NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Wideo - Świńska grypa - str.1

Świńska grypa z 1976 roku – ujawniona prawda oraz krótkie przypomnienie propagandowej kampanii szczepień

Dziennikarze programu CBS 60 Minutes, 3 lata po panice wśród amerykańskiego społeczeństwa, która miała miejsce w związku z wykreowaną przez ich rząd propagandą rzekomej epidemii świńskiej grypy w 1976 roku, postanowili bliżej przyjrzeć się sprawie. Dotarli do poszkodowanej Judy Roberts, która została całkowicie sparaliżowana w dwa tygodnie po przyjęciu szczepionki. Z czasem jej stan zaczął się poprawiać, jednak niemoc w jej dłoniach i szyny na nogach pozostaną, mięśnie na twarzy są również bardzo słabe i wiele czynności ustami nie może swobodnie wykonać. Po mimo iż upłynęły 3 lata od tej tragedii, rząd który tak bezczelnie okłamał miliony ludzi, nie poczuł się odpowiedzialny za uszkodzenia i okaleczenia swoich obywateli, a tym samym nie poczuł się zobligowany do wypłacenia odszkodowania tym pokrzywdzonym ofiarom.
Reporter przeprowadził także szczegółowy wywiad z doktorem Davidem Sencerem, ówczesnym szefem CDC, Centrum Kontroli Chorób w Atlancie, pracującym teraz w prywatnym przemyśle, a który w tamtym czasie opracował program świńskiej grypy i popchnął go dalej, oraz z doktorem Michaelem Hattwickiem, który zarządzał zespołem obserwacyjnym, przy projekcie świńskiej grypy w CDC. Zadaniem doktora Hattwicka było dowiedzieć się jakie możliwe komplikacje mogą pojawić się w wyniku szczepienia i zameldować swoje odkrycia dowodzącym. Według relacji Hattwicka, wszystkie możliwe komplikacje zdrowotne zgłosił swojemu przełożonemu doktorowi Sencerowi, który twierdzi teraz, że nic takiego nie zostało mu zgłoszone. Doktor Sencer na wiele pytań nie umiał odpowiedzieć chociaż minęły dopiero 3 lata od tej głośnej sprawy…………czyżby jakaś amnezja wywołana przez fikcyjny wirus?
Do celów propagandy zostały użyte również nazwiska znanych osób, nie pytane wcześniej o zgodę na ich publikację, więc nawet sami twórcy propagandy nie wiedzieli jakie dana osoba przyjmuje stanowisko odnośnie szczepień. Jedną z takich osób, do której dotarł reporter, była Mary Tyler Moore, która potwierdziła, że nikt ją nie pytał o zdanie co do udziału jej osoby w kampanii szczepień. Osobiście jednak oświadczyła, że się nie zaszczepiła i nie miała takiego zamiaru.
Jednak większa część amerykańskiego społeczeństwa została tak skutecznie zmanipulowana przez swój rząd, że z dumą podnosili rękawy aby dostać zastrzyk w ramię, a ich wspaniałomyślny i opiekuńczy rząd nie raczył ich nawet w formularzach poinformować o możliwych powikłaniach poszczepiennych, szczególnie tych neurologicznych, w wyniku których 4 tysiące Amerykanów domaga się teraz odszkodowania o wysokości 3,5 miliarda dolarów, największa liczba roszczeń czyli 2/3 z nich, pochodzą z tytułu urazów neurologicznych czy nawet śmierci.
Na koniec można sobie jeszcze raz obejrzeć tę propagandę świńskiej grypy z 1976 roku, która powalała zdrowych i silnych ludzi.
I jak tu przy tak wiarygodnie zaprezentowanej sytuacji realnego zagrożenia ludzie mogli się nie skusić na lekkie ukłucie?!

Świńska grypa - Panika szerzona na siłę, aby wciskać szczepionkę - Janusz Korwin Mikke (03.11.2009)

Komentarz Janusza Korwina Mikke do sytuacji jaka panowała podczas pandemii świńskiej grypy, paniki sztucznie wytworzonej przez ludzi, którzy chcieli nam na siłę wcisnąć szczepionkę.

