NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Wideo - zagraniczne str. 9


Wywiad z dr Suzanne Humphries

"Dr Suzanne Humphries jest wysoko wykształconą specjalistką medycyny wewnętrznej i nefrologii. Pracowała jako specjalista od nerek, kiedy zaczęła kwestionować bezpieczeństwo szczepionek. Widziała przypadki niewydolności nerek u pacjentów niedługo po tym, jak byli zaszczepieni w sezonie grypowym. Po wielu badaniach, napisała książkę wraz z Romanem Bystrianykiem, pt. "Dissolving Illusions" - „Rozwiązywanie Złudzeń - Choroby, Szczepionki i Zapomniana Historia.” Spotkaliśmy ją podczas jej wykładu w Skandynawii i rozpoczęliśmy wywiad pozwalając jej wyjaśnić metodę szczepienia."
Treść całego wywiadu również w pdf: https://app.box.com/s/i20qpccgmv8alai1nq5n

Natalie i Anthony - Usłyszcie nas dobrze!


Usłyszcie to dobrze - przerywanie milczenia na temat przemocy szczepionkowej


Śmierć 12-letniej Meredith po szczepionce przeciwko HPV (zmarła 30.07.2014)

Treść transkryptu:

 

- A teraz przejdziemy do tajemniczej śmierci. 12-letnia dziewczynka z Waukesha była w jednej chwili zdrowa - a godziny później już nie żyła.
- I przyczyna jej śmierci nadal jest nieznana, ale nasza Ashley Sears łączy się na żywo ze szpitala Memorial Hospital w Waukesha, z pewnymi pytaniami od rodziny tej dziewczynki. Ashley ...
- Dobry wieczór. 12-letnia Meredith Prohasky zmarła w tym szpitalu ponad tydzień temu. Rodzina mówi, że była zdrową dziewczyną i zastanawiają się, czy szczepienie jest winne jej śmierci.
- Jestem twardym facetem. Mogę przyjąć pobicie….
- … bez bólu.
- Ale to wyrwało dziurę w moim sercu.
- Żaden ból nie jest większy, niż jak rodzic traci dziecko.
- Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek robię, to ją widzę.
- Dla Marka i Rebecci Prohasky - nic nie mogę zrobić - rzeczywistość jest niewyobrażalna.
- Żywa, pełna życia. Była naszym słońcem.
- W zeszłym tygodniu, ich 12-letnia córka, Meredith, nagle zmarła.
- Chcę się dowiedzieć, dlaczego, muszę wiedzieć, dlaczego.
- Jej matka mówi, że jedyną różnicą w jej rutynie było pójście do lekarza i szczepienie przeciwko HPV.
- Żałuję, że nie wiedziałam o tym więcej, zanim się na to zgodziłam.
- Wkrótce po szczepieniu, Meredith zaczęła czuć się zmęczona. Jej matka wyszła przynieść obiad i wróciła do nieprzytomnej córki.
- Znalazłam ją w salonie, przeprowadziłam reanimację i wezwałam pogotowie.
- Meredith zmarła później w szpitalu. Przyczyna śmierci - niejednoznaczna.
- To musi być ta szczepionka.
- Szczepionki ogólnie, ale zwłaszcza szczepionka przeciwko HPV - bardzo, bardzo bezpieczna.
- Dr Geoffrey Swain jest profesorem medycznym i dyrektorem Departamentu Zdrowia w Milwaukee. Mówi, że na ogół korzyści szczepienia przeciwko HPV znacznie przewyższają ryzyka.
- Jest to bardzo bezpieczna i bardzo skuteczna szczepionka.
- I jej skutki uboczne są prawie 1 na milion.
- Bardzo, bardzo rzadko.
- Ale bez względu na to, jak rzadko, to rodzina uważa, że szczepienie może być winne śmierci ich dziewczynki.
- To nie przywróci jej życia z powrotem, ale muszę wiedzieć, dlaczego.
- Pogrzeb Meredith odbędzie się w ten weekend, a jej rodzina spodziewa się wyników badań i bardziej rozstrzygających odpowiedzi na temat przyczyny jej śmierci - po miesiącach.
Na żywo z Waukesha, Ashley Sears, Fox6 News.
- Nasze serce się kraje na ich ból, ale jestem pewien, że nie tylko oni, ale i wiele wiele rodzin będzie zainteresowanych wynikami tych badań i dowiedzeniem się, czy ta szczepionka rzeczywiście miała jakiś wpływ na nią.
- Na pewno jest to coś, na co oni czekają i mają również nadzieję uzyskać odpowiedzi.
- Dobrze, będziemy kontynuowali ten reportaż, kiedy pojawią się odpowiedzi. Dziękuję Ashley.


