NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Wideo – Świńska grypa - str.2


Chmiel von Lubenau o szczepieniach na grypę i o grypie Hiszpance (wrzesień 2012)

Supergrypa. Nieco o Hiszpance, która przetrzebiła naszych przodków. O konsekwencjach i ambitnych holenderskich naukowcach, którzy wyprodukowali super-zabójcę.

Dyskusja o szczepionkach testowanych na bezdomnych w Hard Rock Weekend

Gośćmi Jacka Krasińskiego w pierwszym odcinku programu ”Hard Rock Weekend” są „niepokorni rockowcy”:
- Piotr Marzec (Liroy)- aktor, wieloletni kompozytor, producent muzyczny, producent filmowy, producent filmów pornograficznych, raper, hip-hopowiec
- Michał Koterski - aktor, prezenter telewizyjny, prezenter radiowy
- Krzysztof Ostrowski - introwertyk, anarchista, malarz, rysownik, muzyk
- Piotr Gadzinowski - lewicowiec, zastępca Jerzego Urbana, zasiada w Radzie Programowej Telewizji Polskiej, publicysta, felietonista, poseł na sejm RP, zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Nie”

Czy szczepienia przeciwko AH1N1 są bezpieczne (04.11.2009)


Szczepionka przeciw AH1N1 testowana na Polakach – Focetria (05.01.2010)

Szczepionka przeciwko świńskiej grypie była testowana na Polakach - ustalili dziennikarze "Superwizjera". Zgodę na to wydało według nich Ministerstwo Zdrowia. Chodzi o szczepionkę Focetria produkowaną przez firmę Novartis. W specjalnym komunikacie resort zaprzeczył jednak by wydano taką zgodę.

Według reporterów "Superwizjera" TVN, do niedawna szczepionka była testowana w dziesięciu placówkach na terenie całego kraju: publicznych szpitalach i prywatnych przychodniach. W ramach badań klinicznych lek miał zostać podany prawdopodobnie kilkuset Polakom.

- Potwierdzam, że w urzędzie jest zarejestrowane badanie z zastosowaniem produktu Focetria. Zostały wydane wszystkie wymagane zgody, ale po szczegóły odsyłam do koncernu – powiedział reporterom "Superwizjera" Wojciech Łuszczyna, rzecznik Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych (urząd podlega Ministerstwu Zdrowia).

Szczepionka przeciwko "świńskiej grypie" była testowana na Polakach (04.01.2010)

Szczepionka przeciwko wirusowi grypy A/H1N1 była testowana na Polakach. Zgodę wydało Ministerstwo Zdrowia. Szczepionka Focetria produkowana przez firmę Novartis w ramach badań klinicznych została podana prawdopodobnie kilkuset Polakom.
Jak ustalili reporterzy Superwizjera do niedawna szczepionka była testowana w dziesięciu placówkach na terenie całego kraju - publicznych szpitalach i prywatnych przychodniach.

- Potwierdzam, że w urzędzie jest zarejestrowane badanie z zastosowaniem produktu Focetria. Zostały wydane wszystkie wymagane zgody, ale po szczegóły odsyłam do koncernu mówi Wojciech Łuszczyna, rzecznik Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Urząd podlega Ministerstwu Zdrowia.

Biuro prasowe koncernu Novartis w Warszawie nie odpowiedziało na pytania dziennikarzy Superwizjera dotyczące Focetrii, twierdząc że należy je skierować do centrali firmy w Szwajcarii. Dziennikarze przesłali pytania blisko półtora miesiąca temu i mimo monitów do dziś nie otrzymali odpowiedzi.

Ze strony internetowej Europejskiej Agencji ds. Leków (EMEA) można się dowiedzieć, że badanie Focetrii wciąż trwa. Przebadano 661 zdrowych dorosłych (w tym 251 powyżej 60 roku życia i starszych). Podobne badanie jest także przeprowadzane na próbie 720 zdrowych dzieci i młodzieży w wieku od sześciu miesięcy do 17 lat. Czy chodzi o badania prowadzone w Polsce? Firma Novartis milczy.

Lekarze w szpitalach i przychodniach, gdzie według Urzędu Rejestracji Leków miało być prowadzone badanie kliniczne Focetrii potwierdzają jedynie, że prowadzili lub prowadzą badanie kliniczne szczepionki przeciwko grypie, ale nie znają jej nazwy. Taka jest bowiem praktyka, że koncern przekazując do badań klinicznych jakiś lek nie informuje lekarzy o jego nazwie handlowej.

Podobny przypadek miał w Polsce miejsce wcześniej. W Grudziądzu bez wiedzy pacjentów w większości bezdomnych testowano na nich szczepionkę przeciw innemu groźnemu wirusowi, tzw. ptasiej grypy. Przed sądem stanęła trójka lekarzy i pięć pielęgniarek. Odpowiedzą za oszustwo w dokumentacji badań na ponad trzystu osobach.

Europejska Agencja do Spraw Leków EMEA, po ujawnieniu sprawy szczepień w Grudziądzu, przeprowadziła kontrolę całego badania klinicznego. Nieprawidłowości zostały stwierdzone jeszcze w pięciu innych przychodniach na terenie Polski, jednak EMEA odmówiła nam szczegółowych informacji zasłaniając się tajemnicą.

Oskarżeni lekarze i pielęgniarki nadal pracują. Unikają dziennikarzy. Na proces przychodzili w perukach i ciemnych okularach. Obecnie po przesłuchaniu już nie pojawiają się na sali sądowej. Do winy przyznała się tylko jedna z pielęgniarek. Twierdzi, że musiała to robić, bo inaczej straciłaby pracę. Główny oskarżony, szef grudziądzkiej przychodni, nie zgodził się na rozmowę przed kamerą.

Źródło: http://superwizjer.tvn.pl/informacje/szczepionka-przeciwko-swinskiej-grypie-byla-testowana-na-polakach,41075,1.html

Testowali szczepionki na bezdomnych. Oskarżeni przed sądem (06.04.2009)

Przed sądem w Toruniu stanęli trzej lekarze i sześć pielęgniarek z prywatnej przychodni w Grudziądzu, którzy mieli testować szczepionki przeciw ptasiej grypie na nieświadomych tego bezdomnych. Rozprawa została jednak odroczona, ponieważ ich obrońca "rozchorował się i muszą znaleźć nowego".
Na liście zarzutów wobec oskarżonych widnieje: wykonywanie zabiegów bez zgody pacjentów, poświadczanie nieprawdy, przywłaszczenie 16 tysięcy złotych, a także wyłudzenie od firmy farmaceutycznej 260 tys. zł. Tylko jedna z oskarżonych osób przyznaje się do winy. Wszystkim grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
- "Ja jako pielęgniarka szczepiłam właśnie. Miałam polecenia z góry. I jako jedyna mogę powiedzieć, że przyznałam się do winy. Opowiedziałam całą historię, jak było" - tłumaczyła pielęgniarka, która jako jedyna zdecydowała się na zeznania.
Myśleli, że to lek przeciwko "zwykłej" grypie
Sprawa dotyczy około 350 poszkodowanych z Grudziądza i okolic. Większą część osób uczestniczących w badaniach stanowili bezdomni, którzy dostawali za to pieniądze (5-10 zł). Personel przychodni nie poinformował pacjentów, że chodzi o testowanie szczepionki przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1. Bezdomni byli przekonani, że przyjmują lek przeciwko "zwykłej" grypie.
Pokłócili się o pieniądze
Nielegalne szczepienia wyszły na jaw, gdy po przyjęciu szczepionek bezdomni pokłócili się o wypłacone pieniądze. Wezwana na miejsce kłótni policja postanowiła wyjaśnić tę sprawę. Wtedy okazało się, że niektórzy bezdomni, by więcej "zarobić", poddawali się kilkakrotnie szczepieniom, podając nieprawdziwe dane.
- "Za każde szczepienie płacono 10 złotych, a jak się przyszło po tygodniu zmierzyć gorączkę, to 5. A w naszych warunkach takie 10 złotych zawsze się przyda" - opowiada Piotr Rąckowski, bezdomny z Grudziądza.
Bezdomni twierdzą, że gdyby wiedzieli, że to ryzykowne szczepienie przeciw ptasiej grypie, nigdy by się nie zgodzili. - No bo jak można takich bezdomnych, jak my wykorzystać na takie sprawy - dodaje Rąckowski.
Lekarze: lek jest bezpieczny
Kierownictwo przychodni - które na poniedziałkowej rozprawie ukrywało się pod perukami i okularami słonecznymi - tłumaczyło, że po pierwsze pacjenci mieli świadomość udziału w badaniach, a po drugie - lek, stosowany powszechnie w USA, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia pacjentów.
W wyniku śledztwa także prokurator nie stwierdził zagrożenia życia i zdrowia. Jakiej kary zażąda okaże się 25 maja - wtedy sprawa wróci na wokandę.

Źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/testowali-szczepionki-na-bezdomnych,91504.html

Lekarze z Grudziądza odpowiedzą za testy na bezdomnych (02.07.2008)

Personel prywatnej przychodni podawał pacjentom szczepionkę przeciw grypie, nie informując jasno, że chodzi o testowanie leku na ptasią grypę, a nie "zwykłą" odmianę tej choroby. Znaczna część uczestników testu była przekonana, że poddała się standardowemu, dorocznemu szczepieniu.
W testach szczepionki przeciwko ptasiej grypie wzięło udział blisko 350 osób z Grudziądza i okolic.

Źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/odpowiedza-za-testy-na-bezdomnych,63366.html

WIRUSY = PIENIĄDZE - kto zarabia na grypie?

Treść całej prezentacji:

Nawet nietypowe wirusy nie zatrzymają wicekanclerza. Ale wirusy nie są tylko złem. Przy odpowiedniej strategii mogą zatroszczyć się o spore dochody. Złe wirusy można by, że się tak wyrażę, ozłocić. Jeśli się wie……jak?
Na początku roku 2009 ludzkość zmaga się z niewidzialnym zagrożeniem.
Świńska grypa rozprzestrzenia się z niepokojącą szybkością.
Zakażenie śmiercionośnym wirusem obejmuje cały świat.
Ryzyko mutacji.
Ryzyko utraty zdrowia.
Istnieje tylko jedna szansa na ratunek.
Wirus może być zatrzymany tylko przez masowe szczepienia. (O mój Boże.)
W laboratorium firmy GlaxoSmithKline zostaje stworzona szczepionka nowego rodzaju. (Jesteśmy tu by ci pomóc) PANDEMRIX. Ona może zatrzymać wirusa. Ale może także dużo więcej.
OBSZARY DZIAŁANIA:
Pomaga w przypadku ostrych kryzysów finansowych i podnosi obroty handlowe.
Naturalnie wyłącznie producenta – GlaxoSmithKline. To działa. Dotychczasowy obrót na plus to dla producenta: 1,5 miliarda euro. Dzięki zręcznemu handlowi sprzedaje tanie wzmocnione szczepionki za świńskie pieniądze obciążając pacjentów.
(Lekarz i aptekarz) Wydajemy potworne pieniądze na wzmocnione szczepionki. Jeśli wyprodukowalibyśmy konwencjonalną szczepionkę w której znajdowałyby się w odpowiednich proporcjach antygeny, szczepionka byłaby wyraźnie tańsza.
W ten sposób niemiecki podatnik zapłaci o 150 milionów euro więcej.
- Pandemrix pomaga – GlaxoSmithKline
AKTYWNE SKŁADNIKI:
- Pieniądze z systemu opieki zdrowotnej.
(Ubezpiecz.) Kasy chorych ponoszą koszty, mówi o tym przepis z sierpnia, to całkiem normalne.
Przecież jest pandemia. Kto by pytał o koszty? Jaki obrót przyniesie wzmocniona szczepionka?
Pandemrix wzmacnia obrót – GlaxoSmithKline.
RYZYKO I SKUTKI UBOCZNE:
- Żadne. Dla wytwórcy – GlaxoSmithKline.
Pacjenci pytają lekarza lub farmaceutę.
(Lekarz i aptekarz) Skutki uboczne mogą być zagrożeniem dla życia. To są np. narastające paraliże, które mogą skończyć się śmiertelnie. Np. jeśli pojawią się paraliże dróg oddechowych, to dojdzie do ciężkich i częstych wypadków.
Gdyby do tego doszło, GlaxoSmithKline nie musi ponosić odpowiedzialności. Producent zwolnił się z odpowiedzialności karnej. Halo, mamy przecież pandemię! Nie ma czasu na długie badania.
WZAJEMNE ODDZIAŁYWANIA:
Między przemysłem a polityką – absolutnie życzliwe. Dla wytwórcy. Czyli GlaxoSmithKline.
Wąskie powiązania występują przykładowo między przemysłem farmaceutycznym, a członkami stałej Komisji Szczepień.
(prof…..) To były bardzo dobre szczepionki. Wielką zaletą było to, że mieliśmy ich plany naukowe.
Profesor Fred Zepp, członek Niezależnej Komisji Szczepień, pracuje na zleceniu dla GlaxoSmithKline nad rozwojem i dopuszczeniem szczepionki przeciwko pandemicznej świńskiej grypie z substancją wzmacniającą.
(prof….) Bardzo wytrzymałe, mocne i odporne szczepionki.
(…) To jest fundamentalna kwestia: Czy poświęcam się tej działalności i biorę pieniądze socjalne od przemysłu farmaceutycznego na badania? Mogę to jasno powiedzieć, żadne pieniądze nie są dawane bez oczekiwań czegoś „w zamian” dla przemysłu farmaceutycznego.
Ręka rękę myje. W tych czasach ręce myją naprawdę dobrze.
Pandemrix dla wzrostów obrotów handlowych. Dla GlaxoSmithKline. Z przyjacielskim wsparciem od WHO, które to umożliwiło ogłaszając pandemię.
(…) Wszystkie państwa powinny bezzwłocznie aktywować swoje plany przeciwko pandemii.
W maju WHO osłabiło kryteria dla pandemii: Nie trzeba już niepokojąco wysokiej śmiertelności – globalny zasięg występowania wystarczy. Jak przy katarze…

Znaleźli dobre i tanie lekarstwo na grypę AH1N1

Treść całej relacji:

„Świńska grypa H1N1 zatacza coraz szersze kręgi na całym świecie. Tymczasem lekarze z Pekinu twierdzą, że rozwiązaniem jest tradycyjne chińskie lekarstwo ziołowe. W ciągu pierwszych 12 tygodni od pierwszego ataku grypy w kraju pracownicy medyczni w szpitalu Ditan przyjęli prawie 300 pacjentów. 48% chorych podano lekarstwo Tamiflu, a pozostali otrzymali albo ziołowe lekarstwo albo mieszankę tych dwóch. Lekarze twierdzą, że spośród 117 osób, którym podano tylko zioła, 88 już wyleczono i wypisano ze szpitala. Tutejsi lekarze nie zaprzeczają, że Tamiflu jest efetywny, ale uważają, że ziołowe środki są mocniejsze i do tego kosztują miej.”

- (Wang Yuguang) Mamy szeroki wachlarz chińskich ziół do leczenia grypy H1N1. Lekarze mogą wybrać i mieszać różne gatunki ziół w zależności od potrzeb każdego pacjenta. To jedna z zalet tradycyjnej chińskiej medycyny. Poza tym jest tańsza, a wyleczenie choroby trwa krócej i jest bardziej efektywne.

„Według pracowników szpitala wyleczenie świńskiej grypy ziołowymi lekarstwami trwa około 7,1 dnia a Tamiflu 7,4 dnia. Z punktu widzenia sprzedaży nie byłaby to wielka różnica, gdyby nie fakt, że Tamiflu jest pięć razy droższy. Lekarze przyznają jednak, że jeszcze nie wypróbowali swojego odkrycia na pacjentach w stanie krytycznym, ponieważ do tej pory żaden z przypadków zachorowania na grypę w Chinach nie był tak poważny.”

Francuski lekarz ostrzega przed szczepionką na świńską grypę.

Dr Marc Girard, specjalista w zakresie działań niepożądanych leków i ekspert medyczny na zlecenie francuskich sądów, powiedział w telewizji francuskiej, że szczepionka na świńską grypę może spowodować 60.000 zgonów we Francji, zwłaszcza wśród ludzi młodych, kobiet ciężarnych i dzieci .
Powiedział też, że ludzie którzy promują szczepionki na świńską grypę robią tak dlatego, że mają oni powiązania z firmami farmaceutycznymi.

Problem ze szczepionkami na świńską grypę jest taki, że nie są one tylko "źle opracowane", ale są "nie opracowane", powiedział, dodając, że są one przygotowywane w warunkach zagrożenia zdrowia publicznego.

Treść wypowiedzi dr Marca Girard:
- (dr) Szczepionka jest opracowywana w warunkach amatorskich jakich nigdy nie widziałem. Weźmy pesymistyczną hipotezę: jeden zgon wśród każdych 1000 pacjentów. Istnieją plany, by zaszczepić 60 milionów ludzi, a to już daje 60.000 zgonów, i tym razem wśród młodzieży, dzieci, kobiet w ciąży.
- (Rep.) To co pan mówi, jest poważne, ponieważ wiele osób przygotowuje się do wzięcia szczepionki, a pan mówi: „Nie możesz dać się zaszczepić!”

Rtęć znajduje się w szczepionkach

- (dr) Tak, to jest szczepionka, która została stworzona bardzo szybko w warunkach, które stwarzają zagrożenie zdrowia publicznego.
Istnieje potrzeba, aby wrócić z powrotem do zobowiązania, że politycy mają prawo teraz do ochrony obywateli przed pragnieniem przemysłu farmaceutycznego do zarabiania pieniędzy na tych wszystkich szczepionkach. Istnieje kod zdrowia publicznego, prawa z 2007 r., który zobowiązuje wszystkich pracowników służby zdrowia, które wyrażają swoje opinie na ujawnienie swoich interesów. To prawo jest wyśmiewane na co dzień . Wszyscy ludzie, których widzisz, mówią: „grypa jest bardzo poważna”, mają w tym interes, ich interes i dlatego mówią, co mówią.
Administracja publiczna ochrony zdrowia jest przykładem dla nas codziennego naruszenia prawa.
Jestem lekarzem specjalistą i jestem przeciw lekom, które nie mają zastosowania.
Szczepionka ta jest nie tylko źle opracowana: jest nie opracowana!

