, kiedy zaczęła "Podążać za pieniędzmi" ...
Są to jedne z najbardziej zaufanych głosów w obronie bezpieczeństwa szczepionek. Amerykańska Akademia Pediatrii, Każde Dziecko do Dwóch Lat oraz pediatra dr Paul Offit. CBS News odkryło, że ta trójka ma ze sobą coś więcej wspólnego - silne związki finansowe z przemysłem, którego produkty starają się promować i bronić. Przemysł szczepionkowy daje miliony dla Akademii Pediatrii na konferencje, dotacje, medyczne zajęcia edukacyjne, nawet zapłacono za budowę ich głównej siedziby. Sumy są utrzymywane w tajemnicy. Ale dokumenty publiczne ujawniają część historii.

Suma 342.000 dolarów została przekazana Akademii dla programu dotacji wspólnotowej od Wyeth, producenta szczepionki przeciw pneumokokom. 433.000 dolarów zostało przyznane Akademii od firmy Merck - w tym samym roku, kiedy Akademia zatwierdziła szczepionkę HPV Mercka. Kolejnym najlepszym darczyńcą jest Sanofi Aventis, producent 17 szczepionek i nowej szczepionki combo 5 w 1, która właśnie została dodana do harmonogramu dziecięcych szczepień w zeszłym miesiącu.
Każde Dziecko do Dwóch Lat - grupa, która promuje wczesne szczepienia dla wszystkich dzieci przyznaje, że również bierze pieniądze od przemysłu szczepionkowego, ale nie ujawnia, jak wiele. Rzecznik grupy powiedział nam, że "po prostu nie ma żadnych konfliktów interesów do odkrycia". Ale zgadnijcie, kto był wymieniony na liście, jako skarbnik grupy - urzędnik z Wyeth oraz opłacany doradca dużych klientów farmaceutycznych.
Następnie, jest pan doktor Paul Offit, być może jest chyba najczęściej cytowanym obrońcą bezpieczeństwa szczepionek. Posunął się tak daleko, aby stwierdzić, iż teoretycznie dzieci mogą znieść, cytuję: "... 10.000 szczepionek na raz." Oto jak dr Offit opisał siebie w poprzednim wywiadzie: "Jestem szefem na oddziale Chorób Zakaźnych w Szpitalu Dziecięcym w Philadelphia i profesorem pediatrii na Akademii Medycznej w Pensylwanii.” Doktor Offit nie był chętny do udzielenia nam wywiadu na ten temat. Ale podobnie jak inni w naszym dochodzeniu, ma silne związki z branżą. Co więcej, jest on człowiekiem pracującym dla branży szczepionkowej! Dr Offit zajmuje 1,5 mln dolarowe stanowisko badawcze w Szpitalu Dziecięcym, ufundowane przez firmę Merck. Posiada patent na szczepionkę przeciw biegunce, którą opracował razem z firmą Merck – Rota Teq, która zapobiegła tysiącom hospitalizacji w Stanach Zjednoczonych. I przyszłe prawa licencyjne za tą szczepionkę zostały właśnie sprzedana za 182 mln dolarów, gotówką. Udział doktora Offita w zyskach z tej szczepionki - nieznany.

Nie ma nic nielegalnego w istnieniu ewentualnych konfliktów interesów, ale jak jeden z członków Kongresu to określił, "pieniądze od przemysłu farmaceutycznego mogą kształtować praktyki tych, którzy uznają się obecnie za niezależnych". Amerykańska Akademia Pediatrii, Każde Dziecko do Dwóch Lat , oraz doktor Offit nie zgodzili się na rozmowę, ale powiedziano nam, że wszyscy są szczerzy jeżeli chodzi o pieniądze, które otrzymują i nie kształtują one ich opinii.
Obecny harmonogram szczepień wymaga od dzieci, aby dostawały 55 dawek szczepionek przed 6 rokiem życia. W idealnych warunkach ma to sprawić polepszenie stanu zdrowia społeczeństwa. Krytycy obawiają się jednak, że te związki branżowe mogą wpłynąć na informacje podawane do publicznej wiadomości o tych wszystkich szczepionkach.”