Aktor Rob Schneider mówi o szczepieniach


Tiomersal w szczepionkach dla kobiet w ciąży powoduje tiki nerwowe u ich dzieci!

Treść transkryptu:

„Informator z CDC, dr William Thompson na temat środka konserwującego szczepionki - Tiomersalu ... w rozmowie z doktorem Brianem Hookerem
Wstrzyknięcie rtęci kobietom w ciąży powoduje "wyraźny stan zagrożenia" dla zdrowia nienarodzonego dziecka …
Wiesz, w Stanach Zjednoczonych jedyną szczepionką, w której to nadal występuje jest ta zalecana dla kobiet w ciąży. Mogę śmiało powiedzieć, że moim zdaniem... Tiomersal powoduje tiki nerwowe ... Więc nie wiem, dlaczego jeszcze to podają kobietom w ciąży. Ponieważ to jest ostatnia grupa osób, której ja podałbym... rtęć. Tiomersal w szczepionkach powoduje tiki ... Rozpoczynasz kampanię i czynisz to swoją mantrą!
Czy uważasz, że kobiety w ciąży chciałyby brać szczepionki, o których by wiedziały, że powodują tiki? Absolutnie nie! Nigdy nie podałbym żonie szczepionki, którą bym uważał, za przyczynę tików... Mogę powiedzieć, że tiki są 4 razy bardziej powszechne wśród dzieci z autyzmem. Istnieje obecnie biologiczne prawdopodobieństwo, że tiomersal powoduje ... „…cechy autystyczne” „

Aktor Aidan Quinn o autyzmie i szczepieniach


CDC – tajne eksperymenty i ukrywany związek szczepionki MMR z autyzmem – Mike Adams

Gościem Garego Franchi z WHDT (World Television Service) jest dziennikarz i badacz Mike Adams z http://www.naturalnews.com zajmujący się tematyką zdrowotną. Mike Adams opublikował na swojej stronie list, który dr Thomson napisał do dr Garbening sugerując jej ujawnienie prawdy związanej z zagrożeniem jakie niesie szczepionka MMR, czyli 340% ryzyko wzrostu autyzmu. Aby dobrze zrozumieć to, że CDC nie stoi po stronie społeczeństwa i ich zdrowia, tylko czerpie korzyści w formie lukratywnych stanowisk w firmach farmaceutycznych dla swoich „wybranych” pracowników, Mike przedstawia również inne wydarzenia, kryminalne, wręcz nawet terrorystyczne z działalności CDC – instytucji, która ma stać na straży zdrowia swoich obywateli, a która dla swoich finansowych korzyści rujnuje im zdrowie, co nierzadko związane jest także z ryzykiem śmierci. 
Gary: Pojawił się nowy informator z CDC, który odważył się ujawnić zatuszowane dowody na związek pomiędzy szczepionką MMR a autyzmem. Nazywa się doktor William W. Thomson i pracuje w branży bezpieczeństwa szczepień, w CDC. Thomson przerwał milczenie po tym, jak doktor Brian Hooker z Fundacji Focus Autism zgłosił wniosek (FOIA) o udzielenie informacji na temat niedawnego badania nad autyzmem. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego obciążającego CDC zatuszowania, poprosiliśmy o wypowiedź Mike'a Adamsa. Być może widzieliście go niedawno w programie doktora Oz lub znacie go z jego naukowych badań dotyczących jedzenia, opisywanych na naturalnews.com.
Mike, ponownie dziękuję za dołączenie do nas w WHDT.

Mike: Dzięki Gary, dzięki za przyjęcie mnie, jest to przyjemność być tu zaproszonym.

Gary: Mike, śledzimy tą historię już od czasu, kiedy pisaliśmy o tym w zeszłym tygodniu. Teraz mamy imię, William Thomson. Teraz mamy list, który wysłał do CDC ze swoimi obawami odnośnie badania MMR. Zanim przejdziemy do tego listu, przedstaw nam krótko tą historię. Istnieje wiele artykułów, które zostały już opublikowane na Natural News, czy mógłbyś streścić to tutaj?