LEKARZ przyznaje, że szczepienie jest bardziej zabójcze, niż sama świńska grypa i nie poda go swoim dzieciom

Treść wywiadu:

- (Rep.) Śledzimy sprawę H1N1, według oficjalnego oświadczenia jest jeszcze zbyt wcześnie by można było stwierdzić, czy szczepionka będzie skuteczna. Trwają prace nad szczepieniem, które będzie wymagać dwóch dawek, choć Chiny i Szwajcaria ogłosiły niedawno, że mogą mieć wersję z jedną dawką. Powiedziano nam, że wyniki badań i testów zostaną ogłoszone najpóźniej w tym miesiącu. Jest teraz ze mną doktor Kent Holtorf, który jest ekspertem od chorób zakaźnych. Pokażemy na ekranie klasyczne symptomy H1N1, dane pochodzą z WHO i CDC. Gdy ktoś przejawia takie symptomy, co powinien zrobić? Pójść do szpitala, do lekarza?
- (dr) Dobrą stroną jest to, że wirus H1N1 traci swoją zajadłość. Zaobserwowaliśmy to, gdy przeszedł przez Meksyk, zatracił swoją zajadłość , a symptomy były bardzo łagodne. Tak samo jest teraz, gdy powraca pod postacią grypy sezonowej. Zasadniczo zalecenia są takie same jak w przypadku grypy sezonowej. Jeśli gorączka nie ustaje po ponad 3 godzinach, należy zadzwonić do swojego lekarza. Jeśli gorączka powraca po tym jak ustąpiła, jeśli ryzyko jest wysokie, włącznie z dziećmi, należy rozważyć kontakt z lekarzem. Jeśli u dziecka przykładowo paznokcie zrobią się niebieski, zaleca udanie się na pogotowie. Tak naprawdę nie ma różnicy w tym, kogo zabrać na pogotowie czy do lekarza, jeśli brana jest pod uwagę grypa sezonowa i świńska. W zasadzie, gdyby trzeba było teraz wybierać, padłoby na świńską grypę.

- (Rep.) Co pan myśli o szczepieniu?
- (dr) Bardziej niepokoi mnie szczepionka niż świńska grypa. Została wprowadzona na rynek w pośpiechu, jest w niej sporo dodatków, które sprawiają, że jest ona mocniejsza. Posłużyli się niewyszukaną metodą, wykorzystali duże ilości tych dodatków, włącznie ze skwalenem….

- (Rep.) Tiomersal, substancja konserwująca, czy nie był on w niektórych przypadkach powiązany z autyzmem?
- (dr) Zgadza się, powodował autyzm u dzieci z chorobą mitochondrialną. Wynikły z tego kontrowersje. Problem w tym, że nie wiesz czy twoje dziecko nie ma zaburzeń mitochondrialnych. Martwię się również o dzieci, oraz ludzi, którzy maja zaburzenia bariery krew-mózg, lub gdy nie jest ona w pełni rozwinięta, do tych ludzi zaliczają się: dzieci, kobiety w ciąży, przewlekłe choroby neurologiczne, zespół chronicznego zmęczenia oraz fibromialgia. Widziałem ludzi, którzy byli zniszczeni tymi szczepieniami.

- (Rep.) Czy podałbyś je swoim dzieciom?
- (dr) Zdecydowanie nie.

- (Rep.) Szczerze mówiąc rozmawiałem z trzema lekarzami, w przeciągu trzech dni i wszyscy trzej powiedzieli, że zamierzają je podać swoim dzieciom, oraz przyjąć je samemu, pan jednak odmawia.
- (dr) Zdecydowanie tak, widziałem ludzi, którzy byli przez to wyniszczeni, jest to wysoce uwikłane w autyzm. Myślę, że jest to loteria. Sprawdzona neurotoksyna ma 25 tysięcy razy większy poziom rtęci, niż ten który byłby uważany za toksyczny w przypadku jedzenia czy wody. Niektóre wskaźniki są 100 razy większe, od poziomów toksycznych. To po prostu zbyt duże ryzyko.

- (Rep.) Doktor Kent Holtorf, ekspert od chorób zakaźnych, przedstawił nam właśnie odmienną opinię, dziękuję bardzo.

Kongresmen Ron Paul o świńskiej grypie

Treść całej relacji:

„Wygląda na to, że nasz rząd stara się zaniepokoić nas sprawą świńskiej grypy. Interesuję się tym nie tylko z powodów politycznych, ale również jako lekarz. Przypomina mi to, że w roku 1976, który był moim pierwszym rokiem w Kongresie, mieliśmy głosowanie nad świńską grypą. Wówczas wybuchła panika, mówili że to zmiecie cały naród i natychmiast zaproponowali jakieś szczepionki. Rząd chciał wszystkich zaszczepić i ocalić świat od tej katastrofy. Pamiętam, że były dwa głosy sprzeciwu – mój i Larrego McDonalda, również lekarza. Jak się okazało, nasz instynkt dobrze nam podpowiadał. Sprzeciwiliśmy się nie tylko dlatego, że rząd nie powinien mieszać się do branży medycznej i decydować o kwestiach zdrowotnych lecz jak się okazało, ten odruch był zupełnie słuszny, gdyż tak jak grypa przyszła, tak też minęła, a umarła jedna osoba z wyjątkiem tych osób, które umarły od szczepionek. Ponad 25 osób zmarło wskutek szczepień, a wielu od nich zachorowało. Ostatecznie musieli zawiesić cały program szczepień. Ale oto ponownie nadchodzi świńska grypa i wszyscy panikują. Nie jest moim celem bagatelizowanie powagi tej sytuacji – pewna grupa ludzi umarła, jeszcze inni mogą umrzeć. Jak dotąd nie było śmiertelnych przypadków w naszym kraju, w Nowym Jorku odnotowano 7-8 przypadków zachorowań, lecz żadna z tych osób nie została nawet poddana hospitalizacji, a mimo to jest tak, jak gdybyśmy zostali zaatakowani bronią nuklearną. Mam tu na myśli ubiegło-weekendową konferencję. Jest to woda na młyn dla Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego – jak ten departament w ogóle zdołał wmieszać się w sprawy medyczne? Jest zupełnie poza kontrolą to co oni mogą nam nakazać.

Chcąc przedstawić tę sprawę z szerszej perspektywy sprawdziłem, ile mieliśmy przypadków zachorowania na gruźlicę w ubiegłym roku. Mieliśmy ich ponad 13.000 – to jest dopiero poważna choroba. Kiedy ostatnim razem, w 2006 roku, odnotowywano liczbę zgonów z powodu gruźlicy, wynosiła ona 644. Czuję się niekomfortowo przywołując te dane i próbując przedstawić tę sprawę z właściwej perspektywy gdyż może się okazać, że jutro będą chcieli poddać kwarantannie wszystkich obcokrajowców przyjeżdżających do tego kraju, celem zapobiegania gruźlicy. Wszystkie te rzeczy są bardzo poważne, ale główne pytanie brzmi: Czy większy rząd zawsze rozwiązuje te problemy? Gdyż on zazwyczaj znacząco pogarsza sprawy. Więc wszystko o co proszę ludzi, to aby się uspokoić i pomyśleć przez chwilę, zamiast pędzić gdzieś i panikować. Należy zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania takich „okazji” gdyż, czy to będzie chodziło o problemy gospodarcze czy zdrowotne, to ludzie którzy kochają duży rząd postanowią na tym skorzystać. Janet Napolitano z Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego wcale nie działa niezgodnie z jego prerogatywami było zaproszenie go do zajmowania się kwestiami zdrowotnymi. I według mnie opieka zdrowotna znacząco się pogarsza w tym kraju a jej koszty poszybowały w górę głównie z powodu obecności centralnego planowania w medycynie od 37 lat. Ten system niezbyt się sprawdził, więc teraz zamierzamy wdać się w społeczną służbę zdrowia. Ja po prostu nie uważam, że potrzebujemy rządu zajmującego się tym problemem w taki oto histeryczny sposób. Powinniśmy się uspokoić i pomyśleć o tym przez chwilę, a być może uda się przywrócić zdroworozsądkowe myślenie. Z całą pewnością nie leży to w gestii DBK, choć technicznie mogą mieć do tego prawo, to jednak wg mnie nie jest to coś czym powinien zajmować się ten departament, tj. opieką zdrowotną w tym kraju.” 

Dziennikarka Sherri Kane i dr Leonard Horowitz H1N1 - Stan zagrożenia państwa – OSTRZEŻENIE

Treść całej relacji:

- (SK) Witajcie. Nazywam się Sherri Kane, jestem dziennikarką śledczą, i dzisiaj razem z dr Leonardem Horowitzem zdaję relację na temat ogłoszenia przez Baracka Obamę stanu zagrożenia państwa i o tym co to oznacza dla tego kraju. Ogłoszenie stanu zagrożenia państwa zazwyczaj jest wprowadzane w obliczu zagrożenia naturalnym kataklizmem, takim jak trzęsienie ziemi lub huragan. Czemu więc teraz Barack Obama wprowadza stan zagrożenia państwa pandemią świńskiej grypy? Dzisiaj będę rozmawiać z dr Horowitzem na temat „Model State Emergency Health Powers Act” i o tym jak będzie on wprowadzany z powodu tego stanu zagrożenia.