Wiceminister zdrowia - Są podejrzenia śmierci po szczepieniu na AH1N1

Wiceminister zdrowia Adam Frączak przyznaje, że WHO rekomenduje szczepionki na świńską grypę, ale oświadcza, że nie może być sytuacji, że rząd będzie brał odpowiedzialność za skutki uboczne szczepień, przytaczając, że w jednym z krajów gdzie szczepionka została podana 2 osoby zmarły na grypę, a 4 najprawdopodobniej po podaniu szczepionki.

Szczepienia przeciwko grypie – dziennikarskie śledztwo (2009)

Reporterzy Interwencji próbowali dowiedzieć się od „specjalistów od zdrowia” jakie skutki uboczne powodują szczepienia, a w szczególności szukali potwierdzenia, czy szczepienia mogą doprowadzić do niepłodności i zaburzeń neurologicznych.
Gośćmi programu byli: wiceminister zdrowia Adam Frączak, Paweł Januszewicz z Narodowego Instytutu Leków oraz neurobiolog prof. Maria Dorota Majewska. Jak to w takich dyskusjach bywa, każdy bronił swojego stanowiska, a pan Januszewicz jako „etatowym ekspertem” Polsatu zawsze zaciekle broni szczepień. Najchętniej zaszczepiłby on pewnie wszystkich na wszystko, nawet takimi szczepionkami, które dopiero rodzą się w głowach ich twórców ……

Skażone szczepionki i lobbing koncernów - Świńska grypa


Świńska grypa - Szczepić się czy się nie szczepić (30.12.2009) wersja 1

Świńska grypa - Szczepić się czy się nie szczepić (30.12.2009) wersja 2

Reporterzy programu „Uwaga” tropiąc pandemię świńskiej grypy, powołują się na austryjacką dziennikarkę Jane Burgermeister, która ujawniła światu globalny spisek jednocześnie przestrzegając przed skutkami przyjęcia pandemicznej szczepionki.
To ona odkryła aferę i tajny spisek z wirusem A/H1N1 (świńskiej grypy)i zaplanowaną akcją przymusowych szczepień toksycznymi szczepionkami. Dzięki niej w Polsce, praktycznie jako jedynym kraju na świecie, szybko rozwinęła się akcja przeciw-szczepionkowa, która rozlała się na cały świat. Za nami poszli inni. To dzięki tej akcji Polska nie wydała milionów dolarów na szczepionki, a co za tym idzie Polacy uniknęli przymusowych szczepień, zaplanowanych w szatańskim spisku.
Należy przypomnieć, że szczepionki były nie przebadane, zawierały składniki wchodzące w skład broni bakteriologicznej min. rtęć i skwalen. Stosowanie ich powodowało poważne niebezpieczne następstwa i różne negatywne, wręcz nie przewidywalne w przyszłości skutki.
W chwili obecnej należy podkreślić, że to dzięki odważnej i zdecydowanej postawie Jane Burgermeister oraz poparciu i rozwinięciu jej działań przez kilkunastoosobową grupę Polaków szatański spisek załamał się i legł w gruzy a ludzie na świecie uniknęli przymusowych
szczepień.
W programie Uwagi, swoje opinie o szczepionkach wyrażają również prof. Maria Dorota Majewska (neurobiolog), Marek Podlecki oraz Tadeusz Chołda, przeciwnicy szczepień a jednocześnie działacze walczący z bezprawiem polityków, rządu, systemu, korporacji itp.

RPO Janusz Kochanowski - przygnębiony brakiem szczepionek na świńską grypę (14.12.2009)

Gościem programu „TERAZ MY” jest Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski, który przygnębiony jest brakiem szczepionek na świńską grypę.

Szczepionki na świńska grypę – Jakub Szulc, Bolesław Piecha

Gośćmi programu ”Rozmowa-Jedynki” (08.12.2009) są Jakub Szulc (wiceminister zdrowia, PO) i Bolesław Piecha (były wiceminister zdrowia, PiS). Rozmowa dotyczy szerzenia się pandemii świńskiej grypy w Polsce, i jakie pomysły na walkę z chorobą ma rząd.

Źródło: http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/rozmowa-jedynki/wideo/08122009/1096259

Ewa Kopacz- Szczepionki na AH1N1- Interia TV - RMF (2009)


Ewa Kopacz nieczuła na próby nacisku (01.12.2009)

Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski złożył skargę na minister zdrowia Ewę Kopacz, która sprzeciwiła się zakupieniu przez polski rząd szczepionek na świńską grypę. Po mimo skargi RPO Ewa Kopacz jest nieugięta i nie zamierza poddać się presji nacisku na swoją osobę.

