NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Po szczepionce przeciwko odrze i śwince 2-letni Andreas stał się osobą ciężko upośledzoną

Mama Andreasa, Bärbel Engelbertz jest biologiem i logopedą ….

Bärbel Engelbertz:
Uwaga …

Michael Leitner:
Andreas Engelbertz, 33 lata i od 31 lat poważnie upośledzony. Początkowo był całkowicie normalnym i zdrowym dzieckiem,

które rozwijało się idealnie, dopóki, na dzień przed drugimi urodzinami, nie został zaszczepiony przeciwko odrze i śwince.

Po tym, jego zdrowie gwałtownie uległo pogorszeniu.

Bärbel Engelbertz:
Dobrze to robisz, super!
Aż do 2 urodzin mieliśmy wesołe, otwarte i odważne dziecko. Dzień przed 2 urodzinami został zaszczepiony przeciwko odrze

i śwince i kilka tygodni później był zmęczony, tarł często oczy, nie mógł prawidłowo biegać, przewracał się, w nocy był niespokojny, dostawał ataków paniki, krzyczał i to nie raz, ale częściej i osiągnęło punkt szczytowy około 10 ….. 15 miesięcy później dostał

w ciągu dnia prawdziwego, gwałtownego ataku drgawek. Myślałam, że dziecko umrze mi na rękach.
Od kiedy miał 5 lat przepisywano mu 4 leki przeciwpadaczkowe w dawkach dla dorosłych. A więc był w wysokim i toksycznym zasięgu i umarłby gdyby naturopata do którego go zabraliśmy nam nie powiedział: “Albo kupicie mu nagrobek, albo odważycie się odstawić te leki.”

Michael Leitner:
Poważne uszkodzenia poszczepienne występują szczególnie często, gdy organizm dziecka przechodzi właśnie infekcję a zatem system odpornościowy jest całkowicie przytłoczony dodatkowymi substancjami, w szczególności związkami glinu. Mogą one wtedy swobodnie atakować mózg i powodować jego nieodwracalne uszkodzenia.

Bärbel Engelbertz:
Andreas 8 tygodni przed szczepieniem, podczas zabawy wybił sobie zęba. To zdarza się dzieciom, gdy nieszczęśliwie upadną.

On został ponownie wstawiony. Dentysta powiedział, że musi zachować to miejsce, to był właściwie mleczny ząbek, ale musi zachować to miejsce, tak samo się z nim zgodziliśmy. I po tej Re-inplantacji tego zęba rozwinęło się owrzodzenie kości w górnej szczęce. I w tym czasie kiedy to zapalenie się rozwinęło, wtedy został zaszczepiony. Powiedziałam pediatrze, że mam wątpliwości. Pediatra stwierdził: „To jest banalne, to nie ma znaczenia, poradzi sobie z tym.” I z tym został zaszczepiony. I przy okazji to było jedyne wyjaśnienie w temacie szczepień jakie otrzymaliśmy.

Michael Leitner:
Niestety Andy nie był w stanie sobie z tym poradzić. Jego matka walczy w kilku sądach o uznanie jego urazu poszczepiennego.

Bärbel Engelbertz:
Najbardziej absurdalnymi podstawami postępowania są, po pierwsze, że tylko ekspertyza strony przeciwnej została przedstawiona, która nie uwzględniła sfałszowania dokumentacji medycznej Andreasa dotyczącej wyników badań płynu mózgowo-rdzeniowego przez Wyższą Uczelnię Medyczną w Hanowerze. To jest w aktach sprawy, ale nie wzięto tego pod uwagę. Jeden urzędnik państwowy z dolnej Saksonii opisał wynik badań serologicznych Andreasa na dwóch stronach akt i uzasadnił dlaczego choroba Andreasa jest prawdopodobnie wynikiem powikłań poszczepiennych.
Tego pana chciałam powołać na świadka jako rzeczoznawcę w sprawie ponieważ też były niejasności w zleconej ekspertyzie jego pracodawcy - Landu, który zobowiązany jest do wypłacania odszkodowań. Chciałam, aby ten świadek przedstawił swoje zeznania, ale Land zakazał mu z uwagi na konflikt interesów. Kiedy więc widzę to wszystko to łatwo dociera do mnie, że obrażenia poszczepienne są generalnie pod wysokim naciskiem.

Michael Leitner:
Konflikt interesów? Dwóch członków STIKO było wyznaczonych przez sąd jako eksperci, a w między czasie jeden z nich już zmarł, gdyż sprawa Andiego ciągnie się od 22 lat. A szczególnie zeznania profesora Stehr wydają się być wysoce wątpliwe:

“Andreas ma podłużną twarz, kwadratowe czoło, szeroką nasadę nosa i duże uszy. Te zewnętrzne cechy wskazują na genetyczny defekt, który jest przyczyną jego choroby.”

Fragment reportażu Michaela Leitnera
http://wir-impfen-nicht.eu/
wir-impfen-nicht.eu

Kreator www - przetestuj za darmo