- (LH) „Model State Emergency Health Powers Act” rozwijał się od kilku lat. Pozwala on oficjalnym urzędnikom stanowym na podstawie deklaracji o stanie zagrożenia Baracka Obamy, którą właśnie widzieliście zablokować konstytucję Stanów i jej system prawny, zastępować oficjalnych przedstawicieli stanowych takich jak strażacy, policja, a nawet dentystów –jak to miało miejsce w stanie Massachusetts aby ułatwić pracę wydziałowi reagowania zdrowia publicznego – w tym wypadku w przeprowadzaniu szczepień, rozprowadzaniu leków jak Tamiflu – rekomendowanych przez urzędników stanowych. To jest to co rekomendują i czym administrują ci, którzy zostali deputowani. Najgorszy problem polega na tym, że jest to pogwałcenie Konstytucji Stanów Zjednoczonych – pierwszej poprawki, czyli praw cywilnych: prawa do życia, wolności, pogoni za szczęściem, jak również wolności religijnych – zwolnienia od ryzykownych szczepień. Inny problem polega na tym, że w procesie blokowania konstytucji wynagradza on wszystkich tych deputowanych, uwalniając ich od jakiejkolwiek odpowiedzialności za to czy to czym was będą leczyć lub wam wstrzykiwać wyrządzi wam jakieś szkody lub – w przypadku zabrania was do obozów kwarantanny – za to czy złamią wam rękę lub np. nogę, a w przypadku samych obozów kwarantanny, gdy szczepionka spowoduje śmierć lub szkodę na zdrowiu, nie będziesz miał żadnej możliwości dochodzenia swoich racji. Nie możesz nikogo pozwać do sądu. To jest główny problem związany z „Model State Emergency Health Powers Act” w gruncie rzeczy tworzy on stan faszyzmu – faszyzmu korporacyjnego, jeśli weźmiesz pod uwagę zaangażowanie się przemysłu medycznego w sprawy rządu federalnego.

- (SK) To po porostu straszne dr Horowitz. Wygląda na to, że nasza konstytucja została spuszczona do rynsztoku za pomocą „Model State Emergency Health Powers Act”.

- (LH) Tak Sherri. A potem kiedy rozważysz fakt, że ten stan zagrożenia został oparty na absolutnym oszustwie…….. Po pierwsze, masz raport CDC mówiący, że 83% do 97% zgłoszonych przypadków H1N1 zostało źle zgłoszonych. Nie były to przypadki H1N1. W istocie było to CDC rozpalające promienie strachu, aby nakłonić opinię publiczną do szczepień. Po drugie, masz badanie „Purdue’s Research”, z ostatniego tygodnia oświadczające, że pandemia H1N1 osiągnęła już swój szczyt i zaczyna się wycofywać. My właściwie to świętowaliśmy. I po trzecie, zdanie sobie sprawy, że te szczepienia nie dają jakichkolwiek korzyści jeśli rozważy się fakt, że jedynie 1000 osób zmarło w ciągu 6 miesięcy, począwszy od kwietnia 2009 do chwili obecnej……… To zaledwie 6 % tego ile normalnie umarło z powodu grypy sezonowej w tym samym czasie. To jest ŚMIESZNE by robić z tego powód dla wprowadzenia stanu zagrożenia będąc świadomym tego typu statystyk.

- (SK) Powodem dla którego media twierdzą, że Barack Obama ustanowił stan zagrożenia był brak szczepionek, co nie ma żadnego sensu ponieważ sekretarz „Health & Humans Service” Kathleen Sebelius zgłosiła, że było wystarczająco dużo szczepionek i że 10% z nich zostanie przekazane ludności zamorskiej.

- (LH) Urzędnicy rządowi w USA oświadczyli podobnie, że jeszcze 2 tygodnie temu było wystarczająco dużo szczepionek w obiegu.

- (SK) Gubernator Nowego Jorku Peterson odwołał mandat dla pracowników służby zdrowia i przekazał go ciężarnym kobietom i dzieciom twierdząc, że mają obowiązek otrzymać szczepienia.

- (LH) Jest to bardzo ważne, że w rzeczywistości ten „mandat” pierwotnie zatwierdzony dla pracowników służby zdrowia….. nie powiedzieli wam tego, że to nie brak szczepionek zmotywował ich do zmiany. To była koncepcja „marketingu deficytem”. „Consumer Reports” oświadczył, że 70% z nas obywateli odmówiło szczepienia i nie ma zamiaru się szczepić na H1N1 czy grypę sezonową. Co więc robisz w takiej sytuacji? Tworzysz coś zwanego „marketingiem deficytu”. Oświadczasz, że istnieje małe zaopatrzenie w coś, a to tworzy ten cały lęk i ruch konsumentów, że ustawiają się w kolejce i podwijają rękawy aby się dać zaszczepić. To jest całkowity przekręt.

- (SK) A gubernator Nowego Jorku Peterson wraz z mediami zapomnieli wspomnieć, że powodem nie był brak szczepionek tylko pozwy sądowe (przeciwko przymusowym szczepieniom) zakładane przez pracowników służby zdrowia i związki pielęgniarek.

- (LH) Dokładnie. W Stanie Waszyngton związek pielęgniarek uzyskał odwołanie i deklarację sądową, aby uczynić obowiązkowe szczepienia nielegalnymi. To jest związane z pierwszą poprawką do konstytucji. WOLNOŚĆ WYBORU w służbie zdrowia jest jednym z tych wyborów i takie są wymagania praw obywatelskich.

- (SK) Porozmawiajmy o „Partnerstwie dla Nowego Jorku” i o tym kto dostarczył wiadomości, deklaracji stanu zagrożenia państwa. Dwie jednostki medialne: Reuters i Fox.

- (LH) A te jednostki są partnerami w „Partnerstwie dla Nowego Jorku”, który jest partnerem stanu Nowy Jork. Rzeczywistość jest taka, że macie do czynienia z mediami, które mają ręce w kasie – nie tylko są finansowane przez rząd stanowy dzięki zakupom szczepionek, ale również cały przemysł leków jest połączony z serwisami wiadomości Reutera i Fox News Ruperta Murdocha, Time Warner, Turner Broadcasting, HBO. Wszystkie duże media są w poważnym stopniu kontrolowane przez tych samych ludzi, którzy pociągają za sznurki politycznych marionetek, które wprowadzają ten rzekomy brak szczepionek, by wstrzyknąć ludziom te toksyczne, mordercze pomioty czarownic – szczepienia.

- (SK) Siedzący w zarządzie dyrektorów w „Partnerstwie dla Nowego Jorku” jest Thomas H. Glocer, który jest kierownikiem wyższego szczebla w Reuters jak również dyrektorem firmy Marck, produkującej farmaceutyki. Współ-przewodniczącym „Partnerstwa dla Nowego Jorku” jest Rupert Murdoch. Rupert jest kierownikiem wyższego szczebla telewizji Fox. Kontroluje on także „Murdoch Children Research Institute” w Australii w powiązaniu z CSL’s Pharmaceuticals, który jest wydziałem Marck Pharmaceuticals. Obecnie przeprowadzają testy szczepionek świńskiej grypy na dzieciach i kobietach ciężarnych. Wiemy, że światowe rodziny przewodziły ludobójstwom przez stulecia jeśli spojrzysz na Indie lub Chiny odnośnie kolonializmu.

- (LH) A faktem jest, że dzisiejszy neo-kolonializm zwany globalizmem lub globalizacją jest jak cały ten proces, w którym plany rodzin królewskich Europy w powiązaniu z rodziną Rockefellera w Ameryce wprowadzają dokładnie to co chcą aby się stało. W tym wypadku wdrażane jest to „Partnerstwo dla Nowego Jorku” i „Rada Populacji” założone przez Davida Rockefellera i jego braci. Założone by mogły się stać globalnymi, najbardziej aktywnymi agencjami depopulacji i kontroli populacji obecnie finansowanymi przez rząd USA, Fundację Rockefellera i inne liczne instytucje. Ich celem jest redukcja globalnej populacji przynajmniej o połowę, do 2/3 i to jest dokładnie ryzyko związane z tymi szczepieniami.

- (SK) Badania bezpieczeństwa szczepionek na H1N1 w „Children Research Institute” Ruperta Murdocha w Australii nie spełniały standardów naukowych.

- (LH) Dokładnie. Rzeczywistość jest taka, że wykorzystali poprzednie badania nad szczepionkami na grypę i testowali te szczepionki jedynie 6 tygodni. To jest kompletnie niewystarczające do określenia innych chorób, które pojawiają się po miesiącach lub nawet latach takich jak choroby układu odpornościowego i różne rodzaje raka. Poza tym nie przeprowadzono żadnych kontroli placebo. Stało się tak, że przemysł farmaceutyczny – ponieważ chciał zamazać różnice pomiędzy grupami eksperymentalnymi i grupami kontrolnymi tak aby nie wykazały one statystycznie znaczących różnic pomiędzy osobami szczepionymi i nieszczepionymi, które badali – UŻYWALI ONI SZCZEPIONEK ZAMIAST SOLI FIZJOLOGICZNEJ w grupach kontrolnych, co jest całkowicie fikcyjną nauką i to zwyczajnie zezwala profesjonalistom ze służby zdrowia potwierdzić „bezpieczeństwo” tych szczepień. To jest całkowite i oczywiste oszustwo.

- (SK) Tak więc nie było żadnych efektywnych badań nad szczepionkami H1N1 i nie było zbyt wielu ludzi umierających z powodu tego wirusa. O co więc naprawdę chodzi w ogłoszeniu stanu zagrożenia państwa?

