NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Linae jeżdżąca na wózku inwalidzkim ostrzega innych rodziców przed szczepieniami

LINAE LARSEN: Doznałam uszczerbku na zdrowiu, tak więc teraz nie mogę chodzić na długie dystanse lub uprawiać sportów, które wymagają biegania. Nawet nie mogę pójść na plac zabaw i bawić się z innymi dziećmi, ponieważ moje nogi za bardzo się męczą, a moje mięśnie za bardzo się męczą by mieć długotrwałą wytrzymałość.
Jedną z najtrudniejszych części jest to, że ponieważ jestem w publicznej szkole online, uczniowie nie widzą się nawzajem,

chyba, że na wycieczce szkolnej. Tak więc, rozmawiałam z moim przyjacielem Remy' im, ale nigdy nie spotkałam go osobiście.

W końcu pojechaliśmy na wycieczkę szkolną i Remy jak mnie zobaczył powiedział:
"Nie wiedziałem, że jeździsz na wózku inwalidzkim."

 

Mama LINAE: To pierwsza rzecz jaką ludzie dostrzegają i na którą reagują.

DEL BIGTREE: Jak się czujesz kiedy to mówią?

LINAE LARSEN: Trochę wykluczona.

POLLY TOMMEY: Co powiedziałabyś mamie, która zamierza dać swojemu dziecku szczepionki?

LINAE LARSEN: Nie rób tego. Nie rób tego i wyjaśnij fakty dotyczące tego, że do 2025 roku będzie 1 szansa na 2, zachorowania twojego dziecka na autyzm... Wyjaśnij fakty, statystykę i składniki szczepionek by nie skończyli tak jak ja i nie popełnili tych samych błędów by koncern farmaceutyczny nie dostał pieniędzy za wyrządzanie krzywdy dzieciom.

TY BOLLINGER: To są głębokie słowa od pięknej młodej damy. Podczas naszego wywiadu, Linae podzieliła się ze mną osobistymi szczegółami dotyczącymi jej poszczepiennego uszczerbku na zdrowiu. To naprawdę mnie poruszyło i zainspirowało. Nie ma wątpliwości, że szczepionki mogą wyrządzić krzywdę. Dlatego też mamy Vaccine Injury Compensation Fund.

[Fundusz Rekompensat za Szkody Poszczepienne]

Kreator www - przetestuj za darmo