Mike: Cóż, to był kluczowy naukowiec i on teraz przyznał się do pomocy CDC w zatuszowaniu dowodów naukowych, które posiadali już w 2004 roku wskazujących na to, że szczepionki MMR powodują 340% wzrost ryzyka autyzmu u afroamerykańskich dzieci. I ten dowód był znany CDC, a mimo to naukowcy z CDC i ich kierowniczka, dr Julie Gerberding spiskowali w celu popełnienia oszustwa naukowego, aby ukryć tą prawdę, która wychodziła na światło dzienne, poprzez zmianę zestawu danych z badania wstecz tak, aby następnie można było uznać to za statystycznie nieistotne. Więc to było celowo zrobione, aby ukryć tę prawdę przed społeczeństwem.
Co jest szczególnie niepokojące, to fakt, iż te badania pokazują, że szczepionki MMR nieproporcjonalnie szkodzą dzieciom afroamerykańskim, w porównaniu do dzieci białych czy latynoskich. Tak więc istnieje rasistowski podtekst tego ujawnienia, które teraz się ukazało.

Gary: W szczególności czarne dzieci, które zdecydowali się wykluczyć z badań, jak oni doszli do tej decyzji?

Mike: Cóż... pytasz dlaczego szczepionki są bardziej szkodliwe dla czarnych dzieci?

Gary: Myślę, że można tak powiedzieć, dlaczego są one bardziej szkodliwe dla czarnych dzieci i dlaczego CDC zdecydowało się o wyłączeniu ich z badania, po prostu wymazując je, aby usunąć ten podzbiór.

Mike: Cóż, badanie przeprowadzono w Atlancie. Więc ich zestaw danych zawierał wiele czarnych dzieci, jak i dzieci z wielu innych grup etnicznych, w tym badaniu.
Kiedy zobaczyli, że to krzywdzi czarne dzieci w szczególności, to wiedzieli, że muszą znaleźć sposób, aby to zatuszować. Prawdopodobnie powodem tego jest to, iż osoby o ciemnym kolorze skóry na ogół mają większy niedobór witaminy D, co czyni ich bardziej podatnymi na szkody poszczepienne, które są znacznie bardziej powszechne, niż CDC przyznaje. Wymyślili sposób, aby wyeliminować czarne dzieci z badania, mówiąc, ok, to będziesz usunięty, jeżeli nie okażesz dowód aktu urodzenia. Więc po prostu przewertowali dokumentacje i znaleźli wystarczająco dużo dzieci bez rejestru, wyeliminowali je z badania, a następnie powiedzieli, o proszę, coś takiego, to już nie jest istotne. Nie ma związku między szczepionkami i autyzmem. To jest to, co zrobili.

Gary: Mike, jak sądzisz, ile osób zostało dotkniętych przez to badanie? Ile osób zostało dotkniętych przez szczepionki w wyniku tego badania?

Mike: Dziesiątki milionów afroamerykańskich dzieci zostało zaszczepionych od czasu, kiedy to się zaczęło. Ile z tych czarnych dzieci ucierpiało, to bardzo trudno powiedzieć. Wiemy, że wskaźniki autyzmu są bardzo wysokie w społeczności Afroamerykanów, wśród osób zaszczepionych. Tak więc, potencjalnie dziesiątki tysięcy dzieci, które ucierpiały w bardzo wysokim stopniu, ale istnieją również subtelne szkody, które mogą się zdarzyć u niemal każdego dziecka, nawet jeśli nie wydaje się być symptomatyczne, to mogą mieć kognitywne zaburzenia przez tą szczepionkę. Rtęć w tych szczepionkach może powodować coś, co jest znane jako chemiczna lobotomia, pogorszenie funkcji poznawczych, pogorszenie IQ, pogorszenie zdolności uczenia się. CDC wiedziało to już od dekady i zamiast podać to do publicznej wiadomości, aby ostrzec społeczeństwo, to woleli to zatuszować. Tu jest to całe przestępstwo.

Gary: Mike, dlaczego CDC miało by to zrobić Amerykanom?

Mike: Cóż, zobacz, rząd USA i jego służby, w tym CDC i NIH mają długą historię przeprowadzania potwornych eksperymentów medycznych na Afroamerykanach. Eksperymenty w Tuskegee to tylko niektóre z najbardziej znanych, ale są inne. Narodowy Instytut Zdrowia, na przykład, użył rządowych pieniędzy na przeprowadzenie naprawdę kryminalnych, nieetycznych eksperymentów na Gwatemalczykach. I co więcej, prezydent Obama przepraszał za to zaledwie kilka lat temu. Prawdziwa historia służb i organów medycznych przeprowadzających eksperymenty na mniejszościach etnicznych w Stanach Zjednoczonych ma bardzo kryminalne dzieje. Tak więc to, co widzimy tutaj Gary, nie jest czymś niezwykłym dla CDC. Jest to w rzeczywistości część wzoru, który stał się częścią amerykańskiej historii na długi czas.