- (LH) Tak naprawdę chodzi o kontrolę populacji, manipulację populacją przez media głównego nurtu, perswazję, a następnie redukcję populacji poprzez toksyczne szczepionki. Co się dzieje, to że te szczepionki zawierają wysoce niestabilne wirusy, które bardzo łatwo mutują ponieważ są laboratoryjnymi rekombinantami. Są żywymi, aktywnymi laboratoryjnymi rekombinantami podawanymi i zalecanymi ludziom, którzy podwijają rękawy aby się zaszczepić. Potem oni rozprowadzają te wirusy w czasie 3 tygodni po szczepieniu. Oznacza to, że jeśli się nie zaszczepisz i natkniesz się na kogoś kto był szczepiony, to możesz się zarazić jego H1N1 – laboratoryjnie stworzoną infekcją wirusową. I jeśli się tym zarazisz lub jeśli się zaszczepisz to ryzykujesz powstawaniem rekombinacji tego wirusa z innymi wirusami w obiegu takimi jak H5N1, o którym urzędnicy informują nas od kilku lat. On nie tylko jest w obiegu, ale zabija 6 z 10 osób, które zainfekuje. To – według wszystkich istniejących dowodów – jest prawdziwym powodem, fundamentalnym powodem stanu zagrożenia i wdrażania „Model State Emergency Health Powers Act” .

- (SK) To wszystko w tym odcinku moi drodzy, bądźcie z nami do następnego odcinka, abyście byli wyedukowani na temat najnowszych wieści. Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia FLUscam.com (http://www.grypa666.wordpress.com, http://www.swinskasprawa.pl). Sprawdzajcie najnowsze linki do informacji. Sprawdźcie również http://www.fluscam.com/FLU_To_Dos.html, gdzie dr Horowitz ma dla was rewelacyjne środki byście mogli pozostać zdrowi w tym sezonie grypy.

Dr Rauni Kilde mówi o spisku świńskiej grypy

Treść całego (fragmentu) wywiadu:

- Wiąże się to z produktami, które są nam narzucane przez Unię Europejską.
- Tak. Głównie narzucają je Amerykanie, amerykańskie filmy. W przypadku genetycznie modyfikowanej żywności, nie wiem, nikt nie wie, co może się wydarzyć, ponieważ eksperymenty są przeprowadzane w szerokim zakresie. Nie wiemy co się stanie za rok, czy za 20 lat, tak samo jak nie wiemy, choć już teraz przekonujemy się o tym, co dzieje się z telefonami komórkowymi, one powodują guzy mózgu, ślepotę i głuchotę, te efekty są znane. To eksperymenty na szeroką skalę.

- Czy myślisz, że te częstotliwości i urządzenia są specjalnie wybierane do testów na ludziach? Czy starają się zmodyfikować gatunek, być może zabić nas?
- Z pewnością sprawiają, że jesteśmy bardzo chorzy. Celem elity jest zmniejszenie populacji na świecie o co najmniej 2/3, być może nawet o 5 miliardów.

- Czy możesz to bardziej rozwinąć? Stajemy w obliczu tej nowej choroby, świńskiej grypy.
- To bzdura, to po prostu bzdura. To nie świńska grypa jest niebezpieczna, a szczepienia. Podobno nie jest to jedynie wirus świński, ale również ludzki, zmieszany z wirusem świńskim i ptasim. Oczywiście za tym wszystkim stoi zredukowanie populacji, ponieważ jest ona bardzo toksyczna oraz wypchanie pieniędzmi kieszeni tych, którzy za tym stoją. Ramsfield jest również właścicielem jednej z wielkich firm farmaceutycznych. Chcą zredukować populację, ich zdaniem dzieci i kobiety w ciąży będą pierwsze, chcą wyeliminować następne pokolenie.

- Starasz się ostrzec przed tym wybrane rządy?
- Nie rządy, poinformowałam Finlandię, ponieważ wydaje mi się, że to nie zadziała.

- Przedtem podjęto już takie próby, w późnych latach 70-tych.
- Tak, w 1976 w Stanach mieli świńską grypę, po trzech tygodniach wstrzymano szczepienia, ponieważ wielu ludzi umarło, lub zachorowało na zespół Guilliana-Barrego, ich neurologia została zniszczona. Teraz wprowadzają niewielkie poprawki i robią to samo. Wcześniej upewnili się również w Stanach, że ludziom nie będą wypłacane odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, ponieważ wcześniej, w 76 musieli płacić wielkie sumy. Teraz w Stanach obowiązuje prawo, że firmy nie są wiarygodne, nie ma żadnych wynagrodzeń, w przypadku gdy pacjent umrze lub będzie chory do końca życia. Naprawdę to przemyśleli.

- Mogą więc nas otruć, zabić i ujdzie im to na sucho.
- Zgadza się.

- Jak to możliwe, dlaczego tak wiele rządów na to pozwala?
- Jeszcze na to nie pozwalają, ponieważ nikt jeszcze niczego nie zrobił. Po prostu straszą ludzi w mediach masowego przekazu, wszędzie mówią, że to będzie straszne. To propaganda straszenia. Ludzie się na to nabierają, bo nie posiadają wiedzy. WHO rozkazało, że każdy musi być siłą zaszczepiony. Wcześniej WHO nie miało takich możliwości, mogli jedynie to zalecić. W roku 1997, lub ’98 zostało uzgodnione, że na wypadek pandemii wydadzą taki rozkaz. Na początku czerwca WHO ogłosiło najwyższy stopień pandemii. Gdziekolwiek by nie pojechać, ludzie nie chorują, a to nie są miliony zarażone świńską grypą. Dokonano tego by zmusić ludzi i przygotować rządy na przymusowe szczepienia. To jednak nie zadziała.

- Myślisz, że liczby podane przez WHO są nieprawdziwe?
- Oczywiście. Trzeba jednak pamiętać dlaczego to robią, kto odniesie z tego korzyści. Moim zdaniem zostali do tego zmuszeni, przez wielkie korporacje farmaceutyczne. One zadają się z populacją świata i jego pieniędzmi.

- Jaka jest ich ostateczna strategia, ostateczny cel, ich zamiar?
- Celem jest pozbycie się jak największej ilości ludzi, oraz zarobienie przy tym jak największej ilości pieniędzy. Myślę jednak, że tym razem źle to obliczyli. W tym roku na spotkaniu grupy Bilderberg doszło niemal do podziału, gdy dyskutowali nad tym. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że ludzie, którzy zazwyczaj uczęszczają na te spotkania nie zawsze zgadzają sięz planem pana Kissingera, mającym na celu wyeliminowanie większości ludności świata. Wczoraj, fiński rząd podjął decyzję, zmienił prawo, co jest bardzo interesujące. Świńska grypa nie znajduje się już na liście niebezpiecznych, poważnych chorób zakaźnych. Oznacza to oczywiście, że ludzie muszą płacić sami za siebie, to również kwestia pieniędzy. Moim zdaniem, oczywiście jest to kwestia prawna dla prawników, ale moim zdaniem, jeśli coś nie jest groźną chorobą, nie można zmuszać do obowiązkowych szczepień, zgadza się? Myślę, że było to bardzo mądre. Przeczytałam również ostatnio, że dyrektor pewnego instytutu w Norwegii powiedział, że nigdy nie zamierzał zmuszać ludzi do szczepień, są one dobrowolne. Mam nadzieję, że nikt tego nie zrobi, zwłaszcza dzieci i kobiety w ciąży, a właściwie to nikt.

Dr Leonard Horowitz – Meksykańska grypa (2009)

Treść całego wystąpienia:

Cześć, jestem dr Leonard Horovitz, a to jest pilne doniesienie o nowej grypie, o której trąbią, że przenosi się z Meksyku do stanów Zjednoczonych w czasie gdy nadaję. Gwałtownie rosnąca wartość akcji Novavax Inc przyspieszona przez dziesiątki zgonów w Meksyku sugeruje spisek przodującej angielsko-amerykańskiej sieci inżynierów genetyki mający na celu ludobójstwo. Dr James S. Robertson przodujący angielski bioinżynier wirusów grypy dla przemysłu szczepionkowego, i gorliwy promotor finansowania przez rząd USA dochodowych kontraktów ochrony przed zagrożeniami biologicznymi wraz z współpracownikami w amerykańskim Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) pomogli Novavax Inc Bethesda (Meryland) wyprodukować genetycznie zmodyfikowane rekombinacje wirusów ptasiej, świńskiej i hiszpańskiej grypy H5N1 i H1N1, niemal identyczne jak niespotykany meksykański wirus, który rzekomo właśnie rozprzestrzenia się w Stanach. Wybuch był dokładnie zsynchronizowany aby promować nowe badania firmy i ogromne gromadzące się kontrakty szczepionkowe. Naukowcy w CDC są zamieszani w to przez współpracę i publikacje dotyczące prywatnych kontraktów z Novavax, firmy, która uzyskuje swoje „biosymulatory” przez Dyrektora CDC Oddziału ds. Grypy, Ruben’a O. Donis’a, oraz dr Rick’a Bright’a pracującego wcześniej z Donisem’em w CDC, obecnie wicedyrektora Światowego Programu Grypowego Novavax’u. Dowód na to spiskowe, zabójcze oszustwo w przemyśle szczepionkowym to między innymi genetyczny marker na nowych wirusach grypy rozprzestrzeniających się właśnie od Meksyku do Ameryki. Wirus „genetycznie różni się od ludzkiego H1N1 wirusa grypy sezonowej, który krąży po świecie od kilku lat”, a Reuters i rządowi oficjele mówią: „nowy wirus grypy zawiera DNA typowe dla ptasich, świńskich i ludzkich wirusów, w tym elementy europejskich i azjatyckich świńskich wirusów (!!!). To jest opis patognomoniczny albo diagnostyczny wirusa, który przybył z kręgu przyjaciół Robertson’a. Żadna inna grupa na świecie nie bierze kur zainfekowanych wirusem grypy H5N1 z Azji, nie przynosi do Europy, nie bierze ich DNA, nie łączy ich protein z wirusem H1N1 z grypy hiszpańskiej z 1918 r., nie dodaje genów z wirusów świńskiej grypy od świń, a potem opracowuje je w celu zainfekowania człowieka. Produkt końcowy, który Reuter opisuje, mógł wylądować w Meksyku tylko poprzez Stany Zjednoczone z Wielkiej Brytanii pod opieką CDC. Ruben Donis z CDC musiał wysłać je do Novavaxu gdzie ekipa Rick’a Bright’a jest zamieszana w ludobójczy spisek – masowego zabijania ludzi dla zysku. Musi się trochę wytłumaczyć. Wstępny raport o Novavaxie w czasopiśmie „Virology” wraz z współpracownikami z CDC z Atlanty, został zamieszczony w Internecie dokładnie w tym czasie gdy meksykańscy oficjele zaczęli donosić o zgonach od nowej grypy, która wyraźnie jest niespotykaną kombinacją przynajmniej 3 wirusów. „Zbawcza” szczepionka Novavaxu była przygotowana po szybkim zatwierdzeniu przez CDC, używając jako argumentów tych trzech szczepów nigdy wcześniej nie zaobserwowanych w żadnym człowieku w Meksyku, ani nigdzie na świecie.
A więc statystyczne prawdopodobieństwo, że wirus powstał w tej firmie ekspertów jest ogromnie wysokie. Albo inaczej – argumenty, że wirus jakoś dostał się do Meksyku przypadkowo w tym dokładnie momencie ekonomicznej historii Novavaxu jest niedorzecznie małe. Sprzeczne interesy korporacyjne, naukowe i finansowe tych doktorów dowodzą kryminalnych nadużyć.
Najbardziej przerażającym dowodem przeciwko dostarczeniu szczepionki Robertson-Novavax (RN) poza Robertson’em będącym „strażnikiem bram” multimiliardowych porozumień o zaopatrzenie w szczepionki jest wpływem Robertson’a na Europejską Agencję Leków (EMEA), na pół-korporacyjny, na pół-naukowy zbiornik myśli na usługach Unii Europejskiej i specjalnych interesów przemysłu farmaceutycznego. Dr Robertson jest Głównym Badaczem w Oddziale Wirusologii w Narodowym Instytucie Biologicznych Standardów i Kontroli (NIBSC) w Anglii, spokrewnioną z USFDA (Administracja Żywności i Lekarstw). W czasie spotkania w kwietniu 2006, w dyskusji o standaryzacji szczepionek na grypę, w imieniu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ujawniono, że NIBSC jest zaangażowane w „serologiczne testy prób szczepionek”; w przygotowanie i dystrybuowanie wirusów do producentów szczepionek i koordynowanie wyboru szczepów do użycia w szczepionkach dla EU.
„Uczestnicy ujawnili, że EMEA przekonuje wykonawców szczepionek, aby liczyli na pandemię i inwestowali w pandemiczne szczepionki wraz z pojawieniem się [wzorcowych plików]”, co jest ich skromnym sposobem na opisywanie nowych opracowanych laboratoryjnie wirusów grypy, zwanych także „biosimilars” (nowe produkty farmaceutyczne). EMEA wymachuje przepisowymi opłatami jako dodatkową zachętą w celu przyciągnięcia biznesu na domniemaną „obronę biologiczną”.
Dr Robertson posiadacz prawa własności intelektualnej (IP) do technologii genetycznej używanej przy produkcji „wzorcowych plików” H5N1 i H1N1 używanych do stworzenia szczepionki Novavaxu, zrzekł się praw do tej technologii podczas firmowej fazy badań tylko pod warunkiem gwarantowanej wypłaty „gdy szczepionka jest skomercjalizowana”. Umowa „Material Trade Agreement” (MTA) Robertso’na dotycząca przeniesienia tych „biosimillars” do Novavaxu ma zwrócić miliony dolarów gdy szczepionka zostanie sprzedana rządom całego świata. Komercjalizacja i promocja szczepionki Novavaxu jest w dużej mierze oparta na rozdmuchaniu przez media strachu przed mieszanką ptasiej, hiszpańskiej i świńskiej grypy. Nigdy wcześniej nie było wybuchu takiego wirusa łączącego trzy szczepy grypy, których świat się boi najbardziej.

A zatem meksykański zabójca wskazuje na to, że powstał w laboratorium albo bezpośrednio w Novavaxie, albo u partnerów w CDC lub NIBSC, którzy wciąż podtrzymują multimilionowe zachęty. Synchronicznie wychodzące publikacje firmy, publikacje w mass mediach, prezentacja produktu i wprowadzenie na rynek, dowodzi o finansowych motywach popełnienia oszustwa w przemyśle szczepionek i farmakologii, oraz masowego ludobójstwa.
Przed kilkoma dniami, oficjele z CDC wyrazili poważny niepokój w związku z tym nowym szczepem grypy powodującym śmiertelną pandemię, nie ujawniając ich oczywistej wiedzy o tym, że wybuch musiał mieć źródło w materiale używanym w ich badaniach z Novavaxem. Sprzeczne interesy korporacyjne, naukowe i finansowe tych doktorów dowodzą kryminalnych nadużyć. Zabijanie dziesiątków ludzi dla publiki i oszukiwania w zdrowiu publicznym aby zwiększyć chodliwość nowej szczepionki jest najlepiej opisana jako seryjne morderstwo lub ludobójstwo – definiowane jako masowe mordowanie lub branie ludzi do niewoli dla zysku.

Najbardziej przerażającym dowodem przeciwko Robertson’owi i jego ekipie poza nim samym będącym „strażnikiem bram” i promotorem miliardowych porozumień o zaopatrzenia w szczepionki i poza jego złapaniem, jego współpracowników na gorącym uczynku przez naukę i zdrowy rozsądek jest jego wygłoszona opinia, iż wierzy on, że jest mądrze „przygotować” ludność na całym świecie wypuszczając wirusy, które on i jego koledzy tworzą. To ostrzeżenie pochodzi z 27 kwietnia 2006 r., naukowa dyskusja, w której dr Robertson i członkowie jego grupy (z WHO)zalecają użycie ich „biosimilars” w celu „przygotowania” populacji przed nadejściem pandemii do UK „lub innych państw”. Innymi słowy lekarze, którzy są odpowiedzialni za bezpieczeństwo świata przed zarazą już zadecydowali wypuścić swoje wirusy na nieświadome populacje przed zagrażającymi wybuchami.
Na koniec chcę was ostrzec: długotrwałe ryzyko kupowania przez rząd i akceptowania przez ludzi szczepionek na grypę jest NIE ZBADANE. A mimo to przemysł i kontrolowane przez korporacje rządy wypowiadają wojnę biologii i odradzają „zielone” alternatywy szczepionek jak najbardziej zaawansowane srebrne hydrozole (np. Oxysilver)w których antybakteryjne, mikroskopijne srebro wiąże się z tlenem w wodzie, wchodzi, odwala swoją robotę i wychodzi z ciała bez praktycznie żadnego ryzyka i przy dużo mniejszych kosztach niż koszty szczepionki. Nie byłoby potrzeby zatruwać ciała ludzkie i środowiska ciężkimi metalami takimi jak rtęć i aluminium, albo cierpieć z powodu skutków ubocznych szczepionek i antybiotyków gdyby oficjele publicznego zdrowia promowali nowe potężnie ochraniające i leczące srebrne hydrozole.         