Przypadek Cynthi – powikłanie poszczepienne po szczepionce przeciwko kleszczom i meningokokom


Wysportowana 24-latka zostaje przykuta do wózka inwalidzkiego po szczepionce przeciwko HPV (10.10.2012)

Treść materiału:

 

Żaneta Krämer z Marburga. Jako mała dziewczynka as w tenisie stołowym. Później uprawia jujitsu. Nie wyobraża sobie życia bez sportu i ciągłego ruchu.

A to jest życie Żanety dzisiaj. Ta 24-o latka czuje cały czas ból, potrzebuje wózka inwalidzkiego na pokonanie każdej dłuższej odległości, musiała
zrezygnować z zawodu mechanika modelarstwa i prawie wszystkich hobby. A winna – mówi ona – jest szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy,

bo zaraz po jej podaniu, rozpoczęły się dolegliwości.

Żaneta Krämer:
- „Budziłam się w nocy z bólu, cały czas płakałam, na przemieszczenie się z mojego pokoju do pokoju moich rodziców potrzebowałam 45 min. To było po prostu straszne. Na początku nie chciało się żyć i nie miałam chęci na nic, miałam tylko ból i byłam przykuta do łóżka.”

W niektóre dni Żaneta Krämer nie jest w stanie samemu wstać z łóżka. Już przy wstawaniu jest skazana na pomoc jej mamy. Ta 24-o latka czuje się jakby nie mogła się ruszać. Jej stawy puchną, ramiona i nogi są sztywne. Żaneta nie ma siły, nawet na najprostsze rzeczy. Życie jej mamy też się całkiem zmieniło.

Heike Krämer (matka):
- „Prawie we wszystkie dni czuje się bardzo źle, płacze z bólu, jest bardzo blada na twarzy. To mnie niesamowicie boli, widząc jak cierpi, bo jej nie mogę pomóc. Zmiany w moim życiu to takie, że np. nie jeździmy z moim mężem w dwójkę na urlop, ponieważ nie mogłabym odpoczywać, zostawiając ją samą w domu. Jak ma nasilenie choroby, to nie jest w stanie nic zrobić. Nie mogłabym wyjechać, mówiąc, że to co ona robi jest mi obojętne.”

Szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy były intensywnie reklamowane w mediach.
Reklama telewizyjna:
- Jako mama doświadczam jak moja córka rośnie i w krótce będzie prowadzić własne życie. Nie chcę żeby rak szyjki macicy ...

Jednak już krótko po wprowadzeniu tej szczepionki przed pięcioma laty, była ona bardzo kontrowersyjna. Są przypuszczenia, że doszło w Niemczech do wielokrotnych, ciężkich zachorowań a nawet do dwóch zgonów, jednak pewny związek ze szczepionką nie został do tej pory potwierdzony.
To chce teraz zmienić adwokat i ekspert od strat medycznych Hans-Berndt Ziegler z Marburga. Oskarża on w imieniu Żanety producenta szczepionki na odszkodowanie i zadośćuczynienie pieniężne za ból.

Hans-Berndt-Ziegler (adwokat i ekspert medyczny):
- „Jeżeli spojrzeć na skutki, które powstały u Żanety, jest to według mnie bezwzględne jak ta substancja mogła przejść kontrolę i mogła być reklamowana w mediach. Gdyby przed wprowadzeniem do sprzedaży myślało się więcej o ryzykach, przeprowadzało długookresowe badanie, to by takie rzeczy nie miały miejsca.”

Producent „Sanofi Pasteur” komentuje to bardzo krótko: ”Nie ma związku między naszą szczepionką a chorobą Żanety Krämer”. Ale ta 24-o latka nie chce się poddać. Pierwszy sukces: pewien lekarz, który nie chce żeby jego nazwisko było podane, potwierdza związek miedzy szczepionką a chorobą Żanety.

Żaneta Krämer:
- „Angażuję się głównie w to, ażeby ostrzec inne dziewczyny i ich rodziców. To jest nie możliwe, że pomimo tego dalej się szczepi, chociaż pojawia się dużo problemów i dużo, dużo ludzi przez to cierpi.”