Gary: A teraz, Michael, oto list od doktora Thomsona do dr Gerberding, która wtedy była szefową CDC. Dlaczego? Dlaczego ona osobiście tłumi te informacje? To znaczy, wiem, że ona pracuje w firmie Merck, i to w dziale szczepionek. Czy istnieje możliwość, aby ona otrzymała jakieś profity lub obietnicę otrzymania tej pracy, za stłumienie tych informacji?

Mike: Cóż, jasne, że tak. Jest to część polityki „obrotowych drzwi” między CDC a producentami szczepionek. Doktor Gerberding została nagrodzona za swój spisek i swój potencjalnie kryminalny udział w zatuszowaniu danych jednym z najlepszych stanowisk kierowniczych w firmie Merck, jako szefowa globalnego działu szczepionek - to bardzo lukratywne stanowisko.
Inni w CDC, którzy wspinają się po tej korporacyjnej drabinie wiedzą, że jeśli będą tuszować każdą część nauki, która pokazuje, iż szczepionki mogą być szkodliwe, to oni też mogą być nagrodzeni lukratywnymi stanowiskami w Merck lub innych firmach. To jest część problemu, Gary, że system ten finansowo nagradza pracowników CDC, którzy aktywnie przyczyniają się do wstrzymywania informacji, co będzie skutkowało szkodą dla społeczeństwa. Jest to czysty przypadek „qui pro quo” tutaj.

Gary: Mike, skoro mowa o udzieleniu informacji do publicznej wiadomości, napisałeś już wiele artykułów na ten temat, rozprawiających się z CDC i oto ten list, ponownie, pokażę go tutaj. Thomson w liście mówi: „będę musiał przedstawić kilka problematycznych wyników odnoszących się do związków statystycznych między otrzymaniem szczepionki MMR i autyzmem”.
Mówi też, że robią bardzo złą robotę reprezentując problemy związane z bezpieczeństwem szczepień i podnosi również kwestię wojny stosunków publicznych, co jest interesujące odnośnie jego sposobu myślenia w tym czasie.
I oczywiście, pisze do Gerberding tak: „CDC potrzebuje twojego przywództwa tutaj, bo być może będę również przedstawiał te dane przed bardzo wrogim tłumem rodziców dzieci autystycznych, którym powiedziano, żeby nie ufali CDC.” To nie jest pora, aby nasze przywództwo działało politycznie. Więc podziel się z nami w skrócie, co oznacza ten list dla ludzi, którzy go czytają i oczywiście, Ty go opublikowałeś.

Mike: Cóż, list ujawnia to, iż Thomson wiedział, że znaleźli naukowy związek pomiędzy szczepionkami MMR i autyzmem wśród afroamerykańskich dzieci. I wierzył, że to ważne, aby przedstawić tę informację, ponieważ CDC powinno pracować z naukową uczciwością, prawda? Tak nam się wszystkim mówi. Więc skierował się do doktor Gerberding i innych naukowców w tej organizacji, aby powiedzieć im, że trzeba to ujawnić.
Za to został ocenzurowany. Otrzymał wręcz naganę od działu personalnego w CDC, więc został ukarany nawet za próbę podniesienia tej kwestii i został zmuszony do wzięcia udziału w tym akcie spisku CDC, z udziałem wielu naukowców, w tym dr Coleen Boyle, która następnie okłamała Kongres, kłamała pod przysięgą, i powiedziała, że nie ma dowodów na związek MMR z autyzmem. Więc ten list pokazał, iż próbował doprowadzić to na pierwszy plan i w wyniku tego, został założony mu kaganiec.

Gary: Ok, Mike, ten list to bardzo prosty dokument Worda, każdy mógł go napisać. Jak to się stało, że jesteś w jego posiadaniu? Nie ma na nim nagłówka, który by wskazywał, że wywodzi się on z biurka doktora Thomsona. Jak znalazłeś się w posiadaniu tego listu?