David Icke - Nie szczep się na świńską grypę (Don't Take The Flu Vaccine!) (12.07.2009)

Treść całego wywiadu (12.07.2009):

To naprawdę ważne. Mam nadzieję, że rozniesie się to po sieci tak szybko i tak daleko jak to możliwe. Jeśli miałbyś zrobić tylko jedną rzecz w przeciągu kilku następnych miesięcy, która miałaby ochronić ciebie i twoją rodzinę, zrób tylko to – Nie szczep się! Powiedz tylu ludziom, ilu możesz, aby nie szczepili się. Sprawdź w internecie, wejdź na moją stronę www, sprawdź i zobacz jakie zarzuty były postawione przez FBI wobec tych grup i organizacji. Oto właśnie chodzi. Oni chcą drastycznie obniżyć liczbę ludności na świecie. Chcą również mieć dostęp do ciała, aby je zdestabilizować – umysłowo, emocjonalnie i fizycznie. Jest to również powód dlaczego mieliśmy ta eksplozję szczepionek dla dzieci do rozmiaru, w którym mają one po 25 lub więcej szczepionek do drugiego roku życia, w Ameryce, wielkiej Brytanii i innych krajach.
Szczepionka wlewa w rozwijający się układ odpornościowy, totalne gówno. Masz rosnący, rozwijający się układ odpornościowy i mówisz masz tu trochę……….
Mamy niesamowity układ obronny, nazwany układem odpornościowym, i kiedy jest on silny i optymalnie wydolny, utrzymuje nas w zdrowiu, odpycha obce ataki na nasze ciało. Jeżeli podkopujesz układ odpornościowy, albo powstrzymujesz jego prawidłowy rozwój, masz go skopanego na całe życie, przez wrzucenie tych śmieci w siebie w wieku 2-óch lat. Ludzie są przez to otwarci na choroby, bycie zabijanym przez rzeczy z którym system odpornościowy poradziłby sobie bez problemu, gdyby był w optymalnym stanie. Istnieje wojna o ludzki system odpornościowy, bo gdy on pada, padamy razem z nim. Nie możemy żyć zbyt długo, kiedy nie działa on prawidłowo. Ich celem są dzieci w bardzo młodym wieku. I o to właśnie chodzi na jednym poziomie, ale na innym poziomie chodzi również o depopulację. Przez moment nie powiedziałbym, że ogromne ilości ludzi zginą w ciągu jednej nocy, byłoby to zbyt oczywiste. Jednak efekty szczepień w przyszłości będą manifestować się na wiele różnych sposobów. Jest bardziej prawdopodobne, że ich efekty będą różnorakie, ponieważ ciało to elektryczno-chemiczny organizm, i ma swoją elektryczno-chemiczną równowagę, którą nazywamy zdrowiem. Kiedy wprowadzasz brak równowagi poprzez wprowadzenie chemii i elektromagnetycznych źródeł odsuwasz organizm od zdrowia i nie pracuje on już dalej prawidłowo, ani emocjonalnie, ani umysłowo i fizycznie. I kiedy spojrzysz na skumulowany chemiczny szturm, szczególnie na dzieci, , ale też na ogół ludzi, w jedzeniu, napojach, telefonach komórkowych i reszcie elektromagnetycznych urządzeń, ludzie są bombardowani.
Istnieje wojna o umysły naszych dzieci, o układ odpornościowy naszych dzieci, o równowagę emocjonalną naszych dzieci. Jest to powiązane z tymi wszystkimi różnymi obszarami, jedzeniem, piciem, szczepionkami, lekami farmaceutycznymi. Wymyślili choroby, żeby iść za wzorem „problem” (w tym wypadku brak problemu) – reakcja – rozwiązanie. Właśnie tak.

- Jest to jak w przypadku grypy w USA w 1976, było wiele straszących reklam w TV.
- O tak.

- Betty poszła do sklepu, otrzymała ją i jest to coś w rodzaju czerwonej substancji, i nagle dolatująca muzyka przycichła, głosy ściemniały, to wtrącało ludzi dosłownie w otchłań i zwróciła ją z powrotem.
- Tak, całą tego podstawą jest gra umysłowa. Chodzi właśnie o to – o manipulację postrzegania wszystkiego. Ponieważ postrzeganie prowadzi do zachowania, które prowadzi do postępowania. Aby kontrolować czyjeś postępowanie, musisz kontrolować czyjeś postrzeganie, a postrzeganie, jakiego ONI chcą, to widzenie we wszystkim niebezpieczeństwa. Bo kiedy sprawiasz, że ktoś się ciągle boi czegoś, powodujesz, że szuka on kogoś, czegoś, co ochroni go przed tym, czym był zmanipulowany aby się tego bać. Więc spraw aby ktoś bał się świńskiej grypy, poprosi on – „uratuj mnie od świńskiej grypy”. „Ok, dawaj ramię”, „Daj ramię swojego dziecka”, „Nie”, „Musisz być szczepiony, nadchodzi świńska grypa!" Wzruszające.
Co ludzie powinni zrobić? Wejdź do Internetu, wrzuć „1976 świńska grypa”, konspiracja, zobacz efekty, albo wejdź na youtube i sprawdź reklamy z 1976, w których straszyli ludzi aby szczepili się przeciwko epidemii, która nie wydarzyła się, a konsekwencje tego były takie, że ludzie umierali, ich mózgi rozbiły się………. Teraz chcą zrobić to samo na masową skalę. Oni mają swoje wersje prób. Mają swoją wersję czegoś większego co ma nadejść, ale najpierw próbują to. To co chcą wiedzieć, to reakcja ludzi – co ludzie zrobią, jak się zachowają, zareagują. 

Alarmująca wiadomość o ptasiej grypie (Emergency Update - BIRD FLU H5N1)

Treść całej relacji radiowej: (30.03.2009) (ta wypowiedź jest dość chaotyczna)

- Dzwonię bo jestem bardzo zmartwiona, mamy prawdziwy dowód na to, że kierowcy ciężarówek transportują ptasią grypę. Mamy agenta federalnego, który jest tego świadomy, który zabierał dokumenty do wielu rządowych agencji , łącznie z policją Nowy Jork, FBI w wielu, wielu stanach i sekcji Centrum ds. Chorób Zakaźnych i ten kierowca zgłosił, że pracował dla Departamentu „Bezpieczeństwa” Narodowego, jest Hiszpanem jeżdżącym niezależną ciężarówką i jeździł do centrum na rogu Broadway i Clinton w Albany w Nowym Jorku gdzie jest ośrodek Departamentu Bezpieczeństwa, gdzie jeździł każdego wieczoru z ładunkiem i powiedział, że było tam o wiele więcej ładowanych ciężarówek i, że brał ładunki z silosu ponad Glenns Falls. Jego ciężarówka opuszczana była w dół do silosu i kiedy ciężarówka wyjeżdżała z ziemi dostał zastrzyk na grypę by chronić jego rodzinę. Transportował zamrożone ładunki lodu do Pantagonu, Baltimore, Maryland i Tuscon w Arizonie. Powiedziano mu, powiedział temu federalnemu śledczemu jak mu zapłacono poprzez Bank of America, dostał numer, podszedł do okienka, podał numer, zabrano go na zaplecze i dano gotówkę i pokazał śledczemu rachunek na 100 tysięcy $, otrzymywał 5000 $ za ładunek, i brał trzy ładunki dziennie.

- Ok, pozwól, że ci tu przerwę ponieważ delikatnie mówiąc to zdumiewające informacje. Być może transportuje zamrożone szczepionki, jest taka możliwość?
- Wszystko co musi być zamrożone jest antygenem albo antyciałem, to wszystko co wiemy, ale wiemy, że dano mu zastrzyk by to transportował, że dano mu go by chronić jego rodzinę i, że to coś musi być zamrożone. Zrobił jeden ładunek do Tuscon w Arizonie w tydzień i ilość pieniędzy, które płacą mu pod ladą poprzez Bank of America tylko za ładowanie w nocy. Wezwali go i spytali czy przyjdzie na spotkanie Departamentu o 3-ciej w nocy, spytali go jak się czuje i odesłali do domu, powiedzieli: „W porządku, jesteś ok, wracaj do domu”. Zna innych kierowców, zna kierowcę z 53-stopową jednostką z łóżkiem, który brał rodzaj pocisków, był w stanie zobaczyć jego ładunek i był wieziony do Phoenix w Arizonie, dostał 18.000 $ za ten ładunek, dwukrotnie, było to 80 ton i złamał hamulce. Departament Bezpieczeństwa zajął się tym i był również w dwóch silosach. Był w wielu miastach ze swoimi ładunkami i nieprzerwanie pracuje dla Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego i przenieśli go od kiedy agenci federalni i policja stanowa zostali zawiadomieni, i wiemy, że został przeniesiony do Tuscon w Arizonie, 16 mil poza Tuscon.

- Chwila Mary, jak zetknęłaś się z tymi informacjami?
- Nie mogę powiedzieć, sam fakt, że o tym mówię prawdopodobnie naraża mnie na niebezpieczeństwo, ale jest to zeznanie którego wielu ludzi jest świadomych i nic nie robi w tej sprawie. I niektórzy na najwyższych stanowiskach w policji stanowej NJ mówią: To jest większe od nas wszystkich i nie tkniemy tego trzymetrowym kijem.

- O mój Boże, wow………
- I powiedziano nam, że emerytowani policjanci stanowi NJ dostają 2,3-krotnie większe wypłaty, że jeżdżą vanami i wspierają te ciężarówki i jadą milę za nimi i jeśli kiedykolwiek spojrzysz na nowojorską autostradę zobaczysz te ciężarówki, które jadą na zachód w stronę Massachussets do siedziby CIA i mają te samochody z tytułu i z tego co rozumiem, emerytowani policjanci stanowi eskortują te ładunki.

- Ok, zostań z nami bo mamy czterominutową przerwę.
- Mamy wiele faktów wspierających to, Mary jak sądzisz co to wszystko znaczy?
- Zeznał nazwiska ludzi którzy prowadzą ten show, jest tam trzygwiazdkowy emerytowany afroamerykański generał z Albany, gdzie zabierał ładunki, jest inny gość zwany Fatah, który jest muzułmaninem i wielu innych. Zna pięciu kierowców którzy dostali niezależny numer w Bank of America, gdzie im zapłacono, ma uniform który nosi, jest z jasnoniebieską koszulą z guzikami z przodu, z napisem Eastern Connection z biało, żółtopomarańczowym znakiem na koszuli. Pracują w sekrecie, nie pozwalają mu wejść do ośrodków, nie pozwalają mu zatrzymać ciężarówki gdy już zaczną, muszą oddać mocz do torebki albo sikać z ciężarówki. Na końcu Departament daje im torby do których muszą wrzucić swoje rzeczy i nie pozwalają im żuć gumy podczas transportu i są eskortowani. Kiedy są w Pentagonie są tam ludzie z 45-kami przy pasach, przy ciężarówkach i również na czekach z wypłatą pisze 30 Karner Albany, Nowy Jork do 11 Wards Lane i oświadczył, że jest wiele lokalizacji, ale na każdym czeku tak pisze.