Precedensowy proces dziewczyny z Marburga przeciwko producentowi Gardasilu zacznie się najwcześniej w następnym roku. Gdyby go wygrała, to najprawdopodobniej ruszy fala oskarżeń dalszych przypuszczalnych ofiar.


Nowa tytoniowa szczepionka GMO przeciw grypie

Reportaż w FoxNews o tytoniowej szczepionce GMO przeciw grypie, która może się już ukazać na rynku w 2016 roku.

Szczepionka przeciw grypie „do palenia”?

„Te reklamy w tv….”gdy masz dziurę w szyi, nie stój przodem do prysznica…” pokazują szkody, jakie tytoń może wyrządzić. „Nie schylaj się, jeżeli nie chcesz stracić jedzenia z żołądka…”
Ale cały ten tytoń – może akurat chronić Ciebie i Twoją rodzinę pewnego dnia.
- „To coś bardzo nowego i coś bardzo wyjątkowego…”
- Menadżer szklarni Charles Bryant, pomaga zmienić te rośliny w szczepionki przeciwko grypie dla firmy bio-farmaceutycznej Medicago.
- „Szczepionka jest w rzeczywistości wytwarzana wewnątrz samego liścia….”
- To tu odbywa się cała magia. Pracownik firmy, Mike Wanner, mówi, że rośliny są zanurzane w bakteriach, które są genetycznie modyfikowane, po czym ten tytoń jest umieszczony w środowisku próżniowym – przyciąga on Agrobacterium, które następnie rozwijają się w tej roślinie. A to staje się cząstkami wirusopodobnymi w szczepionce.
- Tradycyjne szczepionki przeciw grypie są wykonane z jaj kurzych, każde jajo produkuje około 4 dawek. Wanner twierdzi, że każda z tych roślinek tytoniowych może dać od 30 do 100 dawek. Obecnie roślinna szczepionka jest testowana na różnych szczepach grypy.
- Wywołuje ona bardzo silną odpowiedź immunologiczną u ludzi…..
- Reportaż o tym, co może stać się nowym „palącym” sposobem walki z grypą, przedstawił Anderw Mcintosh….

Bill Gates i jego przymusowe Szczepienia aplikowane przez Komary

„Po skandalu z podaniem przez WHO szczepionek przeciwko tężcowi w latach 90-tych, kiedy iż powodowały one spontaniczne poronienia u kobiet, które je otrzymały, oraz po kampanii szczepień przeciwko polio w Nigerii, która spowodowała gwałtowny wzrost polio wywołany przez szczepienia – populacje trzeciego świata zaczęły masowo odrzucać „życzliwe” szczepionki bogatych eugenistycznych monopolistów. Tak zatroskany jest Bill Gates i jego fundacja, aby upewnić się, że ludność trzeciego świata otrzyma ich szczepionki, że Fundacja Gatesa rozpoczęła przyznawanie funduszy japońskim naukowcom w 2008 r. w celu zaprojektowania szczepionek w komarach, które mogą być następnie uwolnione, aby dostarczyć zastrzyki przez ich ukąszenia. W ubiegłym roku ogłoszono, że naukowcy odnieśli sukces w stworzeniu genetycznie zmienionych komarów, które były w stanie dostarczyć zastrzyki przez swoje ukąszenia.

Bill Gates:
„Teraz oczywiście malaria jest przenoszona przez komary, przyniosłem tu kilka, żeby zobaczyć…… Pozwólmy im się powałęsać po Sali trochę….. Nie ma powodu, żeby tylko biedni ludzie musieli mieć takie doświadczenia……”

Wynalazca Jadalnych Szczepionek GMO żartuje sobie na temat Depopulacji Ludności

Podczas panelu dyskusyjnego w dziale Biotech na Uniwersytecie w stanie Arizona, który odbył się dnia 2 lutego 2012 roku, wynalazca genetycznie modyfikowanych szczepionek jadalnych, dr Charles Arntzen, żartował sobie o unicestwieniu 25% populacji przy użyciu genetycznie modyfikowanego wirusa.