Obnażenie braku pandemii świńskiej grypy (23.11.2009)

Gośćmi Tomasza Lisa w programie „Tomasz Lis na żywo” są wiceminister zdrowia Jakub Szulc, wiceminister zdrowia Bolesław Piecha oraz Andrzej Wojtyła, Główny Inspektor Sanitarny.
Burzliwa dyskusja dotyczy zakupu szczepionek na tzw. pandemiczną świńską grypę. Pan Jakub Szulc podtrzymuje stanowisko pani minister zdrowia Ewy Kopacz co do rezygnacji z zakupu szczepionek pandemicznych, argumentując to tym, że firmy farmaceutyczne tak skonstruowały umowy, aby nie ponosić żadnej odpowiedzialności w wyniku jakichkolwiek skutków ubocznych szczepionki, a ewentualna odpowiedzialność miałaby leżeć i ciążyć na polskim rządzie……….
Z wnikliwego dziennikarskiego śledztwa można dowiedzieć się, że pandemia świńskiej grypy jest jedynie pandemią medialną, która w żaden sposób nie dotyka masowo zwykłych obywateli.

Epidemia strachu – duchowy odbiór zagrożenia świńską grypą (12.11.2009)

W programie ”Koniec-końców” (12.11.2009) Marek Horodniczy i Paweł Kukiz rozmawiają z ks. prof. Wojciechem Bębnem, misjonarzem i antropologiem oraz prof. Zbigniewem Mikołejką, filozofem religii o zagrożeniu świńską grypą oraz realnym cierpieniu czy ewentualną śmiercią i jak takie doświadczenia mają wpływ na nasz aspekt duchowy.

„Panika towarzysząca epidemii świńskiej grypy na Ukrainie każe zastanowić się nad stosunkiem człowieka współczesnego do niezawinionego cierpienia. Mimo że śmiertelne żniwo wirusa typu AH1N1 jest znacznie mniej obfite niż zwykłej grypy, samo słowo epidemia czy pandemia budzi dziś wśród Europejczyków grozę i kojarzy się od razu z dżumą, czarną ospą czy cholerą. Czy chodzi tutaj tylko o strach przed cierpieniem i śmiercią? A może daje o sobie znać jakiś "pra-gen" chrześcijański, utożsamiający intuicyjnie zarazę ze starotestamentalnym sądem Bożym, czy wręcz Apokalipsą? Ciekawe w tym kontekście jest również pytanie, jak do różnych epidemii podchodzą ludy plemienne?”
Podczas dyskusji ks. Bęben opowiedział również historię, jak amerykanie testują leki na biednych ludziach trzeciego świata………………….

Źródło: http://www.tvp.pl/vod/audycje/publicystyka/koniec-koncow/wideo/epidemia-strachu-12112009/1025795

Szczepionki na świńską grypę (09.11.2009)

Gośćmi programu są minister zdrowia Ewa Kopacz i były minister zdrowia Marek Balicki. Burzliwa dyskusja dotyczy zakupu szczepionek na tzw. pandemiczną świńską grypę. Pani minister kategorycznie sprzeciwiła się zakupowi szczepionek przez polski rząd, argumentując to tym, że firmy farmaceutyczne tak skonstruowały umowy, aby nie ponosić żadnej odpowiedzialności w wyniku jakichkolwiek skutków ubocznych szczepionki, a ewentualna odpowiedzialność miałaby leżeć i ciążyć na polskim rządzie……….
Taka decyzja polskiej minister zdrowia spowodowała, że świńska grypa, jak szybko wybuchła, tak szybko wygasła……………

Kontrowersje wokół szczepionki na świńską grypę (04.11.2009)

W studiu ”Pytania_na_Śniadanie” (04.11.2009) rozmowa z wiceministrem zdrowia Adamem Fronczakiem oraz Krajowym Konsultantem ds. Epidemiologii prof. Andrzejem Zielińskim na temat bieżącej sytuacji „pandemicznej” oraz dlaczego polski rząd nie chce zakupić szczepionek na AH1N1.