Mike: Nie mogę ujawnić mojego źródła, ale jest to bardzo wiarygodne źródło, które jest bardzo blisko tego dochodzenia i ma dogłębną wiedzę w tym temacie. Jednak każdy, kto uważa, że pismo to nie jest prawdziwe, to niech doktor Thomson stanie pod przysięgą w Kongresie Śledczym i poprosi się go, aby pokazał ten list oraz poprosi CDC do przedstawienia wszystkich e-maili związanych z tą sprawą. To jest tak naprawdę narzędzie, aby rozpocząć proces odkrywczy. List jest prawdziwy, i co więcej, jest historycznie poprawny, z odpowiednimi datami w Instytucie Medycyny i Konferencji Medycznej, imionami współpracowników, którzy byli w to zaangażowani, a nawet ukazuje pewien rodzaj mentalności, jaką doktor Thomson miał w tym czasie, próbując wygrać wojnę public relations. Więc to oczywiste, że list jest bardzo realny. Ale myślę, że powinniśmy sprawdzić, czy jest on prawdziwy w dodatkowym dochodzeniu przez Kongres.

Gary: Michael, a gdzie jest teraz doktor Thomson?

Mike: Cóż, rozumiem, że się ukrywa. I że, jeżeli jest rozsądny, to powinien obawiać się o swoje życie. Nie ma wątpliwości, że PTB (ci u władzy) chcą go całkowicie uciszyć, nie ma wątpliwości, że mu grożono. Zaledwie kilka lat temu wiedzieliśmy, na przykład, że Merck stworzył listę lekarzy (na „odstrzał”), których przeznaczyli do ocenzurowania, ponieważ nie godzili się współpracować z pro-szczepionkowym programem. To zostało podane przez ABC News kilka lat temu, myślę, że w 2009 roku, więc wiemy, że te firmy farmaceutyczne angażują się czasem w bardzo nikczemne taktyki, bliskie terroru, biorąc sobie za cel osoby, które mówią prawdę o prawdziwej wiedzy naukowej łączącej szczepionki z autyzmem.
Tak więc, nie spodziewam się, aby doktor Thomson ukazał się publicznie w najbliższym czasie, choć na pewno bardzo tego bym chciał. On musi to podać do oficjalnej wiadomości, nagrać film video i opublikować go na YouTube. Swoje wyznanie, aby powiedzieć, oto co robiliśmy w CDC, ogłaszam to oficjalnie.

Gary: Ok Mike, gościliśmy tutaj doktor Sherri Tenpenny i wiemy, że była obrana za cel przez Organizację Narodów Zjednoczonych za swoje badania i występowanie przeciwko szczepionkom. To wszystko się dzieje na szczeblu ONZ, ale niżej, na poziomie Kongresu, czy znasz jakichś kongresmenów lub narodowych przywódców, którzy zadają pytania CDC lub jakichkolwiek przedstawicieli, którzy są po stronie ludzi, w tym przypadku, którzy zadają trudne pytania?

Mike: Cóż, rozmawiałem z dyrektorem public relations i z kongresmenem Posey we Florydzie i bardzo chcą dotrzeć do sedna sprawy oraz naciskają na dostęp do Kongresu, aby przedstawić oficjalne zeznania naukowców. Jednak CDC odmówiło udzielenia dokumentów do jego biura, po które zwrócili się wiele, wiele miesięcy temu. Więc już zdają sobie z tego dobrze sprawę, że odbywa się tuszowanie.
CDC jest……..wiesz, ten facet Thomson jest jak taki Snowden CDC, a CDC działa podobnie jak NSA zatajając dokumenty, a nawet można powiedzieć jak IRS, wiesz, niszcząc maile, niszcząc dokumenty, okłamując Kongres, więc możemy oczekiwać, że to zajmie trochę czasu.

Gary: Mike, skontaktowaliśmy się z CDC, aby uzyskać ich odpowiedź na to, ale jeszcze nic od nich nie usłyszeliśmy. Powiedzieli, że się z nami skontaktują, więc czekamy na oficjalne oświadczenie od nich, o które prosiliśmy. Ale Mike dziękuję za przybycie do nas i dziękuję za omówienie tego tutaj na WHTP.

Mike: Dziękuję Gary.
Gary: To był dziennikarz i badacz w dziedzinie zdrowia Mike Adams z naturalnews.com.

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)

Związek autyzmu ze szczepieniami, a szczególnie ze szczepionką od lat kontrowersyjną MMR został w końcu wyciągnięty na światło dzienne i ujawniony światu. CDC (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) od lat tuszowała istotne odkrycie, które jasno wskazywało, że ryzyko podania szczepionki MMR wg obowiązującego kalendarza szczepień zwiększa ryzyko autyzmu u chłopców o 340%.
Nie wszystkim jednak łatwo się żyje ze świadomością, że mają na sumieniu tysiące kalek w postaci coraz większej grupy autystycznych dzieci czy śmiertelnych ofiar. Jeden z pracowników CDC postanowił złamać tę zmowę milczenia i ujawnić ten fakt, kontaktując się z dr Brianem Hookerem również ojcem autystycznego dziecka oraz badaczem bezpieczeństwa szczepionek, który po otrzymaniu od swojego informatora skrzętnie ukrywanej przez CDC dokumentacji – 10 sierpnia 2014 roku opublikował prawdziwe wyniki.