Być może jeszcze bardziej zaskakujący jest fakt, że dr Arntzen - i być może niektórzy z jego kolegów w pokoju - opracowali pierwszą trwałą i syntetycznie przechowywaną szczepionkę przeciw wirusowi Ebola, która może być składowana w ramach dotacji z Departamentu Obrony i Wojskowego Instytutu Chorób Zakaźnych.

Jeśli to nie jest wręcz nihilistyczne, to na pewno jest to słaby żart na temat depopulacji naszej planety za pomocą zmodyfikowanego wirusa, podczas gdy on i jego wydział są aktywnie zaangażowani w majsterkowanie przy takich rzeczach. Szczepionka Ebola, niby ma na celu wspomaganie środków obronnych, jest jednak naturalnym towarzyszem badań nad wirusami Ebola, które zostały dopracowane przez lata przez naukowców wojskowych, w tym w Stanach Zjednoczonych, i zostały sklasyfikowane jako broń biologiczna klasy A.

Treść transkryptu:


„To jest niesamowicie eugenistyczny kawałek z zebrania naukowców na Uniwersytecie w stanie Arizona. Dr Charles Arntzen, widzicie go tu na tej stronie, gdzie są jego dane kontaktowe - jest on znany w społeczności naukowej za swoje "Jadalne Szczepionki" na bazie genetycznie zmodyfikowanych składników i tutaj mamy go na spotkaniu na wydziale Biotech Rolnictwa. Dyskusja o "Wyżywieniu 8 mld" - czyli wyżywienia całego świata. Zobaczcie o co pytają, typowe pytania o kontrolę populacji.

Moderator: Biorąc pod uwagę negatywny wpływ populacji ludzkiej na środowisko, to czy nie powinniśmy próbować ograniczyć dostawy żywności i przywrócić naszą populację do bardziej zrównoważonego poziomu ...
Moderator: skoro o tym mowa...
Panel: Umrzecie ludzie. Śmiech.

Moderator: Czy powinno istnieć 8 mld ludzi na świecie? Czy istnieje limit, jaki ta planeta może utrzymać? Jak rozwiążemy tą sprawę grzecznie? Czy powinniśmy dokonać inwazji na Marsa? (śmiech). (niewyraźnie) chce polecieć na księżyc, więc nie zapominajcie o tym. I czy w ogóle powinniśmy przejmować się wyżywieniem 8 mld? Czy może powinniśmy pozwolić naturalnym siłom ładowności wpłynąć na ograniczenie wzrostu populacji? Trzymając nasze emocje na boku.
Dr Charles Arntzen: Czy ktoś widział "Contagion"? To jest odpowiedź! (Śmiech) Wykorzystać genetyczną modyfikację do stworzenia lepszego wirusa. (śmiech)
Arntzen: 25% ludności świata ubyło w "Contagion".
Publiczność: Nauka nie mówi nam, jakich użyje metod. (śmiech) To nie jest śmieszne!
Arntzen: Myślę, że to absurdalne pytanie. Więc chowa się za stwierdzeniem, że według niego to absurdalne pytanie. Chociaż wszyscy podchwytują to, jak wymazać te 25% populacji przy użyciu genetycznie zmodyfikowanego wirusa, jakby to był jakiś zabawny żart, pośmiejmy się wszyscy z niego... Popatrzcie jeszcze raz, jak odwołuje się do filmu "Contagion" i unicestwienie ludzkości przez genetycznie modyfikowanego wirusa.