Polska bez szczepionki - Ewa Kopacz (03.11.2009)

Gościem Moniki Olejnik w „Kropce nad i” jest minister zdrowia Ewa Kopacz, która jako jedyna minister odmówiła zakupu szczepionek na świńską grypę. Dobro swoich obywatel przedłożyła nad zarobek firm farmaceutycznych. Big Farma tak skonstruowała swoje umowy, aby nie ponosić żadnej odpowiedzialności w wyniku jakichkolwiek skutków ubocznych szczepionki, a ewentualna odpowiedzialność miałaby leżeć i ciążyć na polskim rządzie……….
Taka decyzja polskiej minister zdrowia spowodowała, że świńska grypa, jak szybko wybuchła, tak szybko wygasła……………

Jane Burgermeister w mediach - 03.11.2009


PROJECT CAMELOT - wywiad z Jane Burgermeister

Wywiad przeprowadzony przez PROJECT CAMELOT z najodważniejszą i najpopularniejszą w świecie niezależną dziennikarką Jane Burgermeister.
To ona odkryła aferę i tajny spisek z wirusem A/H1N1 (świńskiej grypy)i zaplanowaną akcją przymusowych szczepień toksycznymi szczepionkami. Dzięki niej w Polsce, praktycznie jako jedynym kraju na świecie, szybko rozwinęła się akcja przeciw-szczepionkowa, która rozlała się na cały świat. Za nami poszli inni. To dzięki tej akcji Polska nie wydała milionów dolarów na szczepionki, a co za tym idzie Polacy uniknęli przymusowych szczepień, zaplanowanych w szatańskim spisku.

Wykład Jane Burgermeister nt. pandemii świńskiej grypy - Warszawa (27.10.2009)

27.10.2009 roku w Warszawie odbyło się seminarium zorganizowane przez Kampanię Natura bez Granic „Codex Alimentarius a nasze zdrowie 2”, którego gościem była najodważniejsza i najpopularniejsza w świecie, niezależna dziennikarka Jane Burgermeister. Wygłosiła ona wykład na temat pandemii świńskiej grypy, przymusowych szczepionek i ryzyka z tym związanego.
To ona odkryła aferę i tajny spisek z wirusem A/H1N1 (świńskiej grypy) i zaplanowaną akcją przymusowych szczepień toksycznymi szczepionkami. Dzięki niej w Polsce, praktycznie jako jedynym kraju na świecie, szybko rozwinęła się akcja przeciw-szczepionkowa, która rozlała się na
cały świat. Za nami poszli inni. To dzięki tej akcji Polska nie wydała milionów dolarów na szczepionki,
a co za tym idzie Polacy uniknęli przymusowych szczepień, zaplanowanych w szatańskim spisku.
Należy przypomnieć, że szczepionki były nie przebadane, zawierały składniki wchodzące w skład broni bakteriologicznej min. rtęć i skwalen. Stosowanie ich powodowało poważne niebezpieczne następstwa i różne negatywne, wręcz nie przewidywalne w przyszłości skutki.
W chwili obecnej należy podkreślić, że to dzięki odważnej i zdecydowanej postawie Jane Burgermeister oraz poparciu i rozwinięciu jej działań przez kilkunastoosobową grupę Polaków szatański spisek załamał się i legł w gruzy a ludzie na świecie uniknęli przymusowych
szczepień.

Jane Burgermeister - świńska grypa i zatrute szczepionki - Wiedeń (20.09.2009) (14 min.)

W kwietniu 2009 roku znana dziennikarka austriacka Jane Burgermeister, założyła skargi kryminalne przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome i świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.
Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.
W całej aferze może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. świńskiej lub ptasiej przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach. Według analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który może pochodzić z laboratoriów. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.
Burgermeister uważa, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza będzie tylko medialna, jak przekonaliśmy się już o tym. Śmiertelny wirus co niby sam wypłynął w Meksyku, został odkryty w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!
Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzając natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracowników z Europy.
Następnie była eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. Szczepionka wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.
Jak uważa Jane Burgermeister, rozwiązaniem na tę groźną sytuację powinno być masowe zaskarżanie firm farmaceutycznych i organizacji oraz czynników rządowych promujących przyjmowanie szczepionki. W Polsce także należy pilnie przetłumaczyć te dokumenty na język polski i działać! Jane Burgermeister sugeruje, żeby Polacy zaskarżyli firmę Novartis odpowiedzialną za szczepionkę, która być może spowodowała śmierć bezdomnych wskutek szczepień. Wszczęła też w Austrii postępowanie prawne przeciw innym sprawcom pandemicznych szczepień.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.7