Treść transkryptu:

 

„Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu.

- Dr Andy Wakefield: To jest prawdziwa historia prawdziwego oszustwa.

- Informator CDC: To był najniższy punkt w mojej karierze, kiedy zgodziłem się na ten artykuł.

- Dr Andy Wakefield: Celowe oszustwo Amerykanów, odegrane na wysokim szczeblu, z katastrofalnymi konsekwencjami dla zdrowia ich dzieci. W celu przedstawienia kontekstu do tej niezwykłej historii, którą zaraz usłyszycie, ważna jest mała perspektywa historyczna.
Wielu z was słyszało o Tuskegee. Brudni, biedni dzierżawcy w Macon County, Alabamie... Czarnoskórzy mężczyźni chorzy na syfilis. W 1932 roku, publiczna służba zdrowia, prekursor dzisiejszego CDC, oświadczyła 339 mężczyznom, że mają złą krew. Motywem lekarzy zdrowia publicznego było przestudiowanie naturalnej historii kiły u czarnoskórych mężczyzn.
Historia naturalna, w tym przypadku oznacza celowo nieleczonych ludzi. Ci mężczyźni byli celowo pozostawieni bez leczenia, nawet wtedy, gdy pojawiło się coś tak skutecznego, jak penicylina. Co gorsza, lekarze zdrowia publicznego aktywnie uniemożliwiali dostęp zakażonym osobom do tego ratującego życie leku. Mężczyźni cierpieli i umierali, kobiety nadal były zakażane, a dzieci nadal rodziły się z wrodzoną kiłą.
Pod koniec lat 1960-tych, nowe "błyszczące" CDC przejęło nadzór, lecz odmówiło przerwania eksperymentu, przynajmniej dopóki każda ostatnia ofiara nie została rozkrojona na ich stole do autopsji. Eksperyment przerwano... ale nie dlatego, że CDC zrozumiało barbarzyński charakter swojego przedsięwzięcia, ale ponieważ informator o imieniu Peter Buxtun dostarczył tą historię dziennikarzowi w Washington Star. Historia została opublikowana dnia 25 lipca 1972 roku, pojawiła się na pierwszej stronie New York Timesa i krótko po tym eksperyment został wstrzymany. Po czym nastąpiły przesłuchania w Kongresie.
Tak nieetyczny, tak nieludzki był ten eksperyment prowadzony przez służby zdrowia publicznego, że doprowadziło to do zmiany kodu etyki lekarskiej w CDC.
Tylko, że - nie w praktyce...
Trzydzieści lat później, CDC dokonało niewątpliwie czegoś znacznie gorszego.
Ponad dziesięć lat temu, przedstawiliśmy razem z doktorem Scottem Montgomerym hipotezę dotyczącą szczepionki MMR i autyzmu oraz jak wiek, w którym otrzymana jest szczepionka ma wpływ na ryzyko. Ma to sens, ponieważ w przypadku niektórych chorób zakaźnych takich jak odra, wiek infekcji zmienia jej przebieg. Podzieliliśmy się tą hipotezą z urzędnikami do spraw szczepionek, członkami CDC, w czasie spotkań w Waszyngtonie oraz w Cold Spring Harbor.
Grupa osób na wyższych stanowiskach zajmująca się bezpieczeństwem szczepionek w CDC przestudiowała tą sprawę i okazało się - że mieliśmy rację! Przynajmniej częściowo.
9 listopada 2001 - 13 lat temu, naukowcy w CDC WIEDZIELI, że młodszy wiek ekspozycji na MMR był związany ze zwiększonym ryzykiem autyzmu. W 2004 roku opublikowali swoje opracowanie. Mimo, iż mieli te wyniki.

- Informator CDC: "To był najniższy punkt w mojej karierze, że zgodziłem się na to opracowanie... i uh, przystałem na to, nie opublikowaliśmy istotnych odkryć.”

- MMR zostało uznane za bezpieczne ...

- (Dr Coleen Boyle zeznawała przed Komisją Nadzoru nad Reformą Rządową)
IOM oceniło ten problem i w 2004 roku, a ostatnio w 2011 roku, i doszli do wniosku, patrząc ponownie nie tylko na pracę CDC, ale na całokształt materiału dowodowego, który sugeruje, że szczepionki i ich komponenty NIE zwiększają ryzyka autyzmu.