Ale zabawne! I znowu, Charles Arntzen jest znany z pracy nad jadalną szczepionką w bananach, która może być użyta w każdym innym owocu czy warzywie GMO... Oto artykuł, który omawia sprawę szczepionki jadalnej przeciw zapaleniu wątroby typu B, na Uniwersytecie w stanie Arizona. I wspomniana jest wcześniej instytucja, Instytut Badań Roślin Boyce Thomson, który był finansowany przez Fundację Rockefellera i utworzony w 1996 roku. Arntzen był na stronie PBS, gdzie omawiał sprawę populacji świata, szczególnie w krajach rozwijających się, na których koncentruje się ze swoimi jadalnymi szczepionkami, tam gdzie według niego brak jest chłodzenia szczepionek, które się przez to psuję. I oni omawiają w kółko ten temat o wyżywieniu stale rosnącej populacji, itp. Daniel Taylor w swoim artykule "Jadalne Szczepionki i Latające Strzykawki" w 2009 roku, w Old-Thinker News. I tutaj jest wspomniany Arntzen w artykule o nagrodzie za Farmaceutyczny Rozwój, o tym, jak jest on również wspierany przez Narodowy Instytut Zdrowia i Departament Obrony w swoich badaniach w celu stworzenia szczepionek przeciwko Eboli i ospie. I jest tutaj w artykule w Ynet News, o pierwszej szczepionce przeciwko Eboli, która utrzymuje długoterminową ważność i która może być z powodzeniem składowana. Ochroniła 80% myszy, do których ją wstrzyknięto i może być "zasuszona i zamrażana." Może jadalna, może nie, ale to ten sam Charles Arntzen, którego widzieliście na tym klipie żartującego o unicestwieniu ludności przy użyciu zmodyfikowanego wirusa. I zrobił wiele innych rzeczy...

Cóż, to jest facet, który bawi się we wprowadzenie Eboli do genetycznie zmodyfikowanych owoców i żartuje o zabijaniu 25% populacji genetycznie modyfikowanym wirusem. To znaczy, nie obchodzi mnie kim on jest i dla kogo pracował oraz jak wiele ma tytułów naukowych przed nazwiskiem, on nie ma prawa do robienia sobie takich żartów! Co daje mu prawo do uzurpowania sobie stanowiska, w którym wolno mu mówić o zabijaniu ludność jakby to był jakiś śmieszny żart...

A czy czasem Uniwersytet w Arizona nie jest również finansowany przez Billa i Melinde Gates? Jest tam profesor, który stworzył doustny środek antykoncepcyjny sterylizujący myszy... Który za pewne również jest w ich Wydziale Biotech? O, tak. Jestem tego pewna..

Tak więc, tu mamy jednego z tematem jadalnych szczepionek przeciw zapaleniu wątroby typu B, a inne osoby w departamencie tworzą środki antykoncepcyjne... I to przyprawia o gęsią skórkę, biorąc pod uwagę to, że jak dociekałam ile patentów ma USDA (Departament Rolnictwa) to odkryłam, że on tam wcześniej pracował dla USDA jako naukowiec w dziale badań rolnych. I oni mają nawet patent na genetycznie modyfikowanego wirusa świńskiej grypy, oraz na jego zastosowanie ... I to tylko jeden z patentów, jakie oni posiadają na zmodyfikowane wirusy.

Tutaj jest napisane. Tak. Ale moment! To był czerwiec 2005 roku. No tak. A mieliśmy podobno poważną epidemię świńskiej grypy i mocno przegłośnioną pandemię w 2009 roku? Ups ...
Ale wiesz, co mówią o Plum Island - że obiekty tam są przestarzałe i będą musieli je zamknąć i przenieść, więc...

Ok, to by było na razie tyle, ale tak sobie pomyślałem, że to naprawdę straszny żart. Ten film "Contagion" to była całkowita propaganda, cały film od początku do końca - zastraszania ludzi, żeby przyjęli te wszystkie szczepionki.
Arntzen powiedział, że to absurd, bo nigdy by nie zrobił czegoś tak okropnego jak zabicie ludności - bo populacje się redukuje poprzez rozwój szczepionek, które prowadzą do zmniejszenia ilości narodzin... Nie wiem.
A czy myślisz, że oni powiedzą ludziom, że mają te szczepionki w swoich bananach i owocach?
A co, jak dodadzą te z antykoncepcyjne bez informowania? Wiem, że to spekulacja, ale oni nigdy nie przestają rozmawiać o eliminacji ludności. Fundacja Rockefellera i wszystkie ich kierunki, o których możecie nawet nie wiedzieć, że są ich częścią.. No nie wiem. Będziemy kończyć. To było Truthstreammedia.com


Nowe Szczepionki GMO to BIOLOGICZNA KATASTROFA!

