NIE                  „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy 

                                                                                                  nauczyć się sami.” – Adam Mickiewicz

dla szczepień!
 

Addisyn – odra tydzień po szczepieniu MMR – nadrabiała szczepienia aby mogła iść do szkoły!

Historia Addisyn . . . . opowiedziana przez mamę, 1 maja 2015 r.

Zaczęliśmy nadrabiać szczepienia u Addisyn, kiedy miała 4 lata, aby mogła uczęszczać do szkoły. Otrzymała szczepionkę MMR 20 kwietnia. Tydzień później miała różowe oko, niską gorączkę i katar. Następnego dnia dostała wysypki, która zaczęła się na jej twarzy. Nie myślałam o tym aż do następnego dnia (9 dni po szczepieniu), gdy było to na jej twarzy, szyi, plecach, brzuchu i górnych częściach nóg. Zabrałam ją na ostry dyżur, gdzie chcieli zakwalifikować to jako reakcję na lek i wysłali nas do domu.

Powiedzieli mi, że nie można złapać odry od szczepionki i że muszę wrócić do mojej pani
pediatry, aby mogła mnie edukować na temat szczepionek i że reakcja na MMR wydarzyłaby się niemal natychmiast, na co pokazałam im stronę CDC, gdzie jest napisane, że 6 -14 dni po szczepieniu. Odesłali mnie do pediatry w szpitalu,
który nazwał to "książkową reakcją szczepienną" i "infekcją odropodobną" i powiedział mi, że córka ma odrę i nie ma równocześnie odry. Powiedział też, że nie zaraża, ale wirus wydala się przez 21 dni po szczepieniu. Nalegałam na złożenie raportu o niepożądanej reakcji po szczepionce w VAERS i poprosiłam o kopię. Po tym wszystkim lekarze nadal zalecili drugą dawkę MMR, która jest wymagana w szkole w WV. Nadal czekam, aby porozmawiać z jej pediatrą i będę walczyła o odroczenie lekarskie.


Aktualizacja z 13.05.2015 ~ Addison ma się dziś lepiej. Poszliśmy do jej lekarza, który
powiedział nam, że możemy uzyskać odroczenie z MMRV.

 

 

 

Tłumaczenie: Członek Stowarzyszenia STOP NOP

Źródło:
Kreator www - przetestuj za darmo