NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Hillary z Brazylii, 16 lat, po szczepionkach przeciw HPV doświadczyła różnych poważnych dolegliwości

Cześć, jestem Gilmara, matka Hillary.

Moja córka Hillary Menezes Ferreira, 16 lat, przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciwko HPV 13 marca 2014 r. w Lourenço Filho Institute of Education, a potem zaczęła doświadczać różnych objawów, takich jak bóle głowy, omdlenie, ból nóg, ból w podbrzuszu, była bardzo osłabiona, ale nie było to jednak związane ze szczepionką …

Szkoła zaszczepiła ją bez mojej zgody, a oni nawet mi nie powiedzieli, ale dowiedziałam się od mojej córki, kiedy wróciła do domu.

Po drugiej dawce szczepionki 13 września 2014 r., również w szkole, stan mojej córki zaczął się pogarszać. Objawy pogorszyły się i pojawiło się kilka innych, takich jak gorączka, drgawki, drżenie ciała, silne bóle głowy, bolesne oddawanie moczu, omdlenia, swędząca pochwa, zmiany nastroju i zachowania, problemy ze wzrokiem.

W ubiegłym roku w głowie odkryto torbiel wodną, czuje się bardzo śpiąca, boli ją szyja, ma omamy, nieregularne miesiączki, krwawienia, utratę pamięci.
Bardzo cierpiałam z tego powodu, widząc, że moja córka słabnie z każdym dniem i nie mam nadziei na jej poprawę.

Nie tylko jestem tym wstrząśnięta, ja, jako matka, ale staram się być tak silna, jak to możliwe, aby dać jej siłę, ale staje się to coraz trudniejsze.
Kiedy zobaczyłam raport telewizyjny o reakcjach na szczepionkę, natychmiast skojarzyłam to z jej przypadkiem, ponieważ objawy były takie same, więc poszłam do prokuratora, aby podjąć odpowiednie działania.

Stworzyliśmy tę stronę, aby pokazać, przez co przechodzimy, a także poprosić o pomoc!
https://www.facebook.com/Reações-adversas-hpv-no-Acre-2226218024308909/  

Źródło:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2226517597612285&id=2226218024308909
(26.12.2019)
Kreator www - przetestuj za darmo