- Ok, powtórz to jeszcze raz.
- 30 Karner Road, Albany, Nowy Jork do 11 Wards Lane, Menands, Nowy Jork. I był również eskortowany przez policję z Menads do granic miasta. Kiedy wyjeżdżał z ośrodka ze swym ładunkiem i zawrócili na granicy miasta kiedy on pojechał dalej z tym transportem.

- Ok pytanie, dlaczego zaczął o tym mówić i komu zdecydował się to powiedzieć. Oczywiste, że wiedział, że nie powinien nikomu mówić tych informacji.
- Odniosłam wrażenie z rozmowy z federalnym śledczym i wie to wielu ludzi w innych agencjach, rozmawiał z kimś kogo znał osobiście i myślał, że nie robi nic złego, myślę, że miał dobre układy z rządem. Kiedy składał to wewnętrzne zeznanie i nie wyciągnęli pociągów FEMY, ptasiej grypy i nic z tych rzeczy bo mógłby się domyślić, że to coś złego, bo ci ludzie są wokół niego z godziny na godzinę, cały dzień. Ten człowiek powiedział, że rząd będzie dla niego dobry jeśli on będzie dobry dla nich, zabiorą go w miejsce zwane Sandy Point w Meryland nad wodą gdzie jest rządowy ośrodek i gdzie będą bezpieczni gdy to się skończy i, że przeniosą go teraz do Tuscon w Arizonie, gdzie jest jego rodzina i przeniosą ich do domu w bazie i wszystko za co będą musieli płacić to jedzenie, ponieważ ten śledczy rozmawiał z nim trzy razy.

- Chcę byście zadzwonili do mnie na Power Hour na 877 817 9892 jeśli macie jakieś dodatkowe informacje albo coś co możemy z tym zrobić. Zostań ze mną ponieważ brzmi to bardzo zniechęcająco jeśli o mnie chodzi.
- Nie tylko to, miał samochód który go prowadził gdy musiał jechać i jechał z punktu A do punktu B, gdyby coś przerwało podróż i ściągnęło go z drogi, i pojechał do Glenn Falls w Nowym Jorku w ślepą uliczkę gdzie jest Centrum Obywatelskie i otworzyli mu bramę i jechał sześć mil żużlowym podjazdem do podziemnego silosa. Kiedy ciężarówka wyjechała z silosu po tym jak czekał z innymi kierowcami przez trzy godziny podczas gdy oni ładowali w sekrecie. Ludzie którzy pojawili się z ciężarówką gdy wyjeżdżała z podziemi mieli szczelne kombinezony i maski, rękawice w których cały czas pracowali. Transportował również ze 109 jednostki Bazy Powietrznej Gwardii Narodowej w Stratton gdzie odebrał 90 plastikowych pudeł z białym płynem i nie wiedział gdzie to ładują, ale najwyraźniej ładują to na C-130. I zrobili wiele ładunków z tego typu rzeczami, wiecie zapasami medycznymi i sprzętem, ale zwłaszcza zamrożonym do Tuscon, Pentagonu i Baltimore. I myślę, że to nic dobrego, wzdłuż przejazdu przez Nowy Jork są mile i mile wagonów które dodają, w tej chwili musi ich być 30 mil ustawionych na torach przed Bożym Narodzeniem (słyszeliście to!) są mile i mile wagonów samochodowych, które wciąż dodają, w tej chwili musi ich być ponad 30 mil ustawionych na torach przed Bożym Narodzeniem.

- (prezentacja wagonów) W tym można zmieścić całe miasto, kiedy zjedziesz z mostu, możesz zobaczyć jak daleko się ciągną, będę trzymał włączoną kamerę, mam już 20 minut filmu.
- Pamiętacie to prawda? Wszyscy się pytaliśmy dlaczego tu są! One są nie tylko w Nowym Jorku, ale wszędzie w całym kraju! Zacznę biec……
- To wszystko pasuje kiedy o tym pomyśleć ponieważ kogo to obchodzi, można ich wpakować do pieca albo gazu, to nie ma znaczenia. Może to planują i nikogo to nie obchodzi…………..
Przyjrzyjcie się jakie są duże, spójrzcie na to……., wciąż się ciągną, do samego końca, tu się nie kończą, lecą dalej…………., przyjrzyjcie się, mamy dzisiaj szczęście, jestem w środku jednej z tych przeklętych rzeczy. Jak widzicie ten pociąg jest ogromny, przyjrzyjcie się dobrze, wkrótce mogą stać się waszym nowym domem………….   

W 1989 roku gazeta -THE SUN- ujawnia plany masowych szczepień na świńską grypę!


Ostrzeżenie o epidemii świńskiej grypy na Ukrainie było już w sierpniu!

Treść całej relacji:

„Gdzie jest profesor Joseph Moshe?”
- Jedna z najbardziej interesujących historii to ta z Los Angeles, gdzie pan Joe Moshe, każdy może to wpisać w Google i znaleźć informacje o nim.
W czwartek najechał na niego oddział SWAT, po tym jak w zeszłym tygodniu zadzwonił do dr True Otta podczas audycji radiowej, pytając o prokuratora stanowego, czy kogoś takiego, i dał dowody na to (jest on biologiem o podwójnym obywatelstwie, w tym izraelskim). Zadzwonił i dał dowody na to, że Baxter w laboratorium na Ukrainie tworzy nie szczepionkę, a broń biologiczną, która spowoduje epidemię, gdy szczepionka zostanie użyta. Oczywiście, na początku mu nie uwierzyłem, ale natychmiast, następnego dnia oddział SWAT i wojsko dosłownie otoczyli jego Volskwagen Garbus w Los Angeles, użyli czterokrotnie gazu pieprzowego, potem postawili robota koło samochodu, dziwne, że on nie zaczął się krztusić i nie wyszedł. Robot zbił tylną szybę, wpuścił gaz łzawiący do środka, wyciągnęli go z samochodu i wysłali do Izraela, i od tej pory nikt nie miał od niego wiadomości. To jedna z wielu rzeczy, które mają ostatnio miejsce. Ale mamy bardzo silne dowody na to, że sekretarz stanu Sybillus chce rozluźnić reguły i dać zgodę aby składnik szczepionek (konserwanty) firmy Novartis, MF59, i SAO15 GlaxoSmithKline, chcą dać zgodę aby dawać to do szczepionek.

 

- Chciałabym wiedzieć coś więcej o tej osobie, która została deportowana.
- Nie znamy wszystkich szczegółów, ale z naszego dochodzenia wynika, ze ten człowiek był naprawdę otoczony w Los Angeles. Został otoczony przez wojsko, uderzyli jego pojazd mikrofalową maszyną EMP, która unieruchamia zapłon i uszkadza elektronikę. Ponieważ twierdzą teraz, że on groził prezydentowi Obamie – a nic takiego nie zrobił. On tylko zadzwonił do radia mówiąc, że ma informacje, bo jest naukowcem biologiem, że szczepionka Baxtera, zrobiona na Ukrainie będzie przesłana do Ameryki i będzie ona zawierała śmiertelny gen, który ma spowodować śmierć milionów. I zapytał True Otta, czy może go skontaktować z prokuratorem stanowym. Jechał w kierunku ambasady Izraela, gdy został otoczony przez FBI – cała armia z systemem mikrofalowym, czołgami, robotami i wyciągnęli go z samochodu. To musiało kosztować sporo pieniędzy, wielu ludzi było w to zaangażowanych – można to było zobaczyć w wiadomościach. Więc to wszystko jest prawdą, coś się dzieje, jest wielu informatorów którzy się ujawniają. Oni wszyscy mówią, że władze zamierzają wypuścić wirus, nie zadawala ich jakiś zmutowany wirus, zrekombinowany i mniej lub bardziej śmiercionośny, chcą go ulepszać tak długo, aż będą pewni, że jest śmiercionośny, a potem zadeklarują stan wojenny, bo w tym kierunku napiera rząd. Zamierzają w trakcie jednego ze świąt zmienić walutę, nastąpi to w ciągu najbliższych 6 do 12 miesięcy, tak by mogli przejść do Strefy Handlowej Ameryki Południowej.

 

- Czy mówisz, że zastąpią dolara amero lub inną walutą?
- Tak, i jakakolwiek to będzie waluta, nastąpi ogromna dewaluacja amerykańskiego dolara. Z tego co wiem, to może być tej jesieni lub zimy, oni się do tego przygotowują. I chcą mieć „przykrywkę”, oczywiście epidemię, żeby coś się w tym czasie działo, bo spodziewają się dużego oporu.


Bezpieczeństwo szczepionki na A H1N1 – nie zostało ustalone dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek


Świńska grypa - telewizyjna propaganda


Kreator www - przetestuj za darmo