NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Doktor Rüdiger Dahlke ostrzega społeczeństwo: "Szczepienie to uszkodzenie ciała"

Epoch Times/25 Wrzesień 2019

„Nigdy nie słyszałem nic bardziej głupiego od ministra, chociaż trzeba powiedzieć, że nie mają pojęcia na ten temat. Cieszymy się, gdy Minister Transportu ma prawo jazdy.” Tak powiedział doktor Rüdiger Dahlke o planie federalnego ministra zdrowia Jensa Spahna dotyczącym, wyeliminowania odry.

„Przymusowe szczepienie już krótko po porodzie.

Polska walczy o większe prawo do decydowania o sobie."
Video dostępne na stronie źródłowej.

Szczepienia mają na celu zapobieganie chorobom zakaźnym. Lekarz, autor i wykładowca Rüdiger Dahlke, który uważa choroby za „symbol”, w wywiadzie dla „prywatnej szwajcarskiej telewizji” mówi o „Szczepić! - Być albo nie być? ”

„Choroby zakaźne są kwestią agresji. Ponieważ układ odpornościowy walczy przeciwko patogenowi”, mówi lekarz.

W tym temacie, wg tej zasady życia, w ludzkim ciele koniecznie należy teraz zapobiec im poprzez szczepienia. Ale: „To i tak nie zadziała”, zapewnia Dahlke, który może pochwalić się ponad 40-letnią praktyką zawodową jako lekarz.

Dr med. Rüdiger Dahlke

Szczepionkowy potwór

Zasada szczepienia sięga Edwarda Jennera. Pomysł opracowania szczepionek przez Jennera powstał podczas obserwowania perskich kobiet. Jenner zobaczył, jak kobiety z ospy krowiej zdrapywały ropę albo strupy i przenosiły je na dzieci, aby miały ochronę przed ospą.

Ale na łożu śmierci, według Dahlke, Jenner w końcu powiedział: „Nie zostawiłem ludzkości poprzez szczepionki błogosławieństwa, ale zostawiłem potwora”.

W wywiadzie Dahlke podkreślił, że na przykład szczepienie przeciwko polio (szczepionka przeciwko paraliżowi dziecięcemu) było wcześniej zabronione z powodu przypadków śmiertelnych, jednak dopiero wtedy, gdy była gotowa szczepionka doustna.

Zostało to wówczas reklamowane powiedzeniem „paraliż dziecięcy jest gorzki, szczepionka do picia jest słodka”. Dahlke krytykuje: „Taka słodka ona więc także znowu nie była”. Ponieważ w międzyczasie także zabroniono szczepionki doustnej - z powodu wystąpienia śmiertelnych przypadków. Teraz doustna szczepionka nadchodzi ponownie.

Według Dahlke w „małej NRD”, która nie miała lobby szczepionkowego, doszło do dwukrotnie większej liczby powikłań poszczepiennych niż w całej RFN. Lekarz wyjaśnia to, mówiąc, że w NRD w obszarze szczepień było mniej zatuszowań. „Nie mieli w tym żadnego interesu żeby coś zatuszowywać” - mówi.

Uszkodzenia ciała przez lekarzy

„Szczepienie jest właściwie - a społeczeństwo musi wiedzieć – obrażeniem ciała. Jest to tak prawnie określone ”,
kontynuował Dahlke.

I dla lekarza musiałby istnieć bardzo dobry powód, „poważne zagrożenie”, żeby usprawiedliwić to obrażenie ciała. Zdaniem Dahlke odra „absolutnie nie” jest takim przypadkiem. Przy tych rzekomo koniecznych szczepieniach przeciwko odrze chodzi raczej o „inscenizację” podobną do ptasiej i świńskiej grypy.

Podawana szczepionka Tamiflu przeciwko ptasiej grypie i świńskiej grypie była nie tylko nieskuteczna, powiedział Dahlke. Według amerykańskiego organu zatwierdzającego jest to raczej „nieskuteczny środek o poważnych skutkach ubocznych”. Niemniej jednak państwa wydały setki miliardów euro na zakup szczepionki Tamiflu. Później zostały zutylizowane. „Tego kitu nie można było nawet wcisnąć trzeciemu światu”, zaakcentował Dahlke.

Cały personel szpitalny odmówił poddania się szczepieniu przeciwko świńskiej grypie. To był „czysty teatr”. I tak samo także szczepionka przeciw odrze jest „inscenizacją”.

Do oświadczenia ministra zdrowia Jensa Spahna (CDU), że chciał „wytępić” odrę, Dahlke mówi:

„Nigdy nie słyszałem nic bardziej głupiego od ministra, chociaż trzeba powiedzieć, że nie mają pojęcia na ten temat. Cieszymy się, gdy Minister Transportu ma prawo jazdy.”

Dahlke ma nadzieję, że „społeczeństwo zrozumie, że odra nie jest zagrożeniem”. Żywotne dzieci to są te, które nie są szczepione.

Wywiad z dr med. Rüdigerem Dahlke (05.09.2019)

Publikacja

(20.01.2020)

Kreator www - przetestuj za darmo