NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Dorosła chora osoba na odrę została kilka dni przed śmiercią zaszczepiona – za późno

Super! Czy oni mają ludzi za takich baranów, którzy uwierzą w to, że człowiek, który zmarł na odrę a był 8 dni wcześniej szczepiony, był szczepiony za późno!!! Czy oni myślą, że ludzie nie wiedzą tego, że to wirus ze szczepionki spowodował jego chorobę!!! No cóż, media mają swoją moc i robią naiwnym ludziom wodę z mózgu …….

 

 

Hildesheim - Dorosła osoba cierpiąca na odrę zmarła w Dolnej Saksonii. Zakażenie przyczyniło się znacząco do jej śmierci; czy rzeczywiście było przyczyną, będzie znane dopiero za kilka tygodni, powiedziała rzeczniczka dzielnicy Hildesheim, Birgit Wilken, we wtorek.

Szczepienie zostało przeprowadzone za późno

Osoba w wieku od 30 do 40 lat została zaszczepiona przeciwko odrze po raz pierwszy osiem dni przed śmiercią po tym, jak choroba wystąpiła w środowisku rodzinnym. Jednak szczepionka w tym przypadku nie mogła bardziej zapobiec chorobie. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podano żadnych szczegółów dotyczących ofiary śmiertelnej.

Trzy dni przed śmiercią w kwietniu, osoba wykazywała kliniczny obraz infekcji odrą, także z typową wysypką. Dlaczego doszło do tak szybkiego i ciężkiego przebiegu choroby, nie zostało jeszcze wyjaśnione, oznajmił okręg Hildesheim. Oczekuje się dalszych wyników badań

w nadchodzących tygodniach.”

Kreator www - przetestuj za darmo