Koniec listopada 2009, Polska dzięki odważnej decyzji min. Ewy Kopacz, która nie podpisała skandalicznych tajnych umów z firmami farmaceutycznymi i w ten sposób ocaliła Polaków od niebezpiecznych i nieprzetestowanych szczepionek. W reportażu wypowiadają się także profesjonalistki biorące udział w seminarium zorganizowanego w Warszawie poświęconemu wprowadzanemu w krajach europejskich tzw. Codex Alimentarius. Jedną z nich jest znany immunolog, prof. Wanda Brajczewska-Fisher. Piotr Bein tym razem wypowiada się nieco bardziej optymistycznie odnośnie przyszłości.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.6

Szósta część wykładu dr inż. Piotra Beina z Kanady. Badacz ludobójstwa XX i XXI wieku analizuje ostatnie wydarzenia. Blog grypa666.wordpress.com ma coraz więcej współpracowników, Polacy organizują się też w grupy badające wpływ szczepionek na zdrowie.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.5

Piąta część wykładu Piotra Beina na temat tzw. "pandemii świńskiej grypy". Tym razem reportaż został nakręcony w Szwajcarii i w Austrii, gdzie Piotr Bein i jego ekipa spotkali się z dziennikarką Jane Burgermeister - osobą, która nagłośniła całą aferę ze skażonymi szczepionkami i złożyła serię skarg kryminalnych na firmy farmaceutyczne oraz osoby i instytucje z nimi współpracujące.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.4

Kolejna, czwarta część wykładu dr Piotra Beina na temat zagrożenia pandemią i sztucznie skonstruowanym wirusem.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.3

Kolejny wywiad z dr Piotrem Beinem z Kanady. Tym razem demaskuje on agentów dezinformacyjnych oraz ujawnia rąbek tajemnicy na swój temat. Jeśli chodzi o sprawy bieżące - omawia ćwiczenia jakie pod koniec lipca odbyły się w USA i decyzję rządu Grecji nt. przymusowych szczepień wszystkich mieszkańców tego kraju.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.2

Sytuacja z tzw. "świńską grypą" bardzo szybko rozwijała się. Jesienią wszyscy mieliśmy zostać zaszczepieni niesprawdzoną szczepionką, co do której były podejrzenia, że może wywołać poważne szkody na zdrowiu lub nawet zabić. Jane Burgermeister twierdziła, że szczepienia na skalę ogólnoświatową są realizacją planu ludobójstwa większości mieszkańców naszej planety aby opróżnić ją dla "elit". Dr Piotr Bein jest podobnego zdania, a jego opinia poparta jest wieloletnimi badaniami naukowymi. Dlatego odważył się na kolejną publiczną prelekcję.

Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.1

Znana dziennikarka austriacka Jane Burgermeister pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet i czasopism w Wielkiej Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa. Dr Piotr Bein z Kanady jest badaczem ludobójstwa w XX i XXI wieki. Specjalnie przyjechał do Polski by ostrzec Polaków przed nadchodzącym niebezpieczeństwem.

Świńska grypa (07.09.2009)

W studiu ”Dzień-Dobry-TVN” (07.09.2009) rozmowa z ministrem zdrowia Ewą Kopacz i prof. Romualdem Dębskim, ginekologiem na temat zagrożenia jakie niesie świńska grypa i jak polski rząd chce ochronić przed nią swoich obywateli.

Pandemia świńskiej grypy (12.06.2009)

Światowa Organizacja Zdrowia WHO nakazała krajom członkowskim wprowadzić najwyższy stopień zagrożenia pandemią świńskiej grypy.
W studiu ”Dzień-Dobry-TVN” (12.06.2009) telefoniczna rozmowa z dr Pawłem Grzesiowskim, immunologiem o realnym zagrożeniu pandemią i o tym, czy powinniśmy bać się nowej grypy.

Kreator www - przetestuj za darmo