Treść transkryptu:

„W zasadzie można zacząć od założenia, że każda szczepionka, która jest nowo opracowana, od teraz i w przyszłości, zawsze będzie genetycznie zmodyfikowana – również nowa szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV) jest genetycznie modyfikowana. Tak więc, od teraz i w przyszłości szczepienia nie będą wytwarzane w żaden inny sposób.
Nasz przemysł farmaceutyczny jest zdania, że ta technologia pozwala lepiej manipulować i kontrolować metody produkcji, co prowadzi do rzekomo „czystszej” szczepionki. Problem tej całej technologii jest taki, że przemysł farmaceutyczny nie wie, co robi – my nie wiemy, co dzieje się w nas i co gorsza przemysł farmaceutyczny i naukowcy też nie wiedzą do czego to doprowadzi i szkody, które będą spowodowane, o których powiem więcej potem, te szkody nie będą jeszcze widoczne u dzieci lub u tych z was, którzy się zaszczepili teraz będą one przekazywane dalej i dziedziczone przez kolejne przyszłe pokolenia! A dopiero kiedy te szkody będą dopiero tak ogromne i tak oczywiste dla nas, to powrót już nie będzie możliwy, a cała ta sprawa będzie już znana jako BIOLOGICZNA KATASTROFA!!!”

Genetyczna manipulacja ludzkiej rasy szczepionkami – DARPA

Oprócz chwytów marketingowych i wytworu ludzkich wyobraźni, szczepienia nie mają nic wspólnego z zapobieganiem chorobom. Prawda jest taka, że szczepionki są stosowane w celu nie zapobiegania, ale promowania złego stanu zdrowia, a także do celów inżynierii społecznej i redukcji populacji.

Treść transkryptu:


„Hej ludzie, dzięki za oglądanie filmu ze stronki: „Eksperymentalne Szczepionki”. Damy wam trochę tego:
DARPA - Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych próbuje włamać się do ludzkiego genomu. „Próbuje” to za mało powiedziane. 47 chromosom został najwyraźniej już utworzony. Kiedy mówimy o „hacku”, chodzi tu o sztuczny ludzki chromosom i prowadząc swoje dochodzenia dotarłem do kilku ich oświadczeń na temat technologii, z jakiej korzystają do produkcji szczepionek. Przejdźmy do niektórych stron agencji i ich „trzyliterówek” i dowiedzmy się dokładnie, o co chodzi z DARPA i włamaniem się do ludzkiego genomu. 

Chodźmy na małe polowanko. Lądujemy na Truthstream Media, „DARPA chce genetycznie zmodyfikować ludzi poprzez dodanie 47 chromosomu.”
Przejdźmy niżej do artykułu tutaj i zobaczcie: "DARPA, badawcze ramię Departamentu Obrony, ubiega się o wsparcie dla projektu: " Zaawansowane Narzędzia do Inżynierii Genomu Ssaków " na rządowej stronie Innowacyjnych Badań Naukowych dla Małych Biznesów (SBIR ).
Przejdźmy tam szybko. Jesteśmy na stronie SBIR Source, Zaawansowane Narzędzia do Inżynierii Genomu Ssaków i tu robi się całkiem interesująco, patrzcie. Zachowajcie to wszystko na uwadze, przejdę trochę niżej.. ok, patrzcie.. Tu jest opis tego hacku.
"Zdolność do dostarczenia egzogennego DNA do linii komórkowych ssaków jest podstawowym narzędziem w rozwoju zaawansowanego lecznictwa, SZCZEPIONEK i diagnostyki komórkowej. Podczas gdy te narzędzia zapewniają podstawową możliwość dostarczania DNA do komórek ssaków, istnieje wiele wad związanych z tą supernowoczesną technologią. Należą do nich losowe wstawianie DNA do genomu gospodarza i reakcje immunologiczne na obce DNA.” hmm
Co to oznacza? Patrzcie dalej. Jesteśmy teraz na stronie Narodowej Biblioteki Medycznej Stanów Zjednoczonych. To jest jeden z narodowych instytutów "Śmierci".
"Nowa generacja sztucznych ludzkich chromosomów dla funkcjonalnej genomiki i terapii genowej." I właśnie tutaj, tu się przyznają, mówią o tym, jak dobry jest ten hack i jak to pokonało najnowszą technologię, której obecnie używają. Oświadczają:
"Rzeczywiście, przez hack unika się ograniczonej zdolności klonowania, braku kontroli nad kopiami oraz insercyjnej mutagenezy z powodu integracji z chromosomami gospodarza, co nęka wektory wirusowe." Więc "mutageneza" - kiedy robiąc niektóre z tych szczepionek pojawiają się jakieś nowe mutacje.