- Dr Andy Wakefield: Czego doktor Coleen Boyle, współautorka tej rujnującej publikacji nie powiedziała Kongresowi było to, że ona i jej koledzy celowo ukryli związek autyzmu ze szczepionkami przed Instytutem Medycyny oraz społeczeństwem. Jak na ironię, nawet otrzymali nagrodę za swoją pracę od Sekretarza Zdrowia i Opieki Społecznej.
I tak niepokojące było to oszustwo, że jeden z naukowców w CDC złamał zmowę milczenia. W końcu skontaktował się z doktorem Brianem Hookerem, ojcem uszkodzonego przez szczepionki autystycznego dziecka, oraz badaczem bezpieczeństwa szczepionek.

- Brian Hooker: Otrzymałem niespodziewanie telefon, z numeru kierunkowego 404, więc wiedziałem, że to z CDC. A to był pan X. Miał wiele do wyznania.

- Informator CDC: "Jest mi na prawdę wstyd za to, co zrobiłem... … Czuję wielki wstyd teraz, że byłem współwinny i zgodziłem się na to.. ".

- Brian Hooker: Pan X mianował mnie swoim kapłanem, i kiedy to zrobił, zaczął mi się spowiadać, i przeprowadziliśmy bardzo wiele rozmów telefonicznych, wymieniliśmy się tuzinami e-maili. I on ujawnił dość przekonujące informacje dotyczące nadużyć finansowych oraz bezprawnego postępowania w CDC. "

- Informator CDC: "... Nie zgłosiliśmy istotnych odkryć..."

- Dr Andy Wakefield: Pan X wysłał informacje Hookerowi, które nigdy nie były przeznaczone do publicznej wiadomości. Z ich własnych kart katalogowych z 2001r, doktor Hooker przeanalizował wyniki CDC i znalazł to samo ryzyko autyzmu, które naukowcy CDC sami zidentyfikowali.

- Brian Hooker: Skonfrontował się z panem X, który wyraził ogromny żal, że kłamał i wstrzymywał dane..


- Informator CDC: "Czuję teraz wielki wstyd, kiedy spotykam rodziny z dziećmi autystycznymi , ponieważ byłem częścią tego problemu..."

- Dr Andy Wakefield: W tym tygodniu, 10 sierpnia 2014 roku, doktor Hooker opublikował prawdziwe wyniki. Ryzyko wystąpienia autyzmu zwiększone o 340% u chłopców otrzymujących szczepionkę MMR na czas, w porównaniu z otrzymującymi ją później. 13 lat i dziesiątki tysięcy dzieci później ...
Jak mówiłem, doktor Montgomery i ja mieliśmy częściowo rację. Takie zwiększone ryzyko autyzmu związane ze szczepieniem MMR było widziane wśród czarnych dzieci, czarnych chłopców. Ci chłopcy z jakiegoś powodu są w grupie bardzo wysokiego ryzyka. Zgodnie z ustaleniami CDC, ilość występowania regresji autystycznej u czarnych dzieci ocenia się na dwa razy większą, niż u białych dzieci.

- Informator CDC: "Mój Boże, nie mogłem uwierzyć, zrobiliśmy to, co zrobiliśmy!"

- Dr Andy Wakefield: Powtórka z Tuskegee...
Naukowiec, doktor David Lewis, międzynarodowy ekspert od zgłoszeń nieprawidłowości i wykrywania oszustw naukowych, przejrzał oryginalne wyniki CDC oraz dokument, który oni opublikowali w 2004 roku.

- Dr David Lewis: Prawdopodobnie jest to najczystszy i najprostszy przypadek, w którym odpowiedź na "czy to oszustwo czy jest to przypadek, czy to tylko artefakt badania" to z czym mamy tutaj do czynienia wyraźnie jest oszustwem.

- Brian Hooker: On wie, że jest winnym tej szkody, wie, że jest winnym trwałego uszkodzenia znacznej części populacji w Stanach Zjednoczonych.

- Informator CDC: "Ci na wyższych stanowiskach chcieli zrobić pewne rzeczy i zgodziłem się na to..."

- Dr Andy Wakefield: Doktor Frank DeStefano, dr Marshalyn Yeargin-Allsopp, oraz dr Coleen Boyle. Wiedzieli o tym i pozwolili, żeby to się stało, a mogli temu zapobiec.
Allison Folmar, prawniczka z Michigan oraz nagrodzona orędowniczka praw dzieci i rodziców, podzieliła się swoją reakcją.

