NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

James Cooper Sawyer, 77-letni zdrowy ojciec, dziadek i pradziadek z Tennessee otrzymał trzecią dawkę przypominającą mRNA, umarł osiem dni później

James Cooper Sawyer (22 wrzesień 1943 – 28 sierpień 2021)

Jim był kochającym synem, bratem, mężem, ojcem, dziadkiem i pradziadkiem. Zawsze żartował, miał przezwisko 
dla wszystkich i naprawdę cieszył się życiem. Jim z dumą służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych, był bardzo dumny ze swojego kraju, a po zakończeniu służby wojskowej służył w cywilnym patrolu powietrznym. 
Kochał motocykle, muzykę country, śpiew i taniec. Jim był kochany przez wszystkich, z którymi miał kontakt i będzie go bardzo brakować.

https://memorials.crestlawnmemorial.com/james-jim-sawyer/4708536/index.php
„Mój tata był zdrowym 77-latkiem. Pracował trzy razy w tygodniu, miał pracę, nigdy nie spędzał całego dnia w domu, zawsze na zewnątrz, spędzając czas z wnukami i dziećmi, kiedy tylko miał okazję. Niestety mój tata wierzył, że przyjmowanie tych szczepień na covid utrzyma go przy zdrowiu, błagałam go, żeby ich nie dostał, ale podjął decyzję. Po otrzymaniu trzeciej szczepionki zaczął się nie czuć dobrze, napisał do mnie z zapytaniem o skutki uboczne, tydzień i dzień po otrzymaniu trzeciej szczepionki mój ojciec nagle i niespodziewanie zmarł.
Dzielę się jego historią w nadziei, że sprawi, że ktoś się zastanowi i zrobi badania, zanim tak chętnie wstrzyknie coś tak obcego w swoje ciało. Nie mogę sprowadzić mojego taty z powrotem, ale mam nadzieję, że udostępniając jego historię, uratuje kogoś innego.”

https://www.facebook.com/leah.flaga.3/posts/1845958552258615


3-krotnie zaszczepiony na covid, test negatywny a w akcie zgonu wpisali, że zmarł na covid!!!!!
Zapomnieli chyba wpisać słowo „szczepionka”, że zmarł przez „szczepionkę na covid”!!!!


Piękny, wzruszający list, który napisała córka Leah po śmierci do swojego ojca dziękując mu za wszystko ……
Tłumaczenie automatyczne więc mogą być błędy stylistyczne:


Prezent, który Leah otrzymała od teściowej. Jedynie za pośrednictwem tego koca będzie mogła poczuć bliskość i objęcia swojego ojca, który mógł dalej żyć ….


Aktualizacja
17.09.2021
Kreator www - przetestuj za darmo