Idźmy dalej tutaj, chcę dowiedzieć się, kto finansuje DARPA i skąd oni pochodzą, oraz jak dostali się na Departament Wojny (Obrony)! Wiecie, że to prawda ...

"DARPA dąży do zastosowania biologii w produkcji". Czekajcie jak wam pokaże kilku delikwentów w to zaangażowanych ...
W 2004 roku, 43 milionów dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gates (można powiedzieć "Eugenika"?) Dobrze, sprawdźcie to, tu jest Urząd Sekretarza „Wojny”, patrzcie tu Comp-Troller ;) ... Ok, w każdym razie to tu znalazłem budżet dla DARPA, przewińcie w dół, kliknijcie ten przycisk i przejdziecie tutaj, .. teraz zjedźcie w dół do strony 7, ale możecie zobaczyć, że jest to Przedstawienie Budżetu przez Prezydenta dla Departamentu Obrony na rok fiskalny 2014.

Co to będzie, jakiś atak z tyłu szyi lub ramienia? Chcę wiedzieć! To na Agencję Zaawansowanych Projektów (DARPA). To ich projekt. Widać tutaj, że te dolary są liczone w tysiącach, więc trzeba dodać 3 zera, jasna cholera, 2 miliardy 865 milionów dolarów zostało przeznaczone na DARPA. Ok, to chodźmy tam do DARPA, kliknąłem na "Nasza praca", widać, że przyjmują również „trzyliterówki”... Tu jest napisane:
"Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych DARPA została założona w 1958 roku, aby zapobiegać negatywnym wpływom strategicznych niespodzianek na bezpieczeństwo narodowe USA i stworzyć strategiczne zaskoczenie dla rządu USA utrzymując technologiczną przewagę armii USA." Powinienem podczas tego salutować?
A poniżej tutaj „jako podstawowy silnik interwencyjny Departamentu Obrony, DARPA realizuje projekty, które są ograniczone w tworzeniu, ale które tworzą trwałe rewolucyjne zmiany.” Czasem Ewolucyjne, co ? Upiorne! Możecie sobie wybrać, każda z dwóch opcji jest tak samo zła.
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tych wszystkich dziwnych rzeczach, które DARPA tworzy, to jest moja strona, w tym miejscu możecie zobaczyć więcej o robotach i dronach, a także przejść niżej trochę i wpisać cokolwiek, co szukacie, np. DARPA, kliknij enter i wylądujesz na tej stronie, gdzie są wszystkie filmy, które zrobiłem w zakresie tematu: DARPA i wojsko . Można również się zapisać na subskrypcję do mnie i za każdym razem, kiedy zrobię film, to powinno być w waszej skrzynce pocztowej. Polujcie dalej, wszystkie te filmy są dostępne na mojej stronie i do zobaczenia później..”


Bill Gates - Szczepionki, GMO, Depopulacja

Niepokojąca historia Billa Gatesa, którego ojciec był jednym z założycieli silnego do dziś programu Eugeniki w Stanach Zjednoczonych. ABC donosi o dziesiątkach tysięcy kobiet w latach 1929 - 74 , które zostały przymusowo wysterylizowane. Gazeta „Times" odnotowała, że Gates przeprowadził tajne spotkanie z Michaelem Bloombergiem i Georgem Soros, aby "ograniczyć przeludnienie".

Dlaczego Gates kupuje miliony dolarów udziałów w Monsanto i finansuje programy sterylizacji?

Treść transkryptu:


„Po odejściu z Microsoftu, Bill Gates wkupił akcje Monsanto warte 23 mln dolarów. Promuje on teraz na całym świecie GMO oraz szczepionki, co nazywa „rozwiązaniem dla świata”. Gates został nagrany, jak tłumaczył na czym polega to „rozwiązanie” – zmniejszenie ludności na świecie……..