- Allison Folmar: Czuję się przede wszystkim, jako człowiek... zdradzona. Kiedy tracisz zaufanie i wiarę w ludzkość, wiecie, jak to znieść? Naprawdę nie wiem, co powiedzieć...

- Brian Hooker: Pan X bardzo żałuje swojego zaangażowania.

- Informator CDC: "To był najniższy punkt w mojej karierze, kiedy przystałem na ten artykuł... Nie będę kłamać, ja w zasadzie przestałem kłamać... "

- Dr Andy Wakefield: Bo widzicie, podczas gdy przemoc i zbrodnie Stalina, Pol Pota i Hitlera - ci ludzie nie byli hipokrytami. Ich motywy niejasne i nie były owiane pozorną troską i współczuciem. Tym ludziom nie powierzono dobrostanu ich ofiar. Ich motta nie zawierały słów "aby ratować życie i je chronić." Oni nie przeprowadzali obowiązkowego programu pod płaszczykiem opieki. Ile dzieci? Ile zostało zrujnowanych w ciągu tej dekady milczenia? Ile prezydentów, panie Obama?”


Szczepionki, a uszkodzenie jelit i autyzm - fragment filmu „Usłyszeć ciszę”

Treść filmu:

 

- To te uszkodzenia neurologiczne, które mnie niepokoją. Dlaczego dzieci z autyzmem wydają się mieć chroniczne problemy z jelitami? Czy autyzm to przypadek? Czy konsekwencja?
- Nie jesteśmy neurologami, myślę, że powinniśmy ograniczyć naszą pracę do uszkodzenia jelit.
- Dlaczego? Przypadki, które widzieliśmy, to wszystkie matki twierdzą, że jest regresywny.
- Istnieje możliwość, że tego nie zauważyły aż objawy stały się tak oczywiste, że nie można było ich przeoczyć.
- To jest możliwe.
- Powiedziałbym, że jest to prawdopodobnie.
- Ty masz dzieci. Czy byś nie zauważył?
- Anegdotycznie, regresja wydaje się rozpoczynać po MMR.
- Jaki jest charakter tej choroby? Jaka jest jej geneza?
- A co jeśli to coś prostego? 15-miesięczne dziecko z rozwijającym się układem odpornościowym przynoszone jest na szczepienie. Już otrzymało DTP i WZW B w pierwszym roku swojego życia. Dostaje MMR. Wkracza to prosto do krwiobiegu, co już jest zmienioną drogą infekcji tej choroby. Odra to wirus, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową i napotyka na układ oddechowy, zanim przedostanie się do krwiobiegu. A my go teraz wstrzykujemy i pomijamy naturalną drogę zakażenia. Układ odpornościowy reaguje, a organizm zaczyna walczyć z wirusami, ale wirus odry nie zostaje zatrzymany i nie jest pokonany. Szuka miejsca, gdzie mógłby się umieścić i znajduje osadę pomiędzy grubym a cienkim jelitem i tam się mnoży. Wymykając się spod kontroli układu odpornościowego, ukrywa się w komórkach, które powinny go niszczyć, powodując stan zapalny. To jest zgodne z opowieścią matki. Dziecko często choruje na przewlekłe choroby , które system odpornościowy normalnie by zwalczał. Więc matka karmi to dziecko, upewniając się, że jest ono dobrze odżywione, tak aby mogło zwalczyć gorączkę i infekcję. Lecz jego jelita, ponieważ zostały uszkodzone, nie funkcjonują prawidłowo i nie są w stanie wydalić wszystkich toksyn z krwi wytwarzanych przez system trawienny. Więc fragmenty glutenu i kazeiny pochodzące z pszenicy i mleka nie są usuwane. Inni medyczni naukowcy już wykazali, że te toksyny są jak morfina - niebezpieczne i destrukcyjne a organizm nie może się ich pozbyć. Więc gdzie one idą? Tam, gdzie klasycznie morfina ma swój największy skutek - do mózgu. Toksyny te mogą powodować uszkodzenie rozwijającego się mózgu, czego wynikiem jest autyzm. Ponieważ jelita przestały funkcjonować.
- To jest teoria. Ale dlaczego nie stało się tak ze wszystkimi dziećmi?
- Tego musimy się dowiedzieć.
- Ilu pacjentów potrzebujemy?
- Tylu ilu uda nam się znaleźć. Musi istnieć jakiś współczynnik. Jeśli mały procent dzieci jest uszkodzonych przez MMR, a inne nie są, to co jest współczynnikiem?


Kliknij, aby edytować nagłówek...

Kreator www - przetestuj za darmo