Bill Gates:Dziś świat ma 6,8 mld ludzi. I ta liczba zmierza do około 9 mld…… teraz, jeśli zrobimy naprawdę świetną robotę, możemy ją obniżyć o jakieś 10 do 15%........ gęstość zaludnienia w biednych regionach jest większa, niż możliwość wyhodowania dla nich jedzenia……
Korzyści pod względem ograniczenia wzrostu populacji…..”

Jedyne szczepionki, które zmniejszyły populację, według strony Prison Planet, to takie, które sterylizują ludzi. BBC twierdzi, że Fundacja Gatesa finansuje duży program sterylizacji, taki jak ten, który wyniszcza ultradźwiękami mosznę mężczyzn, uszkadzając plemniki. Bill Gates nawet nawołuje do powstania tzw. „Panelu Śmierci”, który by decydował, czy ludzie powinni żyć, czy też, jak mówi, nie mają w ogóle żadnych korzyści.

Bill Gates: „I brak chęci do powiedzenia, wiecie, czy wydanie miliona dolarów na te ostatnie 3 miesiące życia tego pacjenta, czy nie byłoby lepiej, aby zobaczyć, którzy z nich w rzeczywistości nie mają żadnych korzyści. I to się nazywa „Panelem Śmierci”, ale nie wolno nam o tym dyskutować……….

Gates przechwala się, że robi „dzieło Boże”. Szef Goldmana’a mówi dokładnie to samo, przy jednoczesnym posłaniu milionów ludzi na śmierć z głodu. Co tu do diabła się dzieje?

Anthony Gucciardi: „Jego ojciec był jednym z głównych przodków tego całego ruchu Eugeniki tutaj w Stanach Zjednoczonych”. Ten ruch jest nadal jeszcze silny.”

Bill Gates: „Mój tata był szefem „Planowanego Rodzicielstwa” i to było bardzo kontrowersyjne……..”

Anthony Gucciardi: „Bill Gates tutaj po raz kolejny naciska na GMO i wszystko inne, co również zmniejsza populację. Ponieważ sam jak mówi „jeśli zrobimy wystarczająco dobrą robotę ze szczepionkami i resztą, będziemy mogli zmniejszyć populację”. Szczepionki przeciwko polio są obecnie główną przyczyną polio! Nie ma wątpliwości, że Bill Gates nie wypełnia Bożego dzieła, a jeśli to robi, to chciałbym zapytać – którego Boga?”

Jak dobrnęliśmy do otwartych planów, aby odebrać nam wodę, wstrzymywać żywności i kontrolować populację?
AG: „Oni mówią do nas, jak byśmy byli wyrobnikami, chłopami w średniowieczu a oni to królowie, królowe i szlachta. Dlaczego obrali sobie za cel ludzi o niskich dochodach?

„W dniu 25 maja ponad 2 mln ludzi w 48 państwach i na 6 kontynentach maszerowało przeciwko Monsanto. Co sądzisz o odmowie tej firmy, aby z nami porozmawiać, ponieważ pokazywaliśmy te protesty?”
AG: „Oni nie są w stanie stawić czoła faktom, nie pojawili by się w programie, a chętnie podyskutował bym z przedstawicielem Monsanto i pokazał mu tego e-maila. Ale co oni by na to powiedzieli, nic by nie mieli…… Dobierają się do tych biednych społeczności, a potem zmniejsza się wydajność ziemi, więc co się dzieje z tymi rolnikami? Oni w końcu się zabijają poprzez picie tych bio-pestycydów, które Monsanto im podarowało. Co pół godziny, czyli podczas naszej rozmowy, już ktoś się zabił.”
„Kierownictwo teraz się chwali, że GMO powoduje bezpłodność, że trzymają dostęp do żywności i mówią, że woda nie powinna być prawem człowieka. Monsanto publicznie oświadczyło, że chce kontrolować 100% światowych zasobów żywności. Rząd ich nie powstrzymuje. Więc kto to zrobi?”


Kreator www - przetestuj za darmo